Polsat News

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Polsat News

Post autor: Ksero »

Dobra stacja. U mnie na równi z TVN24.
KKK
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: Polsat News

Post autor: 3405t »

matik pisze:"WOK" ma dwóch prowadzących - Gugałę i Kacprzaka. A Pan Chrabota w styczniu tylko raz poprowadził ten program i moim zdaniem było to tylko koleżeńskie zastępstwo.
aha już rozumiem :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Kolejny prezenter przez kolejną godzinę w Polsat News próbuje wmówić, że w Argentynie są teraz wczesne godziny poranne. Tymczasem, z tego co mi wiadomo, jest tam teraz... po 19:00. :rozglada:

Poza tym bardzo profesjonalnie podeszli do tematu. Sporo o sytuacji międzynarodowej, szybkie łączenia z reporterami, dobrzy goście i przyzwoite prowadzenie Sakowskiej, Kozaka i Kacprzaka. A do tego absolutnie genialne komentarze Gugały z Rzymu. Bardzo fajnie to wypadło na tle jąkającej się Olejnik i głupio-mądrych komentarzy w "Szkle kontaktowym". Szkoda tylko, ze mało o tych wszystkich kontrowersjach i sprawach niewygodnych dla kościoła, no ale na to chyba dopiero przyjdzie czas.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Uwaga! 1 kwietnia, po raz ostatni w obecnej formule, wyemitowany zostanie program "To był dzień na świecie". Od niedzieli 7 kwietnia na antenie Polsat News pojawi się "To był tydzień na świecie". Raz w tygodniu, w niedziele o 21:00. Magazyn będzie trwał godzinę. Głównym gospodarzem będzie Grzegorz Dobiecki.

:(
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Polsat News

Post autor: matik »

epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Polsat News

Post autor: epsztajnek »

Zmienione kadrowane w TBD ( jak dla mnie zmiana na wielki plus ) - więcej zbliżeń, mniej planów ogólnych :plus:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Oglądam Polsat News dzisiaj od 20:00 i czuje się już zmęczony. :D24 Ani słowa o tym co się dzieje za granicą. Nie wiem, może polskie społeczeństwo powinno trochę na mapę spojrzeć, by uświadomić sobie, że w tym wielkim, zglobalizowanym świecie Polska jest tylko niewielkim punktem. :uhh:
"TAK CZY NIE?" i temat rodzin, konserwatywnego modelu rodziny, który przyprawia mnie już o mdłości. To jasne od wielu lat, że obywatele w Polsce są pozostawiani sami sobie. Kto chce żyć w wolnym związku, ten nie bierze ślubu, kto chce mieć dziecko z in vitro ten je sobie funduje, kto ma ochotę palić marihuanę, ten nie ma większego problemu z jej pozyskaniem itd. Nie ma szans na zmianę tego, przynajmniej w najbliższym czasie i dziwie się, że tyle tego wałkują...
A tak przy okazji, to za ciemna jest oprawa tych wszystkich programów. Tylko granat, granat i granat. Do znudzenia jeden kolor.
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Polsat News

Post autor: rogi »

W pierwszej chwili po włączeniu Polsat News w urywkach po 20:00 odniosłem wrażenie, że jest to studio wirtualne. Dla mnie wprowadzone zmiany na minus.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re:

Post autor: lukaszbialas »

Camilo pisze:Oglądam Polsat News dzisiaj od 20:00 i czuje się już zmęczony. :D24 Ani słowa o tym co się dzieje za granicą. Nie wiem, może polskie społeczeństwo powinno trochę na mapę spojrzeć, by uświadomić sobie, że w tym wielkim, zglobalizowanym świecie Polska jest tylko niewielkim punktem. :uhh:
"TAK CZY NIE?" i temat rodzin, konserwatywnego modelu rodziny, który przyprawia mnie już o mdłości. To jasne od wielu lat, że obywatele w Polsce są pozostawiani sami sobie. Kto chce żyć w wolnym związku, ten nie bierze ślubu, kto chce mieć dziecko z in vitro ten je sobie funduje, kto ma ochotę palić marihuanę, ten nie ma większego problemu z jej pozyskaniem itd. Nie ma szans na zmianę tego, przynajmniej w najbliższym czasie i dziwie się, że tyle tego wałkują...
A tak przy okazji, to za ciemna jest oprawa tych wszystkich programów. Tylko granat, granat i granat. Do znudzenia jeden kolor.
To nie oglądaj jak Ci się nie podoba - wolny kraj. Właśnie w tym wolnym kraju potrzebna jest ustawa o związkach jednopłciowych i in vitro. To są sprawy podstawowe, ale dopóki większość naszego społeczeństwa będzie miła tak konserwatywne poglądy jak politycy PO-PISu to niestety niewiele w tym kraju zmieni się na lepsze. Tak na marginesie nie wszystkich stać na to żeby zafundować sobie zabieg sztucznego zapłodnienia i dobrze, że część mediów nie omija tej tematyki. Żyjemy w XXI wieku i aż wstyd, że prawo mamy rodem ze średniowiecza. Jeszcze niedawno polski rząd nie widział nic z złego w stosowaniu kar cielesnych wobec dzieci. Katastrofa.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

lukaszbialas pisze:To nie oglądaj jak Ci się nie podoba - wolny kraj.
No i nie oglądam. Obejrzałem pierwsze wydanie, skrytykowałem i nie zamierzam dalej oglądać po to, żeby narzekać. Staram się być konsekwentny.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Studio Polsat News... od góry. Zdjęcie reporterki kanału, Beaty Lubeckiej:

Obrazek


Ponadto dzisiaj popołudniowo-wieczorne serwisy prowadził Klaudiusz Slezak. Nie wiem, czy to debiut w tej roli, ale nigdy wcześniej go nie widziałem za stołem.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Marek Wójcicki, w przeszłości związany m.in. z TVN CNBC, prowadzi serwisy informacyjne w Polsat News. Dziś go widziałem. Oprócz tego pracuje chyba jeszcze w Polsat Biznes.
00012krzychu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: sobota 28 sty 2012, 11:23
Kontakt:

Re: Polsat News

Post autor: 00012krzychu »

rogi pisze:W pierwszej chwili po włączeniu Polsat News w urywkach po 20:00 odniosłem wrażenie, że jest to studio wirtualne. Dla mnie wprowadzone zmiany na minus.
Przynajmniej jest wrażenie że studio jest nieco inne i większe.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Polsat News

Post autor: lukaszbialas »

Czy Jarosław Gugała prowadzi jeszcze program Wydarzenia, opinie, komentarze ?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Polsat News

Post autor: matik »

Chyba nie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości