TVN24 - dyskusja ogólna

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: prze_kw »

Okres ogórkowy, pogoń za sensacją - normalka.
Liczą się tylko Fakty.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: Nika »

Marcin pisze:Wczoraj w samym magazynie "Polska i świat" przez 10 minut pokazywali to, co dzieje się na drogach. Łączyli się z wszystkimi możliwymi reporterami (przy okazji okolice Piotrkowa Trybunalskiego podpisując jako Łódź, gratuluję znajomości geografii Polski), przy czym wszyscy mówili to samo, czyli, że jedzie się płynnie.
Jakże przykro, że z tymi raportami drogowymi nie trafiają w target. Przecież ci najbardziej zainteresowani, czyli ci co akurat tam jadą, nie oglądają tych raportów, bo to chyba normalne, że się telewizji w samochodzie nie ogląda. :D A ci co oglądają w domu te raporty, to nie jadą. A jeżeli się w takową podróż wybierają, to zanim tam zajadą, będzie już inna sytuacja.:D Także mamy klasyczny przykład zapchaj dziury.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: Marcin »

No dokładnie o to chodzi. Ja rozumiem, że być może powrót z przerwy świątecznej do domów i zapchana zakopianka (na wieczór, w "Polsce i świecie" już niezapchana) mogą być live motivem w TVN24, ale... bez przesady... :stop:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: maxxx »

Marcin pisze:Wczoraj w samym magazynie "Polska i świat" przez 10 minut pokazywali to, co dzieje się na drogach.
Sam już nie jeden raz chwaliłem "PiŚ", ale wczoraj to faktycznie było klasyczne przegięcie z tą pogodą..jeśli tak ma wygladać wydłużanie programu do godziny to może warto się zastanowić.No to żółta kartka już dana :rozglada:

P.S Mówicie co chcecie, ale Kabłak z ciekawego nawijania o drogach i korkach wyciąga maxxxa :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
monetowy_chlopak

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: monetowy_chlopak »

Wczoraj miało być wydłużone wydanie "Polski i świata" oraz nowy program "Rozmowa rymanowskiego", a było tak jak zawsze "Polska i świat" do 20:55, potem "Magazyn 24 godziny" i do tego jeszcze Anna Jędrzejowska :rozglada: Kiedy w taki razie wejdą te hucznie zapowiadane zmiany?
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: prze_kw »

Od 18 stycznia.
Liczą się tylko Fakty.
monetowy_chlopak

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: monetowy_chlopak »

A czy wiadomo czym są spowodowane te zmiany?
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Jak tam ramówka weekendowa? Zadebiutował w końcu ten program Pałasińskiego?

Ja oglądałem tylko wczorajszy Poranek i... załamka, wszak pół godziny mniej. I to jeszcze kosztem ''Multikina'', a program docelowo ma być, z tego co pamiętam, w piątkowe wieczory. Na dodatek w sobotę rano leci w TVN-ie. Po cholerę więc powtarzać go co 3 godziny? Jakby nie można było tej powtórki dać już chociaż kosztem DNŻ. Zresztą ''Multikino'' leci już od paru ładnych lat, a teraz nagle wszyscy sobie o nim przypomnieli. No kaman o co w tym chodzi i dlaczego akurat kosztem Kuźniara się to odbywa. Wszak Poranek to chyba najlepsze co mają w soboty i teraz podcinają gałąź, na której siedzą.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: Marcin »

Bo to program Sołtysika. Tylko tyle i aż tyle.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Informują od rana, że ''Multikino'' przenieśli na 15.35. I gitara. :lol2:
grigor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: środa 21 kwie 2010, 19:32

Jadwiga Staniszkis w TVN24- czyli brak nowych ekspertów.

Post autor: grigor »

Czy ktoś mógłby jakoś rzeczowo uzasadnić dlaczego co kilka dni w TVN24 gościem jest profesor Jadwiga Staniszkis? Czy w Polsce nie ma innych socjologów? To już przesyt. Jednego dnia w "Faktach po faktach", trzeciego w "Kropce nad i", piątego w "Rozmowie Rymanowskiego". I na dokładkę w "Piaskiem po oczach". Oglądanie i słuchanie nawet nie wiadomo, jak mądrych słów ciągle tej samej osoby po prostu męczy. Chyba, że jestem już przewrażliwiony i powinienem przełączyć się na TVP Info?
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Jeżeli interesują Cię komentarze socjologów i politologów, to przerzuć się na Polsat News. Tam jest ich od groma i jeszcze trochę.
Rozumiem natomiast, że Staniszkis dzisiaj była w TVN24. Dlaczego ją zapraszają? Ano pewnie dlatego, że ma autorytet i cieszy się dużym szacunkiem zarówno u polityków, jak i u odbiorców. Zresztą na ogół mówi całkiem rozsądnie i jak coś powie, to można o tym dodatkowo napisać na portalach.
A propos politologów, ostatnio jakby mniej Ewy Pietrzyk-Zieniewicz, a jeszcze nie tak dawno temu był na nią spory popyt.
skolenkiewicz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: środa 03 gru 2008, 00:25

Re:

Post autor: skolenkiewicz »

Camilo pisze:Jeżeli interesują Cię komentarze socjologów i politologów, to przerzuć się na Polsat News. Tam jest ich od groma i jeszcze trochę.
Rozumiem natomiast, że Staniszkis dzisiaj była w TVN24. Dlaczego ją zapraszają? Ano pewnie dlatego, że ma autorytet i cieszy się dużym szacunkiem zarówno u polityków, jak i u odbiorców. Zresztą na ogół mówi całkiem rozsądnie i jak coś powie, to można o tym dodatkowo napisać na portalach.
A propos politologów, ostatnio jakby mniej Ewy Pietrzyk-Zieniewicz, a jeszcze nie tak dawno temu był na nią spory popyt.
Jaki autorytet na Boga???? O czym dobry czlowieku mowisz? Jej ostatni "wystep" w "Kropce nad i" jest kompletna kompromitacja! Zreszta wczesniej rowniez wyglaszala brednie wolajace o pomste do nieba! Nie pojmuje jak ktos taki jak prof. Jadwiga Staniszkis moze byc nauczycielem akadaemickim! Znam wiele anegdot z historii jej zwiazku z Ireneuszem Iredynskim ale to tylko anegdoty...wiec nie wypada... na tym forum... itd...
grigor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: środa 21 kwie 2010, 19:32

Re: Jadwiga Staniszkis w TVN24- czyli brak nowych ekspertów.

Post autor: grigor »

Przerzuciłbym się na Polsat News ale UPC w pakiecie analogowym za nic nie chce dołączyć tego kanału.
Rozumiem ,że ktoś mądrze mówi i ma autorytet, ale nadmiar jednego eksperta w mediach męczy.
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Jadwiga Staniszkis w TVN24- czyli brak nowych ekspertów.

Post autor: D00 »

grigor pisze:Przerzuciłbym się na Polsat News ale UPC w pakiecie analogowym za nic nie chce dołączyć tego kanału.
To co ja oglądam w swoim analogowym UPC?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości