Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

bangbang pisze:Nie oszukujmy się, zdjęć takich blond panienek w internecie jest na pęczki.
Ale Joanna Kryńska jest tylko jedna :)
wolałem Redaktor Kryńską w swoich koszulach niż Joannę modelkę
Ale my też wolimy Panią Redaktor Kryńską , a że raz dla urozmaicenia zamieniła się w modelkę , jest czymś wspaniałym :aniol: :brawa:
. mam nadzieję, że nie zobaczymy jej w tańcu z gwiazdami czy czymś podobnym.
Na tyle chyba poznaliśmy Panią Redaktor aby mieć pewność, że drugą Gardiasówną nie zostanie :grozi:
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Joanna Kryńska

Post autor: nouze »

bangbang pisze:ja wam powiem, że średnie. Nie oszukujmy się, zdjęć takich blond panienek w internecie jest na pęczki.
Pełna niezgoda - trzeba powiedzieć jasno, zdjęcie jest po prostu piękne. Ja myślałem że będzie raczej takie bardziej oficjalne, a tu takie cudo.
epsztajnek pisze:
nouze pisze: Ale zaraz, to... naprawdę tylko tyle Kryni będzie? Toż to skandal.
Wiesz, wrażenia trzeba dawkować :stop:
No tak, ale jak pomyślę że tyle kliszy... tfu! megabajtów fotek poszło na marne, to aż mnie nosi.
bangbang
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek 11 paź 2010, 16:45

Re: Joanna Kryńska

Post autor: bangbang »

Pełna niezgoda - trzeba powiedzieć jasno, zdjęcie jest po prostu piękne. Ja myślałem że będzie raczej takie bardziej oficjalne, a tu takie cudo.
Jest ładne przyznaje, ale z tapetą przesadzili, szminką też, miła odmiana, krynia fajna, ale jak mówią górale(czy tam ktoś) Szału Nima
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

bangbang pisze:Nie oszukujmy się, zdjęć takich blond panienek w internecie jest na pęczki.
epsztajnek pisze:Ale Joanna Kryńska jest tylko jedna :)
Dokładnie, bo nam chodzi właśnie o to, że to jest zdjęcie TEJ Joanny Kryńskiej! :aniol: :aniol: :aniol:
Joasia wyszła ślicznie, dokładnie tak jak zawsze :tanczy: Zaskoczeniem jest właśnie forma(nazwijmy to poza zawodowa) na jaką zawsze czekaliśmy, trzema słowami: eteryczne wysublimowane piękno :aniol: Ja jestem zachwycony :lol2:
Ale my też wolimy Panią Redaktor Kryńską , a że raz dla urozmaicenia zamieniła się w modelkę , jest czymś wspaniałym
:aniol: :brawa:
Jestem dokładnie tego samego zdania! Jestem jeszcze ciekaw, co tam zostanie napisane na temat Pani Redaktor. :D

Mam nadzieję, że jutro już nareszcie bez przeszkód odbędzie się wielki come back Asi na antenę.
Bo już najwyższa pora popodziwiać Panią Redaktor w czasie pracy. :rydzyk:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

maxxx pisze: Jestem dokładnie tego samego zdania! Jestem jeszcze ciekaw, co tam zostanie napisane na temat Pani Redaktor. :D
Tutaj jest skan rozmowy z Joasią: http://rapidshare.com/files/426074835/ScanImage002.jpg. Joasia, swoim zwyczajem zaczyna rozmowę od stwierdzenia "Jestem z Podlasia.." :D . I dodaje, że w każdy weekend jeździ z narzeczonym do rodziców.

Cokolwiek zaskoczył mnie wybór dziennikarskich idoli Joasi. Monika Olejnik i Justyna Pochanke - to mogę zrozumieć, ale ciekawe czemu Maciej Wierzyński?

P.S. Całkowicie zgadzam się z opiniami, że zdjęcie Joasi z Elle jest tak sensacyjnie odmienne od znanego nam wizerunku Pani redaktor, że jest po prostu bezcenne. Obawiam się tylko, że pozostanie białym krukiem :( .
bangbang
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek 11 paź 2010, 16:45

Re: Joanna Kryńska

Post autor: bangbang »

Cokolwiek zaskoczył mnie wybór dziennikarskich idoli Joasi. Monika Olejnik i Justyna Pochanke - to mogę zrozumieć, ale ciekawe czemu Maciej Wierzyński?
a ja jestem innego zdania, Maciej Wierzyński to rozumiem, ale Monika Olejnik, już nie wspomnę o Justynie Pochanke - mam nadzieje, że Pani Joana nie będzie kiedyś taką dziennikarką ja ona.
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

bangbang pisze:
Cokolwiek zaskoczył mnie wybór dziennikarskich idoli Joasi. Monika Olejnik i Justyna Pochanke - to mogę zrozumieć, ale ciekawe czemu Maciej Wierzyński?
a ja jestem innego zdania, Maciej Wierzyński to rozumiem, ale Monika Olejnik, już nie wspomnę o Justynie Pochanke - mam nadzieje, że Pani Joana nie będzie kiedyś taką dziennikarką ja ona.
Nie wyrażałem swoich poglądów na temat talentów dziennikarskich Moniki Olejnik czy Macieja Wierzyńskiego a jedynie zastanawiałem się kiedy i w jaki sposób te osoby mogły zostać idolami Joasi. Justynę Pochanke i Monikę Olejnik mogła oglądać lub słuchać w radio będąc jeszcze na przykład studentką marzącą dopiero o pracy w telewizji. Ale Maciej Wierzyński od 1992 do 2004 roku pracował i mieszkał w USA gdzie pracował w Głosie Ameryki i Nowym Dzienniku, więc zastanawiam się kiedy i w jaki sposób zdołał zostać idolem Joasi :mhm: .
bangbang
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek 11 paź 2010, 16:45

Re: Joanna Kryńska

Post autor: bangbang »

Jacek-t pisze:
bangbang pisze:
Cokolwiek zaskoczył mnie wybór dziennikarskich idoli Joasi. Monika Olejnik i Justyna Pochanke - to mogę zrozumieć, ale ciekawe czemu Maciej Wierzyński?
a ja jestem innego zdania, Maciej Wierzyński to rozumiem, ale Monika Olejnik, już nie wspomnę o Justynie Pochanke - mam nadzieje, że Pani Joana nie będzie kiedyś taką dziennikarką ja ona.
Nie wyrażałem swoich poglądów na temat talentów dziennikarskich Moniki Olejnik czy Macieja Wierzyńskiego a jedynie zastanawiałem się kiedy i w jaki sposób te osoby mogły zostać idolami Joasi. Justynę Pochanke i Monikę Olejnik mogła oglądać lub słuchać w radio będąc jeszcze na przykład studentką marzącą dopiero o pracy w telewizji. Ale Maciej Wierzyński od 1992 do 2004 roku pracował i mieszkał w USA gdzie pracował w Głosie Ameryki i Nowym Dzienniku, więc zastanawiam się kiedy i w jaki sposób zdołał zostać idolem Joasi :mhm: .
rozumiem, może być tak, że to my nie znaliśmy Macieja Wierzyńskiego, a w środowisku dziennikarskim był znany. Poza tym idoli nie wybiera się tylko w wieku 20 lat, może jest jej idolem od niedawna.,
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Jak wam się widzi zmodyfikowana fryzura Joanny ?
Całkiem , całkiem :mhm: :plus:
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Joanna Kryńska

Post autor: nouze »

Mi się podoba, no i poprawianie grzywki pozytywnie program urozmaica, marynara też chyba nowa.
CliffBurton
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: środa 20 paź 2010, 18:12

Re: Joanna Kryńska

Post autor: CliffBurton »

Jakieś capsy z dzisiaj?
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

Po dwóch tygodniach postu jesteśmy wynagradzani niemal codziennie oglądaniem nowych wcieleń Joasi :tanczy: :brawa: . To dzisiejsze nazwałbym nieco bardziej śmiałym jak na image zawodowy. Czyżby to efekt sesji w Elle? Ja jestem jak najbardziej za :jupi:

Obrazek

Joasia po urlopie wróciła z mnóstwem energii więc rękawy zakasane do pracy :lol2:

ObrazekObrazekObrazek

Ostatnio Joasia częściej występowała z ozdobami na rękach, więc dzisiaj dla odmiany pełna asceza - wyjątkowo nawet bez zegarka na ręku. Ale w końcu szczęśliwi czasu nie liczą :D .

Obrazek

Ponadto Joasia występowała dzisiaj w spódnicy, ale skutecznie kryła się za podestem, co w kontekście zdjęcia z Elle należy uznać za szczególnie godne ubolewania :(

Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Dawniej, po takiej sesji, to byśmy chyba wątek roznieśli. :xx:
Chociaż co ja mówię - dawniej o takiej sesji nawet nie marzyliśmy. :spiewa:
Powinienem być więc wniebowzięty, a wiecie co? Jakoś nie jestem. :hyh:
Niby fajna fotka, a jednak patrząc na współczesne sesje, to czuję niedosyt. :mhm: Jakby przedobrzyli w prostocie miejsca, a Aśkę z kolei przekoloryzowali i wyszło takie oto połączenie. :rozglada:
Ale od czegoś trzeba zacząć. :tanczy:
Jacek-t pisze:Monika Olejnik i Justyna Pochanke - to mogę zrozumieć, ale ciekawe czemu Maciej Wierzyński?
Tymi idolami to mnie trochę... zszokowała. 8) No sam nie wiem. Może chciałaby pracować do tego wieku co Wierzyński? :rozglada:
Pochanke parę lat temu raczej też się nie wyróżniała. :nie: Jedynie Olejnik.

Co do reszty, to jak najlepsze wrażenie na mnie zrobiło. :tanczy:
bangbang
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek 11 paź 2010, 16:45

Re:

Post autor: bangbang »

Camilo pisze:Dawniej, po takiej sesji, to byśmy chyba wątek roznieśli. :xx:
Chociaż co ja mówię - dawniej o takiej sesji nawet nie marzyliśmy. :spiewa:
Powinienem być więc wniebowzięty, a wiecie co? Jakoś nie jestem. :hyh:
Niby fajna fotka, a jednak patrząc na współczesne sesje, to czuję niedosyt. :mhm: Jakby przedobrzyli w prostocie miejsca, a Aśkę z kolei przekoloryzowali i wyszło takie oto :
ja to może mniej, ale jak przez 5 lat codziennie komentuje się jedną dziennikarkę, to każdemu może się znudzić. Faktycznie 3 lata temu takie zdjęcie to forum by padło od postów.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Camilo, jedno zdjęcie to nie sesja :(
A swoją drogą , to jak w Radiu Erewań - miał być wywiad z sesją, a tymczasem , jest krótka wypowiedź Joanny i jedno zdjęcie :lol2:
Ale powtórzę - jak na pierwszy raz, wyszło wspaniale :brawa:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości