[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X FACTOR

Post autor: Nayma »

mojpierwszyraz pisze:Moim zdaniem nasza edycja jest całkiem nie zła. Zawsze moze byc lepiej, ale jest na prawdę dobrze. Wiele telewizji na całym świecie chciałoby mieć ten program na takim rewlizacyjbym poziomie jak u nas.
Jesteś internetowym trollem?
mojpierwszyraz pisze:Nie wiem natomiast skąd wziąłes te 22 tygodnie.
Ja się pytam - Skąd ty to człowieku wziąłeś? Nie czuję się w żaden sposób odpowiedzialna za to, że nie umiesz czytać.
mojpierwszyraz pisze:jak chcesz po raz 2387 pisać to samo
Jesteś trochę niewłaściwą osobą do napisania tego, ponieważ zawsze wyskakujesz z bólem d*py, gdy ktoś skrytykuje realizację tego programu w Polsce.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: X FACTOR

Post autor: matik »

Nayma - chyba za bardzo się zapędzasz. Z takimi komentarzami to raczej Tobie bliżej do miana trolla. Weź lepiej na wodzę swój język. Nie życzę sobie w przyszłości podobnych komentarzy.
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X FACTOR

Post autor: Nayma »

Przytocz te komentarze, które tak cię bolą, jeżeli możesz. I radzę doinformować się, co oznacza określenie "internetowy troll".
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: X FACTOR

Post autor: matik »

Jeżeli chcesz ciągnąć ten temat dalej, to zapraszam do kontaktu poprzez Prywatną Wiadomość. Ten temat nie służy do tego typu dyskusji, a jako moderator mam prawo Cię publicznie upomnieć.
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

Szanowny moderatorze, zapraszam do prześledzenia artykułu wikipedii http://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie

Moim zdaniem użytkownik Nayma został bezpodstawnie upomniany.
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X FACTOR

Post autor: Nayma »

@matik
W życiu realnym musisz być bardzo niedowartościowany i posiadać wiele kompleksów, skoro tak wyolbrzymiasz i podkreślasz rangę swojego internetowego stanowiska na mało popularnym forum.
Ostatnio zmieniony niedziela 08 wrz 2013, 18:21 przez Nayma, łącznie zmieniany 1 raz.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: X FACTOR

Post autor: matik »

Ja podejmuję takie decyzje jakie uważam za stosowne. Zresztą nie tylko mi nie spodobał się post użytkownika @Nayma, który został zgłoszony do moderatorów. I oświadczam, że posty niezwiązane z tematem "X Factor" będą usuwane. Skargi i zażalenia to nie tutaj.
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X FACTOR

Post autor: Nayma »

Wolność słowa. Ja nikomu wypowiedzieć się nie zabraniam, nawet w sposób dosadny, i tego też oczekuję. Nie tracąc przy tym kultury. Niecenzuralne słowo "wygwiazdkowałam", chociaż sama nie wiem, czy takie niecenzuralne, bo użytku codziennego, ale już nie chciałam być aż taka kontrowersyjna.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Tylko czy na serio trzeba 100 razy pisać te postulaty? Przecież pisaliśmy już o tym wszystkim .
kamico7
Początkujący
Początkujący
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 16:11

Re: X FACTOR

Post autor: kamico7 »

http://www.press.pl/newsy/telewizja/pok ... u-X-Factor TVN zdementowała te plotki , jakoby zrezygnowali z X factora
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Tak jeszcze swoją drogą przede wszystkim X Factora niszczą jakieś dziwne decyzje jurorów, a szczególnie jednego, od bootcampu aż do końca. Przecież gdyby w 1. edycji na żywo śpiewali dajmy na to Szpak, Ania Kłys, Ada Styrcz, Podulka, , już nie mówię o tym co by było gdyby było 4 jurorów, to rozwaliłoby to wszystkie inne programy. To samo w 3. edycji. Agnieszka Czachor, Diana John, Marta Ławska, Jenny Galt- jakim cudem żadna nie była w finale? Już nie wspominając o tym, że jury wybrało Maję Hyży zamiast Girls on Fire co woła o pomstę do nieba. Przecież to trzeba być przynajmniej głuchym, a może jeszcze i głupim. To jest problem tego programu, że od odcinka nr 8 nie ma kogo tam oglądać.
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: X FACTOR

Post autor: TheXF »

Zgadzam się z Tobą 7up.
Mam jeszcze tylko nadzieję, że w końcu "włączą" pre-casting w formie elektronicznej - tzn. będzie można wysłać swoje nagranie. Nie muszę tłumaczyć jak DUŻO by tym zyskali. Chyba była tu na ten temat dyskusja, ale przytaczam ten pomysł gwoli przypomnienia... może ktoś z produkcji czasem tu zagląda... może nie...
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X FACTOR

Post autor: Nayma »

SevenUP pisze:Przecież gdyby w 1. edycji na żywo śpiewali dajmy na to Szpak, Ania Kłys, Ada Styrcz
Tak byłoby, gdyby grupą młodych zajęła się Maja. Może jedynie zamiast Ani wybrałaby Adę Szulc.
sb
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 277
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2004, 01:59

Re: X FACTOR

Post autor: sb »

TheXF pisze:Zgadzam się z Tobą 7up.
Mam jeszcze tylko nadzieję, że w końcu "włączą" pre-casting w formie elektronicznej - tzn. będzie można wysłać swoje nagranie. Nie muszę tłumaczyć jak DUŻO by tym zyskali. Chyba była tu na ten temat dyskusja, ale przytaczam ten pomysł gwoli przypomnienia... może ktoś z produkcji czasem tu zagląda... może nie...
Czyli tak jak robia prawie wszedzie na swiecie od lat... Koszta urochomienia formy internetowej so minimalne - stara technologia, aplikacje na pewno wielokrotnie zwiekszylyby sie i zycie redakcji stanowczo sie ulatwilo - nie wiem dlaczego TVN jest taki konserwatyny w tych sprawach, na ogol malo inowacyjny i stawia na tym co jest. Juz teraz powinni otworzyc aplikacje, a tak naprawde moglo to by sie stac przed koncem poprzedniej edycji kiedy zainteresowanie wielkie. Ryzyko takie jest ze nowej serii nie zapowiedzieli, ale jezeli TVN nie odnowi nastepnej serii to nie ma zadnych zobowiazan wobec tych co zlozyli - tylko mailem informuje - warte ryzyka.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Ja tylko próbuję uświadomić, że może wcale nie 4. juror i kolor ekranu z tyłu jest ważny, tylko talenty. Bo ludzie chcą obejrzeć fajne występy, a tego programowi w 3. edycji brakowało. Aczkolwiek po udanym debiucie Dawida Podsiadło i Eweliny Lisowskiej widziałem wiele komentarzy chwalących program, że 1. i 2. edycja były rewelacyjne, a 3. denna. Dużo ludzi też pisało, że zaczną go oglądać od teraz. Więc trzeba to wykorzystać. I nie odsyłać najlepszych do domu po bootcampie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości