ŚMIECI- wiadomość do Pana Mazura

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

rena1601
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: piątek 19 sie 2011, 08:41

ŚMIECI- wiadomość do Pana Mazura

Post autor: rena1601 »

Witam Państwa, nie wiem jak mam do Państwa napisać, więc próbuję w taki sposób. Wczoraj widziałam w Faktach ( po raz kolejny) materiał dotyczący zaśmiecania lasów. Dla mnie najlepszym rozwiązaniem w całym kraju, który napewno załatwiłby ten problem jest wprowadzenie "podatku dla wszystkich od śmieci". Każdy obywatel nie powinien płacić w czynszu takich opłat, bo wówczas kombinuje jak się z tego wymigać. Gdyby każdy z nas miał obowiązek podatkowy dot. śmieci, wówczas nikomu nie chciałoby się wozić ich do lasu. Ale żeby wprowadzić taki pomysł w życie, potrzeba polityków i ich inicjatywy- odpowiednie przepisy regulujące. Jeśli podoba wam się taki pomysł- proszę przekazać go do właściwych osób. Pozdrawiam serdecznie. Rena.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: ŚMIECI- wiadomość do Pana Mazura

Post autor: r_r16 »

Zdarza się nie po raz pierwszy, że osoby piszące na forum są przekonane, że piszą na oficjalnym forum TVN. A w topie jest napisane jak byk "NIEOFICJALNE". OFICJALNA strona TVN to tvn.pl, tam są wszystkie dane kontaktowe. Ewentualnie zapraszam na fakty.tvn.pl, tvn24.pl. A swoją drogą to nie mam pojęcia w jaki sposób telewizja może w czymś takim pomóc.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

@rena160, zamiast zakładać specjalnie konto na tym forum, wystarczyło trochę poszukać.
Adresy: kontakt24@tvn.pl albo pierwsza litera imienia + kropka + nazwisko dziennikarza + @tvn.pl, np. g.miecugow@tvn.pl. Tak wyglądają adresy e-mailowe do całej załogi TVN. Chociaż ostrzegam - takich wypowiedzi jak Twoja to oni dostają każdego dnia tysiące.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 97 gości