TVN24 - dyskusja ogólna

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Re:

Post autor: Łukasz »

skolenkiewicz pisze:Jaki autorytet na Boga????
Ja też się wiecznie zastanawiam, czemu jest zapraszana. Zawsze przełączam, jak widzę tę panią.
skolenkiewicz pisze:Znam wiele anegdot z historii jej zwiazku z Ireneuszem Iredynskim ale to tylko anegdoty...wiec nie wypada... na tym forum... itd...
No jak to na tym forum nie wypada? Jak nie tu, to gdzie?! Opowiadaj natychmiast. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

grigor pisze:Rozumiem ,że ktoś mądrze mówi i ma autorytet, ale nadmiar jednego eksperta w mediach męczy.
To, czy młody politolog może mieć autorytet, to już kwestia dyskusyjna. Przez tą stację na pewno przewijają się dziesiątki rozmaitych ekspertów (żadnego nie ma w nadmiarze) i każdy znajdzie tam chyba kogoś dla siebie.
grigor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: środa 21 kwie 2010, 19:32

Re: Jadwiga Staniszkis w TVN24- czyli brak nowych ekspertów.

Post autor: grigor »

D00 pisze:
grigor pisze:Przerzuciłbym się na Polsat News ale UPC w pakiecie analogowym za nic nie chce dołączyć tego kanału.
To co ja oglądam w swoim analogowym UPC?

Ten ten, ale w moim mieście niestety nic z tego.
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Letnie ogórki w TVN24 czyli Strusiu hamuj!

Post autor: Jacek-t »

Najwyraźniej zaczyna się sezon ogórkowy stąd takie oto tematy coraz częstsze w serwisach informacyjnych TVN24: pościg małopolskiej policji za strusiem, który uciekł z hodowli:

Obrazek

Zdecydowanie najlepszy był jednak dźwięk tej relacji czyli komendy wydawane z radiowozu przez policjantów:

"Halo tu policja, strusiu hamuj :shock: :stop: . Proszę się zatrzymać :hahaha: ."

O dziwo, struś nie reagował na polecenia funkcjonariuszy. Ciekaw ile to punktów karnych :devil: :jupi: .

P.S. Ktoś wie jak się woła na strusia?
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Letnie ogórki w TVN24 czyli Strusiu hamuj!

Post autor: piotrek888 »

Jarek pisze na fb:

Bohaterem WiW może być
struś, który pokazał wszystkim jak pokonać korki na zakopiance. Stała
prędkość 60 km/h!


Jutro od rana struś - główny gość Poranka. 8)
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Letnie ogórki w TVN24 czyli Strusiu hamuj!

Post autor: Jacek-t »

piotrek888 pisze:Jarek pisze na fb:

Bohaterem WiW może być
struś, który pokazał wszystkim jak pokonać korki na zakopiance. Stała
prędkość 60 km/h!


Jutro od rana struś - główny gość Poranka. 8)
No i faktycznie, struś pędziwiatr dzisiaj rządził w poranku. A Jaro odpowiedział i na moje pytanie - struś zapracował na 4 punkty karne i 200 zł mandatu - czyli w sumie mu się upiekło :lol2: .
Maciey
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sobota 03 lip 2010, 23:39

TVN24 oddział Lublin

Post autor: Maciey »

Witam wszystkich zagorzalych fanow sieci TVN!
Jako mieszkaniec wschodniej Polski nie moge sie jakos doczekac na oddzial TVN24 w Lublinie (tudziez w Rzeszowie). Mysle ze to powinna byc kwestia czasu, jakoze Lubelszczyzna i Podkarpacie to jedyne biale plany na mapie zasiegu oddzialow regionalnych TVN24. Zna ktos jakies blizsze informacje na ten temat?

Pozdrawiam serdecznie
Maciey
RBB
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 117
Rejestracja: środa 28 lip 2010, 23:59
Lokalizacja: Łódź

Re: Praca w TVN24.

Post autor: RBB »

Ja bardzo chciałbym być operatorem w TVN24. Niestety, będę musiał jeszcze trochę poczekać (13 lat) :(
http://www.youtube.com/watch?v=F82af12lfoc <-- Mój własny film na konkurs w YouTube - Internet For Peace (byłem operatorem). Oglądajcie i oceniajcie :)
filipek24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 215
Rejestracja: czwartek 10 gru 2009, 18:24

Re: Praca w TVN24.

Post autor: filipek24 »

RBB pisze:Ja bardzo chciałbym być operatorem w TVN24. Niestety, będę musiał jeszcze trochę poczekać (13 lat) :(
To tylko rok mniej niż ja, ale wszyscy mówią, że te parę lat szybko zleci ;) Ja z kolei wolałbym pracę reportera lub prezentera, więc mam kilka lat by poczynić jakieś kroki ku temu ;)
Jednego Ci zazdroszczę, mieszkasz w mieście gdzie jest oddział TVN24, ja do najbliższego mam ok. 75 km , a mimo to wszyscy mnie już w katowickim TVN24 znają ;P :)
Jedyna, nieoficjalna strona poświęcona dziennikarce TVN24 Dagmarze Kaczmarek - Szałkow :)
Szczegóły na http://www.dagmarakaczmarek.dbv.pl
RBB
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 117
Rejestracja: środa 28 lip 2010, 23:59
Lokalizacja: Łódź

Re: Praca w TVN24.

Post autor: RBB »

filipek24 pisze:
RBB pisze:Ja bardzo chciałbym być operatorem w TVN24. Niestety, będę musiał jeszcze trochę poczekać (13 lat) :(
To tylko rok mniej niż ja, ale wszyscy mówią, że te parę lat szybko zleci ;) Ja z kolei wolałbym pracę reportera lub prezentera, więc mam kilka lat by poczynić jakieś kroki ku temu ;)
Jednego Ci zazdroszczę, mieszkasz w mieście gdzie jest oddział TVN24, ja do najbliższego mam ok. 75 km , a mimo to wszyscy mnie już w katowickim TVN24 znają ;P :)
No i na studia po maturze do Łódzkiej filmówki mam blisko :)
Ciekawe czy będziemy razem pracowali np. w głównym, warszawskim studio.
Ps. Nie rozumiem tego że wszyscy cię już tam znają? Rozmawiałeś z tamtymi reporterami czy co? :)
http://www.youtube.com/watch?v=F82af12lfoc <-- Mój własny film na konkurs w YouTube - Internet For Peace (byłem operatorem). Oglądajcie i oceniajcie :)
filipek24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 215
Rejestracja: czwartek 10 gru 2009, 18:24

Re: Praca w TVN24.

Post autor: filipek24 »

No i na studia po maturze do Łódzkiej filmówki mam blisko :)
Fakt, studia już masz na miejscu ;)
Ciekawe czy będziemy razem pracowali np. w głównym, warszawskim studio.
Na pewno byłoby mi miło pracować z Tobą ;)
Ps. Nie rozumiem tego że wszyscy cię już tam znają? Rozmawiałeś z tamtymi reporterami czy co? :)
To zależy. W Katowickim TVN24 znają mnie już PRAWIE wszyscy. Wszyscy reporterzy, szef oddziału, większość operatorów i inżynierzy wozu satelitarnego. Z częścią załogi jestem po imieniu, strasznie sympatyczni ludzie ;)
Jeśli chodzi o Warszawę, to poznałem osobiście kilku reporterów, prezenterów no i prezenterki :D Z kilkoma osobami jestem w kontakcie za pośrednictwem m.in. portali społecznościowych :)

A Ty poznałeś kogoś z TVN24 w Łodzi ?
Jedyna, nieoficjalna strona poświęcona dziennikarce TVN24 Dagmarze Kaczmarek - Szałkow :)
Szczegóły na http://www.dagmarakaczmarek.dbv.pl
RBB
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 117
Rejestracja: środa 28 lip 2010, 23:59
Lokalizacja: Łódź

Re: Praca w TVN24.

Post autor: RBB »

Nikogo :(
http://www.youtube.com/watch?v=F82af12lfoc <-- Mój własny film na konkurs w YouTube - Internet For Peace (byłem operatorem). Oglądajcie i oceniajcie :)
RBB
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 117
Rejestracja: środa 28 lip 2010, 23:59
Lokalizacja: Łódź

Re: Praca w TVN24.

Post autor: RBB »

Nikogo :( , chyba że czytanie moich e-mail'i w Poranku się liczy :)
http://www.youtube.com/watch?v=F82af12lfoc <-- Mój własny film na konkurs w YouTube - Internet For Peace (byłem operatorem). Oglądajcie i oceniajcie :)
filipek24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 215
Rejestracja: czwartek 10 gru 2009, 18:24

Re: Praca w TVN24.

Post autor: filipek24 »

No, to już masz jakiś początek ;)
To może zapoluj kiedyś na ekipę TVN24 nadającą na żywo, podejdź i porozmawiaj z nimi (np. prosząc o autograf), od tego jak wypadniesz zależy co będzie dalej. Ja dzięki takiej rozmowie dostałem zaproszenie do studia w Katowicach, a potem już jakoś to poszło ;p
Osobiście polecam redaktor Pasikowską - bardzo sympatyczna :D
Jedyna, nieoficjalna strona poświęcona dziennikarce TVN24 Dagmarze Kaczmarek - Szałkow :)
Szczegóły na http://www.dagmarakaczmarek.dbv.pl
RBB
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 117
Rejestracja: środa 28 lip 2010, 23:59
Lokalizacja: Łódź

Re: Praca w TVN24.

Post autor: RBB »

Ona jest z Łodzi?
Ale by się zdziwiła kiedy poprosił bym o autograf operatora :)
Ps. Dodałem cię do znajomych :)
http://www.youtube.com/watch?v=F82af12lfoc <-- Mój własny film na konkurs w YouTube - Internet For Peace (byłem operatorem). Oglądajcie i oceniajcie :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości