Nowa Chylińska - tak czy nie?

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Nowa Chylińska - tak czy nie?

Post autor: Kuba »

Internet grzmi! Jakoś tak ostatnio odbyła się premiera singla promującego nową płytę Agnieszki Chylińskiej pod wiele mówiącym tytułem "Modern Rocking". Utwór, o którym mowa nazywa się "Nie mogę cię zapomnieć" i możecie go posłuchać tutaj --> http://www.youtube.com/watch?v=h0v7a5_hOEQ. Wzbudza ogromne kontrowersje, dlatego, że nie ma on nic wspólnego z dotychczasową twórczością Agnieszki - jest on utrzymany w elektronicznym klimacie. Jako, że śledzę informacje dotyczące tej płyty, wiem, że jest ona produkowana przez Plan B (odpowiedzialny między innymi za "Sexi Flexi" Kukulskiej), więc wiedziałem również jakiej zmiany mogę się spodziewać. Wyobrażam sobie miny tych, którzy usłyszeli tę piosenkę licząc na kontynuację ostrego grania.

Ja osobiście jestem bardzo na tak - ten utwór śmiało podąża za aktualnymi światowymi trendami elektro-retro-popu. Słuchając "Nie mogę cię zapomnieć" przychodzi mi na myśl Ladyhawke, La Roux czy Roisin Murphy. Niestety - większość polskich fanów muzyki słyszy tutaj podobieństwo do Mandaryny i Gosi Andrzejewicz. Ciekawi mnie wasza opinia na temat zmian Agi; ja kupuję je w stu procentach. Osobom, które są mają wątpliwości proponuję obejrzenie wywiadu prowadzonego przez Karolinę Korwin Piotrowską na Plejadzie, w którym Chylińska bardzo dokładnie mówi o powodach takich zmian, źródłach i inspiracjach. Czy myślicie, że fani Chylińskiej z czasów O.N.A. mogą poczuć się zawiedzeni? Rodzi się też pytanie czy prawdziwi fani powinni podążać za swoim idolem nawet, gdy rozwija się on w innymi kierunku niż oni by sobie tego życzyli? Aktualnie wśród fanów Agnieszki widać gigantyczny rozłam. Wyjdzie jej to na dobre?

Jeżeli chodzi o mnie, to Chylińska zyskała właśnie nowego fana. A Agnieszce gratuluję odwagi.

Dla głębiej zainteresowanych - fajna dyskusja: http://www.goldenline.pl/forum/reklama- ... ka/1200890.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowa Chylińska - tak czy nie?

Post autor: Nika »

Wow, narazie jestem w głębokim szoku. :shock: Ten styl muzyki to zdecydowanie nie moja bajka, ale wieszanie psów na kimś, że poszedł w tą a nie tą samą co przedtem drogę jest delikatnie mówiąc absurdalne. Nie wiem ile dokładnie lat upłynęło od ostatniej płyty Agnieszki, ale człowiek to nie rzecz martwa, lecz istota ewoluująca. Co za tym idzie zmieniająca siebie i swoje zachowanie z wiekiem. Przynajmniej teoretycznie. :D No, ale u Chyliny zaewoluowało o 180 stopni. A takie ostre zmiany zawsze szokują.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Nowa Chylińska - tak czy nie?

Post autor: qmate »

Mnie się piosenka podoba... Widocznie Chylińska ewoluowała, stwierdziła, że jej jako matce nie przystoi śpiewanie takich tekstów jak dotychczas, poza tym może chce kontynuować jak najdłużej swą karierę a śmieszne byłoby śpiewanie "wulgarnych" tekstów w wieku 50 lat :D , więc postanowiła już teraz zrobić odważny zwrot
//////////
cerberdT9
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: wtorek 21 sty 2014, 14:59

Re: Nowa Chylińska - tak czy nie?

Post autor: cerberdT9 »

och brakuje mi tej Chylińskiej "po środku". Pamiętam jak mnie zachwyciła po pierwszym porodzie - wydoroślała, wyładniała ale miała w sobie to coś zadziornego, teraz .... no lubię ale to nie to ...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości