[TVN] Mam talent

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

lukis
Początkujący
Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: środa 11 sie 2010, 20:52

Re: Mam talent

Post autor: lukis »

Jak myślicie czy konkurencyjny program TV Polsat pt "Zabij mnie śmiechem" nadawany w tym samym czasie co "Mam Talent" ma jakieś szanse z show TVN? Moim zdaniem nie :D
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Mam talent

Post autor: mojpierwszyraz »

lukis pisze:Jak myślicie czy konkurencyjny program TV Polsat pt "Zabij mnie śmiechem" nadawany w tym samym czasie co "Mam Talent" ma jakieś szanse z show TVN? Moim zdaniem nie :D
Ja bardziej obawiam się KFPP Opole 2010 w drugi weekend września... A show Polsatu? Może być i tak, że jak to się mówi - z małej chumry duży deszcz... albo na odwrót - czego bym sobie i TVNowi zyczył. Ja zostaje przy MT, a powtórki ZMŚ obejrze zapewne w niedzielne popołudnie...
tvn - latem programowo najgorsza!
RBB
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 117
Rejestracja: środa 28 lip 2010, 23:59
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: RBB »

Nie, na pewno nie.
Tym bardziej, że dużo osób ma "n" (tak jak ja), i w ogóle nie ma Poslatu (mam też MultiMedia, ale w ogóle nie oglądam nawet tam Polsatu).
http://www.youtube.com/watch?v=F82af12lfoc <-- Mój własny film na konkurs w YouTube - Internet For Peace (byłem operatorem). Oglądajcie i oceniajcie :)
lukis
Początkujący
Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: środa 11 sie 2010, 20:52

Re: Mam talent

Post autor: lukis »

mojpierwszyraz pisze:
lukis pisze:Jak myślicie czy konkurencyjny program TV Polsat pt "Zabij mnie śmiechem" nadawany w tym samym czasie co "Mam Talent" ma jakieś szanse z show TVN? Moim zdaniem nie :D
Ja bardziej obawiam się KFPP Opole 2010 w drugi weekend września... A show Polsatu? Może być i tak, że jak to się mówi - z małej chumry duży deszcz... albo na odwrót - czego bym sobie i TVNowi zyczył. Ja zostaje przy MT, a powtórki ZMŚ obejrze zapewne w niedzielne popołudnie...
Opole raczej bardziej zaszkodzi "Tańcu.." Bo Opole najwyższa oglądalność ma zawsze w niedziele. Ale sądzę, że MT wygra z Opolem
filipek24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 215
Rejestracja: czwartek 10 gru 2009, 18:24

Re: Mam talent

Post autor: filipek24 »

lukis pisze:Jak myślicie czy konkurencyjny program TV Polsat pt "Zabij mnie śmiechem" nadawany w tym samym czasie co "Mam Talent" ma jakieś szanse z show TVN? Moim zdaniem nie :D
Kolejne pols(zm)atowskie show mające być konkurencją, a wychodzące na totalne niewypały ? Poza tym z Kammelem w roli prowadzącego - nie wróżę im wysokiej oglądalności :D
Jedyna, nieoficjalna strona poświęcona dziennikarce TVN24 Dagmarze Kaczmarek - Szałkow :)
Szczegóły na http://www.dagmarakaczmarek.dbv.pl
lukis
Początkujący
Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: środa 11 sie 2010, 20:52

Re: Mam talent

Post autor: lukis »

No Kammel to masakra.. ale Kałamaga nie lepszy :D
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Mam talent

Post autor: mojpierwszyraz »

Mówiąc jednak na temat, tvn rozpoczął promocję nowej edycji show 3 spotami (m.in. chłopakiem wywołującym deszcz). Pierwszy epizod nowej serii - 4 września, o 20. w tvn!
tvn - latem programowo najgorsza!
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Mam talent

Post autor: mojpierwszyraz »

Mówiąc jednak na temat, tvn rozpoczął promocję nowej edycji show 3 spotami (m.in. chłopakiem wywołującym deszcz). Pierwszy epizod nowej serii - 4 września, o 20. w tvn!
tvn - latem programowo najgorsza!
lukis
Początkujący
Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: środa 11 sie 2010, 20:52

Re: Mam talent

Post autor: lukis »

mojpierwszyraz pisze:Mówiąc jednak na temat, tvn rozpoczął promocję nowej edycji show 3 spotami (m.in. chłopakiem wywołującym deszcz). Pierwszy epizod nowej serii - 4 września, o 20. w tvn!
a możesz coś więcej powiedzieć? tzn. co jest na tych spotach, bo ja widziałem tylko jeden. I czy masz może jakies linki z tymi spotami?
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Mam talent

Post autor: mojpierwszyraz »

Na pierwszym chłopak chce wywołać deszcz, coś w stylu indian, udaje mu sięwywołać za to grad :D 2. chłopak nieudacznik "żągluje" a własciwie to udaje i mówi że jest szybszy od cienia (jest to pokazane) :D i 3. przyznam że nie kojarze ;) Jeśli go zobacze albo sobie przypomnę, dam znać ;)
tvn - latem programowo najgorsza!
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Mam talent

Post autor: mojpierwszyraz »

mojpierwszyraz pisze:Na pierwszym chłopak chce wywołać deszcz, coś w stylu indian, udaje mu sięwywołać za to grad :D 2. chłopak nieudacznik "żągluje" a własciwie to udaje i mówi że jest szybszy od cienia (jest to pokazane) :D i 3. przyznam że nie kojarze ;) Jeśli go zobacze albo sobie przypomnę, dam znać ;)
Jest i spot trzeci ; chłopak smaruje się olejem i przeciska się przez ogrodzenie ze szczebli ;)
tvn - latem programowo najgorsza!
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Mam talent

Post autor: mojpierwszyraz »

Jest kolejny spot, tym razem juz na powaznie, przedstawia catingi ;) i jurorów oczywiscie. :D
tvn - latem programowo najgorsza!
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: sybic »

Znowu tysiące śmiałków będzie próbowało w tym programie sprzedać swój talent. Sporo z nich, pewnie bardzo młodych nie zostanie zauważonych, bo pewnikiem znajdzie się ktoś, kto ma za sobą doktorat i który pokaże coś, czego nauczono go w szkołach które ukończył. Niegramotne jury chórem okrzyknie - on ma talent!
Rafał Blechacz mógłby wtym programie wystąpić. Jury oszaleje...
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Mam talent

Post autor: ziom »

mojpierwszyraz pisze:Mówiąc jednak na temat, tvn rozpoczął promocję nowej edycji show 3 spotami (m.in. chłopakiem wywołującym deszcz). Pierwszy epizod nowej serii - 4 września, o 20. w tvn!
4 września będzie koncert TVN i Radia ZET "Siła Muzyki" - wystąpią m.in. Chylińska Varius Manx czy Urszula więc premiera Mam talent 11 września najpewniej.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: Adrian ;P »

Mam Talent jest 4 września o 20:00, a koncert Siła Muzyki 23:40.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości