Eksmitowany.

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

bodzio0504
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 28 wrz 2010, 18:41

Eksmitowany.

Post autor: bodzio0504 »

O tusz jest to sprawa która nie daje mi spokoju od ponad 10 lat walczę o to co mi się należy głównie o część majątku po zmarłej mamie.Wszystko bowiem zostało poczynione za moimi plecami o niczym nie zostałem informowany po czym zostałem bezprawnie wydziedziczony.Mieszkam w swojej wsi od ponad 35 lat wraz z rodzicami posiadaliśmy nie wielkie gospodarstwo rolne moje rodzeństwo liczyło 4 braci i siostra.Dokładnie jestem mieszkańcem wsi Ubocze woj.dolnośląskie pow.Lwówek Śl.Po śmierci mojej mamy zaczął się mój koszmar.Nie mogę dosięgnąć sprawiedliwości w żadnym z polskich sądów.O tusz wszystkie rozprawy jakie toczyły się w tej sprawie były na korzyść mojej siostry Bożeny która jak twierdzi ma wszystkich w kieszeni od prokuratora po burmistrza.Dąży za wszelką cenę i ima się wszelkich środków aby wyrzucić mnie i całą moją rodzinę z domu w którym mieszkam.Najprawdopodobniej na jednej z rozpraw na którą nie zostałem wezwany podrobiono mój podpis po czym moja siostra została właścicielką całej posiadłości.Do dziś nie otrzymałem stosownych dokumentów nie mam do nich nawet wglądu co jest bardzo dziwne i nie dorzeczne. Nie mam już zdrowia do tego wszystkiego walczę tylko o swoje i to co mi się należy powinienem otrzymać.Moja siostra chce mnie zniszczyć i robi to bez żadnych skrupułów
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Eksmitowany.

Post autor: Greg Haus »

otóż - partykuła wprowadzająca nową wypowiedź, która nawiązuje do wcześniejszej i jest komentarzem do niej lub wyjaśnieniem zawartych w niej informacji, np. Zgadza się pan z moją oceną? – Otóż nie, sądzę, że jest niesprawiedliwa.

o tusz - np. o jaki zarąbist tusz do rzęs.

niedorzeczne, nie z przymiotnikami razem - sorry,ale tę błędy mnie jakoś rażą.

A co do reszty, to przepraszam, ale mi się ciężko wypowiadać, bo ani nie znam kontekstu, ani nie rozumiem po co swoje prywatne historie wrzucać na forum o tematyce telewizji. Mogę polecić jedynie Prosto z Polski, Uwagę, ale Jaworowicz, bo oni lubią take historie. Ważniejsze w takich momentach od majątku jest by zachować twarz, spróbować podać rękę, a nie walczyć i myśleć o tym co Wasz ś.p. mama pomyślała gdyby zobaczyła swoje dzieci walczące ze sobą po sądach. Może czasem warto odpuścić?
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Cóż @bodzio0504, wiele Ci tutaj poradzić nie możemy. Możesz napisać albo zadzwonić w tej sprawie do mediów (najlepiej lokalnych), ale ważniejsza jest chyba konsultacja z prawnikiem.
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości