Proszę o pomoc. Jawne oszustwo przez Allegro

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

aredyk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 30 wrz 2010, 20:07

Proszę o pomoc. Jawne oszustwo przez Allegro

Post autor: aredyk »

Od zawsze postrzegałam Wasza instytucję jako broniącą praw człowieka. Zastanawiam się czy wobec niemocy policji, prokuratury i komorników moglibyście pomóc mi,oraz wielu oszukanym osobą..
W naszym demokratycznym kraju szukałam pomocy na policji oraz wśród prywatnych firm windykacyjnych takich jak Kruk.
Niestety prawo wobec firmy:Anna Carmann jest bezsilne i kompletnie bezradne. Skontaktowałam się z wieloma osobami oszukanymi przez firmę Carmann,każde z nas na kilkanaście tysięcy złotych,doskonale wiem o tym ,że dana firma aktualnie świetnie prosperuje między innymi na bardzo szanującym i teoretycznie bezpiecznym serwisie allegro.
Nie ukrywam,że oczekuję na pomoc z Waszej strony,nie chodzi mi nawet o odzyskanie pieniędzy (choć jest to dla mnie ogromna suma.Jestem matką samotnie wychowującą dziecko. To były wszystkie oszczędności mojego życia.Tym bardziej mi przykro,że były to również zaległe alimenty od komornika i pieniążki zebrane z komunii dziecka...) ale chodzi mi o to aby następne osoby nie padły ofiarą naciągacza i nie zostały oszukane tak jak my.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Proszę o pomoc. Jawne oszustwo przez Allegro

Post autor: Marcin »

To nieoficjalne forum TVN...
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Proszę o pomoc. Jawne oszustwo przez Allegro

Post autor: qmate »

Napisz na adres: uwaga@tvn.pl
//////////
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości