Marcin Pawłowski

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

michos pisze:internauci siĂŞ odwrĂłcÂą od onetu :twisted: :twisted: :twisted:
Oby, cholera jasna! :twisted:

Do pobrania: http://tvp.pl/video/2004/11/20/27094/film.asf
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
matib
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: wtorek 22 cze 2004, 20:54
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

ÂŚmierĂŚ

Post autor: matib »

Ech... na tvn.pl teÂż nic jeszcze nie ma :-( Nie jest wcale tak na gorÂąco. Coraz czeÂściej zaczynam zauwaÂżaĂŚ, Âże to miejsce tylko na dobre wiadomoÂści! ;-/ Skoro wiadomo byÂło juÂż rano, to czemu nie ogÂłoszono tego oficjalnie wczeÂśniej? Ciekawe czy usunÂą dziÂś z ramĂłwki "Ciao Darwin" - to najmniej odpowiedni program na dzisiejszy wieczĂłr...
Ostatnio zmieniony sobota 20 lis 2004, 18:35 przez matib, łącznie zmieniany 2 razy.
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Ja nie rozumiem dlaczego piszecie, ze TVP nie wspomniaÂła by o Âśmierci. WiedziaÂłem to od samego poczÂątku, Âże coÂś powiedzÂą i nawet napisaÂłem w poÂście, ze zaraz o tym bĂŞdzie w "Teleexpressie".

OdszedÂł czÂłowiek, ich kolega...
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

W TVP zlikwidowali ruchomy pasek, ale wstawili informacje ze zwykÂłym, agencyjnym tekstem. http://tvp.pl/120,20041120135105.strona
Do³¹czono zdjêcie z materia³u w Telexpressie, ale kolorowe.

Obrazek

TrwajÂą Wydarzenia. Na razie GugaÂła nic nie powiedziaÂł, ale na pewno coÂś bĂŞdzie na koniec.

WyszyĂąska byÂła ubrana w Teleexpressie na czarno. Raczej nie byÂł to przypadek i siĂŞ specjalnie przebraÂła.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Brawo dla interii za newsa o Marcinie i dla innych portali które o marcinie nie zapomnieli. Onet niestety nie pamiêta o nim i wszystkich ma g³êboko w powa¿aniu. :twisted: :twisted: :twisted:
A na stronie tvn-u na pewno nic nie napiszÂą o nim a o 21 bĂŞdzie ciao darwin.
Show must go on :cry: :cry: :cry:

Kompromitacja Polsatu :twisted: :twisted: :twisted: a wszczegĂłlnoÂści lisa :twisted: :twisted: :twisted: SpodziewaÂłem siĂŞ po nim czegoÂś wiĂŞcej :twisted: W koĂącu to jego dawny kolega :twisted: :twisted: :twisted:

A to co dali jest ÂżenujÂące :twisted: Nawet nie ma Âżadnego zdjĂŞcia a news jest poniÂżej dna :twisted: :twisted: :twisted: Redakcja interii zÂłoÂżyÂła a inni :twisted: :twisted: :twisted: szkoda gadaĂŚ :twisted: :twisted: :twisted:
http://www.onet.pl/
Ostatnio zmieniony sobota 20 lis 2004, 18:56 przez michos, łącznie zmieniany 1 raz.
LordTomas
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 386
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2004, 16:50
Lokalizacja: Warschau

Post autor: LordTomas »

Marcin PawÂłowski (+20.11.04)
bĂŞdzie mi go brakowaÂło ...
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
"Nie sposób odpowiedzieć na argumenty płynące z pięknych ust." (Addison)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

PrzecieÂż Onet napisaÂł :?
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

A co powiedzieli w Wydarzeniach?
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

pokazali zbitkĂŞ kilku zdjĂŞĂŚ i powiedzieli o nim dosÂłownie 2 zdania. Kompromitacja polsatu :twisted: :twisted: :twisted:
Niech juÂż mĂłwiÂą o tym w faktach bo wyrzucĂŞ telewizor za okno :twisted: :twisted: :twisted:
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Ja nie odebraÂłem Âźle informacji w Wydarzeniach. Poinfomowali, poÂżaÂłowali i tyle. Wszystko poprawnie. Do tego kilka zdjĂŞĂŚ z zupeÂłnie innych wydaĂą FaktĂłw niÂż w Teleexpressie oraz z Wieczoru Wyborczego Na zakoĂączenie ten sam odjazd kamery.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

ZakoĂączenie FaktĂłw sciĂŞÂło mnie z nĂłg, mam Âłzy w oczach... :arrow:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
ÂŁukaszu daj ten materiaÂł jak najszybciej na stronĂŞ i zmieĂą trochĂŞ wyglad strony jak zrobiÂł to twĂłj konkurent.
Chyba przejadĂŞ siĂŞ jutro na mszĂŞ w imieniu Marcina.
Koœció³ Adama Chmielowskiego plac teatralny :!: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Jeszcze bardziej smutno mi siĂŞ zrobiÂło po Faktach :cry:

Strona TVN jest rĂłwnieÂż caÂła czarna - we wszystkich dziaÂłach, a w centralnym miejscu na gÂłownej jest zdjĂŞcie Marcina.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Dzisiejsze "Fakty" by³y naprawdê wzruszaj¹ce. Ogl¹da³em je z ca³¹ rodzin¹, wszyscy byliœmy równie smutni, roz¿aleni. Dlaczego tak wspania³y cz³owiek musia³ umrzeÌ ? - tego typu pytania przewija³y siê w moich myœlach ca³y czas... :(
TVN zachowaÂła siĂŞ w porzÂądku, stronĂŞ zrobili naleÂżycie. Onet do dupy. Mam do nich wielki Âżal. :x

Straszny, smutny dzieĂą... :cry: :cry: :cry:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

;( Bardzo Marcina lubi³em, nigdy go nie zapomnê...Pamiêtam jak dziœ oko³o 17 w³¹czy³em tvn24 i zauwa¿y³em wst¹¿kê obok logo stacji, nie bardzo wiedzia³em co siê dzieje, momentalnie pobieg³em do drugiego pokoju, w³¹czy³em komputer i zaraz siê dowiedzia³em, ¿e Marcin odszed³...to by³, to jest dla mnie wielki wstrz¹s, pare minut siedzia³em przed monitorem jak wryty, otêpia³y, nie wiedzia³em co siê dzieje do teraz serce ¿al œciska, bardzo...

Co do relacji Polskich mediów to có¿...wg. takie dywagacie kto ³adnie postapi³, a kto nie s¹ nie namiejscu, to tak samo jak obgadywanie ludzi na pogrzebie, kto jaki mia³ wieniec i jak siê ubra³...jednak skoro Wy ju¿ zaczeliœcie o tym mówiÌ to te¿ powiem coœ od siebie
1. Najszybciej zareagowa³ tvn24 piêkny gest z wst¹¿k¹ i pami¹tkow¹ plansz¹ przed ka¿dym serwisem
2. Wydarzenia, bardzo lakonicznie podeszÂły do tematu, moÂżna by siĂŞ nawet na upartego przyczepiĂŚ, Âże powiedzieli o tym tylko dlatego, Âże tak wypada...
3. TVN po 18 równie¿ obok logo stacji zamieœci³ wst¹¿kê, program 'Maraton Usmiechu" zast¹pi³ dokument o zakonnikach o ile dobrze pamiêtam ze srebnej góry
4. Fakty TVN byÂł wrĂŞcz wstrzÂąsajÂąco smutne, bardzo poruszajÂące, zwÂłaszcza na koĂącu pusty fotel prowadzÂącego, wielkie ukÂłony dla realizatorĂłw dzisiejszych faktĂłw - zauwaÂżyÂł ktoÂś ze dzisiejsze wydanie byÂło anonimowe ? Nie byÂło na koĂącu stopki redakcyjnej, Grzegorz teÂż siĂŞ chyba nie przedstawiÂł na poczÂątku...
5. WiadomoÂści bardzo Âładnie, rozmowa z Sekielskim i Miecugowem do tego Kamil, poruszajÂące...
6. Onet, có¿...jest na g³ównej informacja o smierci Marcina z godz. 16 z minutami, owszem mogli bardziej to wyeksponowaÌ ale widocznie uznano, ¿e Onet tak jak np.TVN Turbo nie by³ zwi¹zany z Marcinem i wystarczy jak TVN, TVN24 i http://www.tvn.pl oddadz¹ czeœÌ Marcinowi...

To jeden z moich wierszy traktujÂący o Âśmierci, chciaÂłbym go tu umieÂściĂŚ, w hoÂłdzie wspaniaÂłemu dziennikarzowi ;( :

RozpĂŞtaÂła siĂŞ burza
W oddali sÂłychaĂŚ brzdĂŞk tÂłuczonego szkÂła
To szyba niesiona wiatrem wypadÂła z okiennych ram
Buuuummm !!!
RozlegÂł siĂŞ huk piorunĂłw
Jeden, drugi...
I znowu nastĂŞpny
Jak potĂŞÂżne trÂąby gwaÂłcÂą moje uszy
ZgasÂło ÂświatÂło
Ale czy na pewno ?
Zapadam w mrok, czuje, Âże tonĂŞ
JuÂż siĂŞ nie bojĂŞ, wiem, Âże to koniec
Koniec ? a moÂże dopiero poczÂątek ?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości