Polsat News

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Polsat News

Post autor: rogi »

http://media2.pl/badania/81853-lipiec-2 ... tvn24.html

Czyżby TVN miało powody do zmartwień?
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Polsat News

Post autor: Trzeciak »

Niekoniecznie. Lato, to szczególnie dobry okres dla stacji tematycznych, a szczególnie tych nieznanych, lub (jak w przypadku "Polsat News") mniej znanych i dostępnych. Widzowie szukają latem po prostu, czegoś nowego lub mniej znanego.

Na jakiekolwiek wnioski jest jeszcze za wcześnie. Poczekajmy na wrzesień, kiedy startują jesienne ramówki.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Trzeciak pisze:Widzowie szukają latem po prostu, czegoś nowego lub mniej znanego.
To chyba telewizje informacyjne pomyliły Ci się z branżą turystyczną...
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Polsat News

Post autor: Trzeciak »

Wiesz, ale branża turystyczna i branża telewizyjna są związane z branżą reklamową. Nie oszukujmy się - reklamodawcy wciąż "gonią" za swoimi potencjalnymi klientami - dlatego latem więcej wydają na reklamę w radiu i organizują akcje promocyjne m. in. w okolicach plaż, czy górskich szlaków turystycznych. Mniej idzie na reklamę w telewizji - stąd główne stacje telewizyjne wprowadzają powtórki, które są tańsze. Ale - są widzowie, którzy wakacje spędzają w domu, bądź nie mogą wziąć urlopu. Gdy nie ma nic ciekawego, często skaczą po kanałach - szukając tego czegoś, co ich zainteresuje.

Tak na koniec - TVN24 teraz nie emituje swoich sztandarowych pozycji, które powrócą we wrześniu. Jest stacją przewidywalną i odkrytą w przeciwieństwie do Polsat News. We wrześniu raczej słupki w TVN24 wzrosną, tymbardziej, że kampania wyborcza w pełni.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

W ubiegłoroczne wakacje o wiele więcej się działo, dlatego oglądalność TVN24 była chyba powyżej normy. To jedno. A drugie - rośnie zasięg Polsat News. Żadnych wakacyjnych eksperymentów bym się w tym nie doszukiwał.
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Polsat News

Post autor: ziom »

Dziś prawdopodobnie o 20 w Polsat News pierwsza debata przed wyborami parlamentarnymi. Udział w niej zapowiedzieli jak do tej pory Donald Tusk i Waldemar Pawlak. Debatę poprowadzi prawdopodobnie Agnieszka Gozdyra.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Polsat News

Post autor: ziom »

Debata o 19:10 w Polsacie i Polsat News.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Polsat News

Post autor: matik »

ziom pisze:Debata o 19:10 w Polsacie i Polsat News.
Poprowadzi ją Jarosław Gugała.
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: Polsat News

Post autor: Amy »

matik pisze:
ziom pisze:Debata o 19:10 w Polsacie i Polsat News.
Poprowadzi ją Jarosław Gugała.
o nie ;( :D Nie darzę sympatią tego dziennikarza, ale no trudno. :P

Polsat News oglądam odkąd Cyfra ma go w "ramówce", jak już wspominałam tata polubił go, ponieważ "jest mniej krzykliwy (?) niż TVN24" :lol:
This is not the end, this is not the beginning.
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Polsat News

Post autor: DJ Ice »

Nawet tak jest. Nie nawijają w kółko o tym samym jak ma to w zwyczaju robić TVN24 podchwytując jakiś temat mieląc go cały dzień.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Polsat News

Post autor: Łukasz »

I jak po debacie? Kto przyszedł? Jak Gugała sobie radził? Miałem gości do późnej nocy i nie mogłem oglądać.

Był Palikot? Taki mail przyszedł wczoraj na pocztę redakcja@tvnfakty.pl:
Premier Donald Tusk zadeklarował gotowości do debaty programowej z
wszystkim liderami partii politycznych na antenie Telewizji POLSAT dziś po
godzinie 18.00. Oświadczam, że dziś o godzinie 18.00 będę oczekiwał na
stawienie się Donalda Tuska, Jarosława Kaczyńskiego, Grzegorza
Napieralskiego, Waldemara Pawlaka, Pawła Kowala, Janusza Korwina-Mikkego
oraz pozostałych liderów partii pod siedzibą Telewizji POLSAT.
Jednocześnie zapraszam na konferencję prasową dotyczącą równego
traktowania wszystkich podmiotów sceny politycznej oraz poszanowania 60%
wyborców deklarujących brak poparcia dla obecnego establishmentu
politycznego. Konferencja odbędzie się o godz. 18.00 pod siedzibą
Telewizji POLSAT przy ul. Ostrobramskiej 77.

Janusz Palikot
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Polsat News

Post autor: matik »

Łukasz pisze:I jak po debacie? Kto przyszedł? Jak Gugała sobie radził? Miałem gości do późnej nocy i nie mogłem oglądać.

Był Palikot?
W debacie uczestniczyli Tusk i Pawlak i rozmawiali sobie po przyjacielsku :spiewa:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Polsat News

Post autor: epsztajnek »

Akurat debata między Tuskiem a Pawlakiem mnie nie interesowała, więc wyciszyłem TV.
Ale przed debatą Gugała coś przebąkiwał ( słuchałem jednym uchem , dlatego mogę niezbyt wiernie powtórzyć ), że oczekują w przyszłych debatach przedstawicieli tych partii, które mają w Sejmie swój klub parlamentarny ( a więc w grę wchodzi PO, PSL, PIS i SLD )
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Polsat News

Post autor: ziom »

epsztajnek pisze:Akurat debata między Tuskiem a Pawlakiem mnie nie interesowała, więc wyciszyłem TV.
Ale przed debatą Gugała coś przebąkiwał ( słuchałem jednym uchem , dlatego mogę niezbyt wiernie powtórzyć ), że oczekują w przyszłych debatach przedstawicieli tych partii, które mają w Sejmie swój klub parlamentarny ( a więc w grę wchodzi PO, PSL, PIS i SLD )
Zapomniałeś o PJN. Debata była ustawką koalicji jak powiedział w magazynie To był dzień wczoraj Janusz Palikot. Czysta propaganda. Palikot mówił też że Tusk nie zgodził się na zaproszenie go do debaty. Mimo tego że Radosław Kietliński - szef informacji Polsat News i producent wczorajszej debaty (prywatnie mąż Beaty Tadli) chciał by Palikot wziął udział w dyskusji.
Podsumowując debata była żenująca.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Polsat News

Post autor: Łukasz »

Kietliński mógł chcieć Palikota, żeby zrobić show - Paliktot zwyzywalby pewnie PO i Tuska, wszyscy by cytowali i oglądali. Premier jasno zadeklarował na konferencji prasowej, że jest gotowy do debaty z liderami ugrupowań parlamentarnych, a nie z liderami wszystkich kilkudziesięciu komitetów, które startują.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości