Ciekawostki telemetryczne

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Kolejny dzieĂą i kolejny kiepski wynik TVN. Walter junior powinien powaÂżniej zastanowiĂŚ siĂŞ nad ramĂłwkÂą programu. A i haslo reklamowe moÂżna juÂż zmieniĂŚ na: "PROGRAMOWO NAJGORSI" (coby nie odbiegaÂło od realiĂłw).

Oto wyniki z 25 X 2004r
10 najlepiej ogladanych programĂłw telewizyjnych 25 X (ÂźrĂłdÂło OBOP, dane za serwisem brief.pl)

1 M jak mi³oœÌ (TVP2) 27,91%
2 Klan (TVP1) 12,21%
3 WiadomoÂści 19.30 (TVP1) 11,87%
4 Kochaj mnie (TVP2) 11,49%
5 Teleexpress (TVP1) 10,24%
6 997 - mag. kryminalny (TVP2) 10,16
7 Samo Âżycie (Polsat) 9,72%
8 Wieczorynka - Tabaluga (TVP1) 8,53%
9 Pogoda - Panorama 18.30 (TVP2) 8,49%
10 Fakty (TVN) - 8,27%


UdziaÂł poszeczegĂłlnych stacji (ÂźrĂłdÂło AGB, dane za sewisem brief.pl)

TVP2 24,1%
TVP1 19,6%
Polsat 17,5%
TVN 14,3%
TVP3 4,7%
TV4 3,2%
TVN siedem 2,4%
TVN24 1,2%


Có¿ - Justyna Pochanke jest mniej urocza od Tabalugi - czarodziejskiego smoka i jego przyjació³. Mo¿e powinna ubieraÌ siê na zielono i czêsciej uœmiechaÌ? Decyzjê pozostwaiam szefom Faktów, ale kochani - tak d³u¿ej byÌ nie mo¿e. Owszem mamy w Polsce ni¿ demograficzny, rodzi siê ma³o dzieci, szko³y stoj¹ puste, a wy wci¹¿ przegrywacie z programem adresowanym do mniejszoœciowego widza. (Wszak takim jest Wieczorynka). Pomyœlcie co bêdzie podczas wy¿u demograficznego? Chyab zamiast Faktów bêdzie op³aca³o siê puœciÌ bajkê dla dziecie - no i mo¿e jacyœ reklamodawcy wówczas siê pojawi¹. Po piêtach depcze WAm Pszczó³ka Maja - pewnie teraz nie dobrze robi siê wam na widok miodu?! :D Nawet Gumisie i stary Miœ Uszatek mog¹ liczyÌ na wiêksz¹ widowniê ni¿ Fakty - i zapewniam, ¿e o 19.00 przed TVP1 zasiadaj¹ tak¿e doroœli.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ja bym wola³ ogladac jak¹œ bajkê na tvn ni¿ tego gremlina o 19 :twisted: :twisted: :twisted: (oczywiœcie i tak nie ogladam faktów :twisted: )

Ale tvn24 trochê uros³a widownia. Czasem zni¿aj¹ siê do 0,8 a tutaj a¿ 1.2. Wiem, ¿e to mikrosskopijna ogl¹dalnoœÌ w porównaniu do normalnego tvn-u ale dla tvn24 to i tak bardzo du¿o. Tam oni teraz musza siê martwic aby ca³kowicie nie upadli bo jak dalej bêdzie tam trwa³ wyœcig au*tomatów to nie wró¿ê tej stacjji dobrej przysz³oœci :twisted: :twisted: :twisted:
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Obrazek

Pierwszy raz od bardzo dawna w niedzielĂŞ jednak "Fakty" pokonaÂły "Gumisie". No cĂłz pogratulowaĂŚ.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

RĂłznica jest minimalna. JeÂżeli siĂŞ nie mylĂŞ OBOP podaÂł dane o zwyciĂŞstwie GumisiĂłw nad Faktami (dane z brief.pl z poniedziaÂłku).
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

doktorfaustus1 pisze:Kolejny dzieĂą i kolejny kiepski wynik TVN. Walter junior powinien powaÂżniej zastanowiĂŚ siĂŞ nad ramĂłwkÂą programu. A i haslo reklamowe moÂżna juÂż zmieniĂŚ na: "PROGRAMOWO NAJGORSI" (coby nie odbiegaÂło od realiĂłw).

Oto wyniki z 25 X 2004r
10 najlepiej ogladanych programĂłw telewizyjnych 25 X (ÂźrĂłdÂło OBOP, dane za serwisem brief.pl)

1 M jak mi³oœÌ (TVP2) 27,91%
2 Klan (TVP1) 12,21%
3 WiadomoÂści 19.30 (TVP1) 11,87%
4 Kochaj mnie (TVP2) 11,49%
5 Teleexpress (TVP1) 10,24%
6 997 - mag. kryminalny (TVP2) 10,16
7 Samo Âżycie (Polsat) 9,72%
8 Wieczorynka - Tabaluga (TVP1) 8,53%
9 Pogoda - Panorama 18.30 (TVP2) 8,49%
10 Fakty (TVN) - 8,27%


UdziaÂł poszeczegĂłlnych stacji (ÂźrĂłdÂło AGB, dane za sewisem brief.pl)

TVP2 24,1%
TVP1 19,6%
Polsat 17,5%
TVN 14,3%
TVP3 4,7%
TV4 3,2%
TVN siedem 2,4%
TVN24 1,2%


Có¿ - Justyna Pochanke jest mniej urocza od Tabalugi - czarodziejskiego smoka i jego przyjació³. Mo¿e powinna ubieraÌ siê na zielono i czêsciej uœmiechaÌ? Decyzjê pozostwaiam szefom Faktów, ale kochani - tak d³u¿ej byÌ nie mo¿e. Owszem mamy w Polsce ni¿ demograficzny, rodzi siê ma³o dzieci, szko³y stoj¹ puste, a wy wci¹¿ przegrywacie z programem adresowanym do mniejszoœciowego widza. (Wszak takim jest Wieczorynka). Pomyœlcie co bêdzie podczas wy¿u demograficznego? Chyab zamiast Faktów bêdzie op³aca³o siê puœciÌ bajkê dla dziecie - no i mo¿e jacyœ reklamodawcy wówczas siê pojawi¹. Po piêtach depcze WAm Pszczó³ka Maja - pewnie teraz nie dobrze robi siê wam na widok miodu?! :D Nawet Gumisie i stary Miœ Uszatek mog¹ liczyÌ na wiêksz¹ widowniê ni¿ Fakty - i zapewniam, ¿e o 19.00 przed TVP1 zasiadaj¹ tak¿e doroœli.

jakby kolega faustus uczyl sie troche wiecej geografi to wtedy by wiedziel ze akurat wchodzimy w krotkotrtrwala fale wyzu demograficznego i anstapi powolny wzrost demograficznyna skutek kolejnej fali wyzowej :lol: :lol: :lol: , ale czemu ja sie dziwie w koncu lubish tvp to skad mozesz to wiedziec :lol: :lol: :lol:
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

E no co Ty - na uczelni powtarzajÂą nam, Âże nie ma wyÂżu i ÂżebyÂśmy nawet nie szukali pracy w szkolnictwie paĂąstwowym, bo nie znajdziemy. I to jest prawda - przejdÂź siĂŞ po szkoÂłach podstawowych i zobacz ile jest dzieci oraz czym zajmujÂą sie nauczycielki walczÂące o pozostanie w pracy.
A fali wyÂżowej jeszcze nie ma - moÂże pojawi siĂŞ za rok lub dwa, w zwiÂązku z wejÂściem w dorosÂłe Âżycie "przeludnionych" rocznikĂłw 1982-1986.

PS mogÂłeÂś zacytowaĂŚ tylko fragment mojej wypowiedzi, bez danych telemetrycznych - tutaj akurat nie ma o co siĂŞ spieraĂŚ.

PPS tak, lubiĂŞ TVP i przy okazji pochwalĂŞ siĂŞ, Âże mam wyÂższe IQ niÂż przeciĂŞtny widz TVN-u i chyba z tego teÂż powodu nie oglÂądam TVN.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

ja mam iq o ponad 20 pkt wyzsze od sredniego wyniku, a pomimo to ogldam tvn, a moze to kilkanascie tysiecy widzow tvp, dopadlo sie do testu i przez to ten wynik jest taki kiepski :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Obrazek

To dziwne, ale jak patrzec na dane OBOP i AGB Polska to w tych drugich TVN zawsze radzi sobie lepiej. Pamiêtam nawet tak¹ sytuacje przy debiucie programu "Jestem jaki jestem" kiedy Wirtualne Media poda³y, ze debiut programu by³ s³aby, a opierali to na danych OBOP. Gdy pojawi³y siê dane AGB Polska bardzo ró¿ni¹ce od OBOP-u podali na WM, ze jednak debiut by³ udany, a Oni od teraz publikowac bêd¹ dane AGB Polska. Tak cholernie sie wkurzy³em wtedy bo widac by³o, ze faworyzuj¹ na WM TVN.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

a niesadzisz ze te dane o ktorych wypowidasz sie ze sa faworyzowaniem moga byc prawdziwe a temte poprostu zanizaniem tak tesh moze byc :D :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Robin
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 67
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 18:19
Lokalizacja: Katowice :-)
Kontakt:

Post autor: Robin »

Hej!!
AGB pracuje dla TVN, a OBOP dla TVP, dlatego TVN ma trochĂŞ wyÂższe dane. Poza tym OBOP ma ponoĂŚ panel nienajlepszy, a AGB lepiej go zrobiÂło i okazaÂło, Âże pasuje on do wynikow ktĂłre wyszÂły po tym narodowym spisie powszechnym.

Wieczorynka jest popularna, bo mo¿e ludzie s¹ znudzeni ju¿ Orlenem i innymi aferami i wol¹ zaaplikowaÌ sobie przyjemne Gumisie lub Majê. Pozatym TVN straci³ trochê (maleùko) widzów przy wy³¹czeniu cyfrowego nadawania, poza tym trochê osób mo¿e odruchowo ogl¹daÌ Fakty na TVN24 o czym nikt nie mówi!!
Anita Werner jest the best!!!
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Alee jest to mnimalna liczba. Pewnie gdzieœ ok.kikudziesiêciu tys widzów. A tak a propo to ogl¹dalnoœÌ faktów powinna byÌ mierzona razem z tvn24. :!: :?:
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

A dlaczego skoro to dwa rĂłzne kanaÂły :?: To tak jakby TVP1 doliczaÂła widzĂłw z TV Polonia gdy lecÂą "WiadomoÂści". Nie wiem ile ludzi oglÂąda na Âświecie TV Polonia, ale pewnie z milion, dwa by sie doÂłozyÂło do wyniku.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Tak masz racje Aro. ZapomniaÂłem, Âże tvn24 jest teÂż dostĂŞpny zagranicÂą.
Poza tym fakty to jednak produkt tvn-u a nie tvn24 :!:
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Obrazek

I w³aœnie "M jak Mi³oœÌ" pobi³o swój rekord z lutego tego roku. Jestem ciekaw jak¹ ogl¹dalnoœÌ ten serial bêdzie mia³ w zimie. Oj chyba du¿¹. :D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

A widzieliœcie wczorajsze wyniki? Wiadomoœci na I miejscu, Fakty dopiero pod koniec i dopiero za Pszczó³k¹ Maj¹. :twisted: :twisted: :twisted:
Ostatnio zmieniony piątek 29 paź 2004, 13:56 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 1 raz.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości