TVN Style

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

cosmic
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czwartek 04 lis 2004, 14:50
Lokalizacja: katowice

co to jest i z czym to siĂŞ je-tvn style

Post autor: cosmic »

witam,od paru miesiêcy na naszych ekranach jest nowa stacja,która siê zwie TVN STYLE.co to jest.kana³ przznaczony tylko dla kobiet (najlepiej feministek),ca³y czas s¹ tam baznadziejne i nudne dyskusje na ró¿ny temat,tania telewizja,szkoda pieniêdzy na takie coœ,podróba innych stacji zagranicznych , tylko,¿e te zagraniczne s¹ o 100% ciekawsze,nikt tego kana³u w sumie nie ogl¹da. czekam na wasze opinie,czy siê ze mn¹ zgadzacie , czy przeciwnie.
cosmic
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Tak to taka stacja. ktĂłrej wiĂŞkszoÂśc nie moÂże ogladaĂŚ, bo jest niedostĂŞpna w najwiĂŞkszych sieciach kablowych.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

ja tesh bym wolal w tvnie ale jestem prawie pewien ze to chyba bedzie tvn 24,a le bedzie mimo to napewno wspanialy bo ona tam bedzie
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Mam nadziejĂŞ, Âże program nie bĂŞdzie w prime-timie. Bo tylko wtedy oglÂądam TV, wystarczy mi wiĂŞc "NajsÂłabsze Ogniwo", ktĂłrego nie lubiĂŞ, a co dopiero kolejny program Szczuki. :evil:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

mi jest wszystko jedno czy bedzie w prime-time czy o pó³nocy(i tak bede ogladac) byle nie rano i w po³udnie.....
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

SÂądzĂŞ, Âże ewentualny program Szczuki bĂŞdzie w TVN24 (weekendy) oraz w ITVN. W planach mieli juÂż jakiÂś program o poezji dla Polonii, ale nie wiem co z tego wyszÂło. WiĂŞc moÂże na SzczukĂŞ postawiÂą? W TVN raczej nie zdecydujÂą siĂŞ na taki krok - skoro nie ma FaktĂłw wieczornych to tym bardziej programu o poezji nie bĂŞdzie.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ariwederczi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:48

Post autor: ariwederczi »

No dobra, ale czas wrĂłciĂŚ do tematu! BĂŞdzie BB czy nie?
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Oczywiœcie, ¿e bêdzie, a Szczuka i Najs³absze Ogniwo - OUT! ewentualnie przesun¹ j¹ na mniej popularn¹ porê. Pewnie wzorem lat poprzednich BB wype³ni ca³¹ ramówkê TVN - rano jakaœ powtórka, o 17.00 krótki program, po 20 coœ d³u¿szego i dla "niezaspokojonych" coœ póŸno w nocy.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
aniab
Początkujący
Początkujący
Posty: 81
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 15:37
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: aniab »

A mi sie wydaje ze nie bedzie BB :( ta reklama jest taka jakby cos o kobietach miaÂło byc :? tak mi sie wydaje, a fajnie by byÂło gdyby to byÂł BB...
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

nie sÂądzĂŞ, jakieÂś ekstra wydania bĂŞdÂą na tvn7, Ogniwo wrĂłci na 17 bo w11 pewnie jest przewidziane tylko na 1 sezon :arrow:
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

W11 w œrodê oglada³o ponad 2mln widzów, to jest du¿o. Ten wynik ma wiêksza wartoœÌ ni¿ œrednie rezultaty Szczuki o 20:00, wiêc mo¿e dadz¹ nowe odcinki tego docu-crime.

Z drugiej strony mam nadziejĂŞ, Âże "NajsÂłabsze ogniwo" nie skoĂączy siĂŞ w listopadzie i bĂŞdziemy mieli noweÂą seriĂŞ.

A co do BB - kiedyÂś wyraÂżaÂłem swojÂą opinie w jakimÂś temacie. Skoro telewizja zapowiedziaÂła, Âże to "Definitywny koniec" tego projektu to chyba nie powinni do niego wracaĂŚ?

Nooo... ewentualnie (to teÂż chyba pisaÂłem) dopuszczam do siebie myÂśl, Âże ten program, ktĂłry de facto ma powstaĂŚ bĂŞdzie podobny do poprzednich edycji BB tylko z nazwy. I bĂŞdzie emitowany gĂłra 3-4 razy w tygodniu.
:)
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

A jak¹ ogladalnoœÌ mog¹ mieÌ fakty popo³udniowe :?: :?: :?:
Czy wszyscy na w11 gnajÂą czy fakty teÂż coÂś ok tyle osĂłb oglÂąda. :?: Nie ma Âżadnych wynikĂłw tych faktĂłw.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Widzia³em reklamê "Pomaluj sobie lusterko" ( :D ) na TVN7. gdyby to by³ jakiœ program dla kobiet, to nie robiliby z tego takiej tajemnicy i nie reklamowali w siódemce. To raczej BB. Szczuka byÌmo¿e zamiast telenoweli, a BB W cztery oczy mo¿e zamiast Uwagi o 17:00. Bardzo prawdopodobna wydaje mi siê równie¿ mo¿liwoœÌ, ¿e:
16:45 Fakty
17:00 BB W cztery oczy
17:25 W11, wydziaÂł Âśledczy
18:00 NajsÂłabsze Ogniwo
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:40 Pogoda
19:45 Uwaga
20:00 Big Brother
20:45 Na wspĂłlnej

Ewentualnie gdyby byÂły RWT, to NO mogÂłoby byĂŚ po Na WspĂłlnej...

8)
Ostatnio zmieniony czwartek 11 lis 2004, 08:43 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

W³aœnie - mo¿e na czas urlopu macie¿yùskiego Ewy Drzyzgi program Rozmowy w toku zostanie zast¹piony Najs³abszym ogniwem. W ostatnim numerze miesiêcznika Press jest ma³y artyku³ o osobach pracuj¹cych przy tego typu programach ( :arrow: Rwt). Podobno wyprodukowanie jednego odcinak jest bardzo drogie (du¿a liczba reasercher'ów) oraz czasoch³onne. Prowadz¹ca program te¿ musi siê przygotowaÌ - przeczytaÌ przygotowane informacjie o goœciacg w studiu etc. Wiêc nie s¹dzê, ¿e uda siê im nagraÌ odpowiedni¹ iloœÌ odcinków, które bêd¹ nastêpnie emitowne podczas jej urlopu (pewnie ju¿ teraz ciêzko siê jej pracuje z tym brzuchem). Na powtórki chyba siê nie zdecyduj¹.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

a moÂże wÂłaÂśnie wystartowaÂła wielka akcja promocyjna kanaÂłu tvn style i stÂąd to oko na lusterku, jak myÂślicie? :arrow:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości