Telewizja w wakacje

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Filip pisze:Ten Talk Show byÂłby zapewne lepszy od tego WiÂśniewskiego. Co do Kasi i Tomka, to chyba jedyny serial, ktĂłry ma jakieÂś zakoĂączenie i nie trwa bez koĂąca, a potem nagle siĂŞ urywa :D .
DuÂżo lepszy! W koĂącu wszystko jest lepsze od WiÂśniewskiego.
A w dodatku pan Hubert jest Âświetnym prezenterem! :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

W "Vivie!" przeczytaÂłem artykuÂł o Kasi i Tomku (polecam!) i tam jest napisane, Âże szefowie TVN bÂłagajÂą Bogajewicza (reÂżysera) aby zrobiÂł jeszcze kolejne odcinki serialu, ale on nie chce. No szkoda :)
Poza tym z tym Robinsonem tez mi sie niestety wydaje, Âże nie bĂŞdzie tego w wakacje.
Bêda za to "Zmagania Miast" - nawet fajny program i wci¹¿ premierowe odcinki "Smallville" :mrgreen:
:)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Viva!

Post autor: Maciek »

Ta Viva! jest jeszcze do kupienia...? :roll:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

maciejek pisze:
Filip pisze:Ten Talk Show byÂłby zapewne lepszy od tego WiÂśniewskiego. Co do Kasi i Tomka, to chyba jedyny serial, ktĂłry ma jakieÂś zakoĂączenie i nie trwa bez koĂąca, a potem nagle siĂŞ urywa :D .
DuÂżo lepszy! W koĂącu wszystko jest lepsze od WiÂśniewskiego.
A w dodatku pan Hubert jest Âświetnym prezenterem! :D

ÂŚwiĂŞta prawda! (co do tego WiÂśniewskiego). :D
Pozdrawiam, Filip
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

No i odkryÂłem, Âże w TVN powtĂłrzÂą jeszcze taki wspaniaÂły program jak "Droga do gwiazd", "Jak Âłyse konie" czy "Kawaler do wziĂŞcia" i serial "Miasteczko". Z nowych propozycji to bĂŞdzie jeszcze "Polska na weekend" - ale nie wiem co to jest, jest tylko to w programie na 1 lipca o 23:35, i zasmiast "Pod napiĂŞciem" "Bez Âśladu".

Ta Viva! jest jeszcze do kupienia...?


Pewnie tak, poszukaj ;)
:)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

JuÂż mam tÂą VivĂŞ!
A co do powtĂłrek, to dlaczego TVN znoowu bĂŞdzie nas katowaĂŚ programem "Jak Âłyse konie"...?
ÂŻenada, przecieÂż to juÂż powtĂłrka powtĂłrki powtĂłrki (czyli kaÂżdy odcinek = razem 4 razy na antenie)! :?

Np. "Dla Ciebie wszystko" bĂŞdzie w lato powtarzane drugi raz, choĂŚ to teÂż lekka przesada, choĂŚ nic nie dorĂłwna "show" SoÂłtysika Andrzeja... :twisted:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości