Aleksandra Kutz

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

tomekpawlik
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: piątek 01 lip 2011, 10:25

Re: Aleksandra Kutz

Post autor: tomekpawlik »

nouze pisze:Myślę że on jest tak bezbarwny że Ola ledwie na niego zwraca uwagę i na pewno się przy nim nie hamuje :rozglada:
Jak udawał omdlenie (ostatni odcinek w Krakowie), to Aleksandra kucając tuż nad nim całkowicie odsłoniła mu widok na... na najciekawsze :D22 , a ten jemioł zaraz wstał :hmm:
Więc teraz proszę - kto ma najlepsze widoczki? - Pan Instruktor :lol2:

Ha ha ha racja racja na to nie wpadłem marnowala się Ola do tej pory nie będąc na ekranie moim zdaniem nadawała by się nawet na prowadzenie DDTVN Gość jest faktycznie sztywny jak kij od miotły już widzę co np Prokop by wyprawiał w parze z Olą.Montażysci musieli by nadgodziny klepać żeby materiał połączyć bez podtekstów:):)
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Aleksandra Kutz

Post autor: Ksero »

P. Ola odsłania tu i ówdzie, ale na grzeszne propozycje chętna nie jest. :devil:
KKK
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Aleksandra Kutz

Post autor: nouze »

Tym razem mniej ciekawie zapowiada się następny odcinek. Po ostatnich, przebiegłych zwiastunach, sam tekst Oli "szczytowanie jest bardzo przyjemne" takiego wrażenia na nikim już nie zrobi :D22
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A dziś dopiero obejrzałem powtóreczkę "w trasie" - tej gry w golfa ma się rozumieć - Ola zostawiła pasażera na parkingu i powiedziała że chce pograć tylko z Panem Instruktorem, do którego na dzień dobry zalotnie rzuciła "...ładne ma pan kije" :xx: No i w konsekwencji mieliśmy festiwal bliskich ujęć na piękne, długie, opalone nogi :jupi: (Oli - nie instruktora), oraz znane już podwiewanie spódniczki - również w slow-motion :spiewa:
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Aleksandra Kutz

Post autor: nouze »

Dobra, koniec szmelcu :stop: - nareszcie wpadły mi w łapska całe odcinki "Oli na wakacjach" 8)
To stopniowo lecimy od pierwszego :spiewa:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Aleksandra Kutz

Post autor: nouze »

Główne atrakcje drugiego i trzeciego odcinka, to nauka samoobrony w szkole policyjnej w Szczytnie, oraz Miasteczko Westernowe w Mrągowie. Poza tym standardowe pałaszowanie lokalnych przysmaków.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Trzeci odcinek był tym, w którym po raz pierwszy było widać jak bardzo pasażer nie ma pojęcia, jak należy zająć się Olą i jak nie można na nim polegać :nie:
Zła i zmęczona Ola musiała się zatrzymać i sama sprawdzić na mapie odległość do najbliższego miasta (nie ma sensu wracać do tego później, więc w skrócie jeśli ktoś nie ogląda - w kolejnych odcinkach wrażenie niańczenia tylko narasta :D24 )
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Właściwie to czwarty odcinek też mam już ocapsowany, bo zabrałem się za niego w pierwszej kolejności (to ten z opalaniem na jachcie :tanczy: ), pozostaje tylko problem selekcji i nie bombardowania wątku zbyt wieloma postami pod postem z dziesiątkami zdjęć :rozglada:
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Aleksandra Kutz

Post autor: nouze »

Runda trzecia (czy tam czwarta idąc odcinkami - zresztą co za różnica), czyli najgorętszy i najskuteczniejszy jak dotąd wabik telewizji TTV :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Aleksandra Kutz

Post autor: nouze »

W ostatnio emitowanym odcinku, zaczęło się od śniadania na trawie; po dojechaniu na miejsce, Pani Kierowca z wdziękiem pomaszerowała z samochodu na obcasach (rzecz jasna nie spała z pasażerem w namiocie, tylko gdzieś w hotelu), a po trawce sunęła już bosymi nóżkami :D11
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Po śniadaniu ruszyli z goprowcami na skałę. Niepoprawna Ola postanowiła powspinać się w dwóch różnych butach, tylko po to żeby za chwilę zmienić zdanie i poprosić tego szczęściarza w czerwonym "ubierzesz mi?"
ObrazekObrazekObrazek

Poza tym łowienie ryb, paintball, kolacja...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Aleksandra Kutz

Post autor: nouze »

Gadanie do siebie to nie taka znowu chora sprawa - przynajmniej dopóki nikt nie widzi. Jednak przez weekend wątek zaliczył kilkaset wyświetleń, więc zaczyna się robić niebezpiecznie... :rozglada:
W każdym razie podpuchy nikt nie zauważył :stop: - a ja umyślnie pominąłem dwa mocne odcinki, licząc na czujność i reakcję w stylu "nołze, pomyleńcu, ty skup się jak coś robisz, bo inaczej Janek Pirowski cię znajdzie i zaprosi do namiotu".
Ale nic to - uderzę do tej części forum która z jakichś powodów nie oglądała programu, a być może rzuciłaby okiem na poczynania Aleksandry. Poniżej wszystkie dotychczasowe odcinki Oli na Wakacjach (mój upload, ale za video podzięki dla usera @Vujicic z forum darkwarez)

ObrazekObrazek

http://www.zachowajto.pl/xFGQ5Tw/w-tras ... -odc-1-avi

ObrazekObrazek

http://www.zachowajto.pl/xhBkxTA/w-tras ... -odc-2-avi

ObrazekObrazek

http://www.zachowajto.pl/xEtyyMG/w-tras ... -odc-3-avi

ObrazekObrazek

http://www.zachowajto.pl/xGznxJW/w-tras ... -odc-4-avi

ObrazekObrazek

http://www.zachowajto.pl/xtJixPu/w-tras ... -odc-5-avi

ObrazekObrazek

http://www.zachowajto.pl/xRS7Zh1/w-tras ... -odc-6-avi

ObrazekObrazek

http://www.zachowajto.pl/xbbp58t/w-tras ... -odc-7-avi

mediafire ma limit 200mb, dlatego pliki na "zachowajto", czyli czeskim "uloz.to" - niezły serwis. Prędkość ściągania zwykle ok. 300 kb/s na plik (jak ktoś ma freerapid, albo jdownloader to może ściągać cztery pliki jednocześnie).
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Aleksandra Kutz

Post autor: matik »

Sonda z TTV.pl
Czy uważasz, że Ola powinna jeździć:
72% - sama
21% - z Jankiem
7% - nie mam zdania
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Aleksandra Kutz

Post autor: nouze »

Głosowałeś? :D Wczoraj najpierw Ola wypominała Jankowi że nie ma o czym z nim rozmawiać w samochodzie, a potem na sam koniec "gangol" na motocyklu na jego lamerskie przywitanie odparł - spadaj maleńki i odjechał z zadowoloną Olą :lol:
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Aleksandra Kutz

Post autor: matik »

nouze pisze:Głosowałeś? :D
Oczywiście, chociaż ten program oglądam niezbyt często, to zdążyłem sobie o nim wyrobić zdanie.
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Aleksandra Kutz

Post autor: nouze »

Jutro ostatni, wakacyjny odcinek. Taki trochę oszukany, bo nie nowy, tylko o kulisach nagrywania programu :spiewa:
Przy okazji - wiedzieliście, że "w trasie" można oglądać z audiodeskrypcją? Taki lektor mówi osobom niedowidzącym, co się dzieje na ekranie. Widziałem na youtube, bo telewizorem to się tak biegle jeszcze nie posługuję (nie no, pilot mi tylko szwankuje, bo go herbatą ostatnio potraktowałem). Ciekawe jak to musiało brzmieć w odcinku na jachcie :mhm:
"Ola ubrana w różowe bikini z frędzelkami wchodzi na dziób jachtu. Kładzie się. Zaczyna prężyć ciało w kierunku zadowolonego z tego faktu słońca i kilku łodzi pływających w pobliżu. Uśmiechnięte promienie rozpalonej gwiazdy naszego układu planetarnego, delikatnie muskają równie uśmiechniętą oraz rozpaloną gwiazdę telewizji TTV. A, i Janek jeszcze płynie. Słodka mieszanka potu oraz olejku do opalania, zaczyna powoli spływać spod szyi Aleksandry, mija dwa zapraszające do konsumpcji kształty, zatacza łuk po brzuchu i kończy swoją podróż na luźnym supełku z prawej strony dolnej części różowego kompletu. W czasie kiedy nogi powoli zaczynają skupiać uwagę operatora kamery, Ola wyjmuje chustę i zaczyna nią owijać swoją pełną zepsucia głowę, prezentując widzom pokaźne bransolety, przywodzące na myśl historię starożytnego Rzymu z okresu panowania Kaliguli..."

Ech, ja to bym mógł tak długo opisywać! Ciekawe ile płacą? :D22
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Aleksandra Kutz

Post autor: nouze »

Ola wróciła w trasę, bez pasażera :D (fajna nowa czołówka - zwłaszcza ten fragment z ażurową pończoszką :D11 )
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Aleksandra nie byłaby sobą, gdyby nie znalazła pretekstu na pokazanie bliżej nóżek i bucików. Nawiasem pisząc jak ktoś nie oglądał ostatniego odcinka "na wakacjach", to stracił sporo ciekawego, jeżeli chodzi o ujęcia tych... rejonów. No, ja nic nie mówiłem :spiewa:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Po wspólnym, nastrojowym formowaniu oscypka, góralowi poszła rączka :devil:
Obrazek
Obrazek
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Aleksandra Kutz

Post autor: matik »

Wielbiciele pani Oli niech się szykują na dzisiejsze wydanie programu "Studio TTV" o 18:15 :spiewa:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Aleksandra Kutz

Post autor: epsztajnek »

W dalszym ciągu nie mam możliwości odbioru TTV , ale dziś widziałem króciutką reklamówkę TTV w TVN24 ( tę z ćwiekowanymi botkami ) i stwierdzam, że kolega @nouse opisując przymioty bohaterki tego wątku nie napisał jednego - o fantastycznym spojrzeniu (ooooczy) , które już samo w sobie rozpala wyobraźnię niczym sosnowe gałęzie. :D8
Jeżeli więc opisywany tutaj towarzysz letnich podróży zachowywał się, jak się zachowywał, to albo mu sowicie zapłacili, albo szprycowali go bromem :devil:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 59 gości