Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła | Metro

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Re: Filmy w TVN i TVN7

Post autor: szym »

Szkoda, że po raz pierwszy od wielu lat ani na TVN, ani na TVN7 nie ma "Ekspresu Polarnego"! Ten film był dla mnie takim tefauenowskim odpowiednikiem "Kevina" na Polsacie - i zawsze te filmy oglądam w Boże Narodzenie. :D14
:)
Denistvn20
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 58
Rejestracja: czwartek 05 wrz 2013, 20:12

Re: Filmy w TVN i TVN7

Post autor: Denistvn20 »

Leciał w tydzień temu na tvn w niedziele
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Filmy w TVN i TVN7

Post autor: Adrian ;P »

Oraz będzie w święta w Pulsie :)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Filmy w TVN i TVN7

Post autor: Camilo »

W Wigilię wolą przecież puścić "Madagaskar" niż "Express polarny". :spiewa: W ogóle jakaś dziwna tradycja się ostatnio wytworzyła, by filmy świąteczne puszczać w listopadzie. :rozglada: W sobotę widziałem, że Kevin leciał. :lol2:
Dziwię się bardzo, że w Święta nie powtórzą np. "Listów do M.", które okazałyby się murowanym hitem. Niech się tylko później nie dziwią, że oglądalność będzie jak zwykle słaba.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Filmy w TVN i TVN7

Post autor: matik »

Camilo pisze:Dziwię się bardzo, że w Święta nie powtórzą np. "Listów do M.", które okazałyby się murowanym hitem.
Jako, że film już oglądałem, to jednak nieco śmiem w to wątpić, chociaż kto tam wie, może tylko mi się ten film nie spodobał ;) Ale fakt, dziwne, że nie będzie tego filmu.
Camilo pisze:W ogóle jakaś dziwna tradycja się ostatnio wytworzyła, by filmy świąteczne puszczać w listopadzie. :rozglada:
Na TVN7 wczoraj były "Święta Dennisa Rozrabiaki" ;)
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Filmy w TVN i TVN7

Post autor: Trzeciak »

Już dawno stacje przestały zaciekle walczyć o widza w okresie bożonarodzeniowym. Mimo, że właśnie wtedy jest najwięcej osób przed telewizorami, to jednak specjalnie nie przekłada się to na przychody reklamowe. Co innego teraz, gdy reklamodawcy dużo łożą pieniędzy na świąteczne kampanie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Filmy w TVN i TVN7

Post autor: Camilo »

Problem leży chyba w tym, że kampanie reklamowe obejmują wyłącznie okres przedświąteczny, kończą się przeważnie w Wigilię, a dwa kluczowe dni (25-26.12) pozostają niemrawe. :spiewa: Ciężko się dziwić, skoro skuteczność reklam w samym okresie świąt jest znikoma - ludzie są już przesyceni, spłukani z kasy, a na dodatek wszystko wkoło jest i tak pozamykane. :hyh:
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Re: Filmy w TVN i TVN7

Post autor: szym »

Ooo, to nie widziałem, że "Ekspres Polarny" będzie w TV Puls, bardzo fajnie.

Swoją drogą - może ktoś będzie umiał mi tutaj pomóc: na Filmwebie wyczytałem, że na DVD jest taka wersja tego filmu, w której konduktor robiąc dziurki w biletach układa napisy po polsku, a nie po angielsku. Napisały to dwie lub trzy niezależne osoby, więc sądzę, że taka wersja istnieje, ale w ogóle nie mogę jej znaleźć. Na TVN i TVN7 jest zawsze tak, że powiedzmy konduktor tworzy napis "BELIEVE", a oczywiście w dialogach jest to "UWIERZ". Na Cartoon Newtork to samo. Sprawdziłem też kilka wersji w serwisach z filmami online oraz nawet zacząłem ściągać jakieś DVDRipy z torrentów i po 3cim razie przestałem, bo jakoś nie mogę trafić na wersję spolszczoną. Nie kupię tego na DVD, skoro nawet różne DVDRipy nie posiadają 'polskich' biletów w filmie.

Może akurat ktoś coś wie na ten temat, jak tak to proszę się odezwać. :)
:)
Denistvn20
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 58
Rejestracja: czwartek 05 wrz 2013, 20:12

Re: Filmy w TVN i TVN7

Post autor: Denistvn20 »

Eksprer polarny bedzie też na cartoon network w sobote 7.12 o godzinie 9.00
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Filmy w TVN i TVN7

Post autor: felek »

Piękny wynik Listów do M. - 3,4 mln i 32% w 16-49!
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Re: Filmy w TVN i TVN7

Post autor: szym »

Denistvn20 pisze:Eksprer polarny bedzie też na cartoon network w sobote 7.12 o godzinie 9.00
Nawet kilka razy poleci w grudniu, ale na nc+ nie ma już Cartoon Network...
:)
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: Filmy w TVN i TVN7

Post autor: 3405t »

szym pisze:
Denistvn20 pisze:Eksprer polarny bedzie też na cartoon network w sobote 7.12 o godzinie 9.00
Nawet kilka razy poleci w grudniu, ale na nc+ nie ma już Cartoon Network...
...niestety... (a w ogóle CN jest na satelicie, czy nie?)
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Filmy w TVN i TVN7

Post autor: matik »

Tak, CN jest na satelicie. Dostępny w CP.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Filmy w TVN i TVN7

Post autor: matik »

szym pisze:
Denistvn20 pisze:Eksprer polarny bedzie też na cartoon network w sobote 7.12 o godzinie 9.00
Nawet kilka razy poleci w grudniu, ale na nc+ nie ma już Cartoon Network...
Od 6 grudnia Cartoon Network będzie dostępny w ofercie nc+ ;)
Denistvn20
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 58
Rejestracja: czwartek 05 wrz 2013, 20:12

Re: Filmy w TVN i TVN7

Post autor: Denistvn20 »

Akurat sie mylicie bo ja mam dekoder z cyfrowego polsatu i jakoś mam cartoon network
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości