Ulubiona piosenka - wątek ogólnie o muzyce

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Ulubiona piosenka - wątek ogólnie o muzyce

Post autor: sybic »

nouze pisze:
Ksero pisze:Teraz liczy się nic nie warte mp3
jest jeszcze bezstratny format FLAC :)
ale czy mp3 jest takie nic nie warte? :mhm:
Mp3 to gówno.
Ale że perfekcjonistów jest niewielu i większość zadawala się tym gównianym formatem, to mamy to co mamy.
Np. to, że format SACD się nie przyjął, a był znakomity, zaś płyty CD audio cały czas są drogie, bo przecież każdy woli se mp3 z netu ściągnąć, który wgrywa to jakiegoś chińskiego badziewia, zakłada gwizdki na uszy i słyszy…
no Muzyki tam nie ma. Jest jakiś dźwięk, ale jemu tylko o to chodzi.
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Ulubiona piosenka - wątek ogólnie o muzyce

Post autor: nouze »

25 lat Big Cyca 8)
Są jacyś fani na forum? Z całej dyskografii do płyty "wszyscy święci" + "zmień z nami płeć" z 2002, mogę zarecytować każdy tekst, choćby zrzucony z hamaka w środku nocy :spiewa:
"Guma" rządzi. Wówczas, gdzieś w 1997 roku TVP miało wystarczającą ilość dystansu do rzeczywistości, żeby dać audiotele "o jaki instrument chodzi w tej piosence? a)gitarę b)trąbkę c)inny instrument" :lol2:
No i mistrzowskie Lalamido :D

Szacunek dla Polsatu za jubileusz na żywca :plus: (nie mogło zabraknąć Karoliny Szostak :D22 )
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Ulubiona piosenka - wątek ogólnie o muzyce

Post autor: matik »

nouze pisze:(nie mogło zabraknąć Karoliny Szostak :D22 )
Obok Zygmunta siedzi? :>
A fanem Big Cyca nie jestem.
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Ulubiona piosenka - wątek ogólnie o muzyce

Post autor: nouze »

nie siedziała z Solorzem na widowni, tylko była przy wręczaniu takiej statuetki złotego biustonosza (nie słuchałem dokładnie, bo trochę piłem i trochę krzyczałem a na dodatek ktoś dzwonił :hmm: )
Ibisz powiedział że redakcja polsatu wytypowała ją jako idealną osobę w takich okolicznościach przyrody :lol2:
Miała czarną sukienkę z niby-koronką, chyba widzianą już wcześniej i jak zawsze okropne, grube nogi. A fe! :xx:
A i Szymon Majewski był :rozglada:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Ulubiona piosenka - wątek ogólnie o muzyce

Post autor: epsztajnek »

Właśnie wróciłem z koncertu McCartney'a. Tylko pogratulować dziadkowi formy. Prawie 3 godziny koncertowania praktycznie bez przerwy. Trochę obawiałem się, że ten wspaniały niegdyś głos będzie trochę kiksować ( co było słychać chociażby na otwarciu londyńskich igrzysk olimpijskich ). Na szczęście - jak to na koncertach - wielki poziom głośnosci zagłuszył wszelkie fałsze. Zresztą dzięki decybelom ( przyznaję, wyszedłem troszkę ogłuszony, ze spuchniętymi dłońmi od klaskania i zachrypniętym gardłem od śpiewu ) spełniło się moje 35letnie marzenie - razem z McCartneyem ( oddalonym raptem o kilkanaście metrów ) odśpiewać jego stare kawałki. A śpiewać można było na całe gardło, bo i tak nic nie było słychać :lol2:
McCartney i jego kapela pod wzgledem warsztatowym - bezbłedni. :brawa:
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Ulubiona piosenka - wątek ogólnie o muzyce

Post autor: nouze »

ostatnio po raz pierwszy zobaczyłem teledysk do fajnego kawałka "trąbo twist" Czarno-Czarnych - rozkoszna jest ta blondyneczka widoczna od 0:20
http://www.youtube.com/watch?v=_pOuy8jzp4Y
Spjrzenie A.Samusionek, nie?

btw. wybiera się ktoś z forumowiczów na Woodstock?
Ja jeździłem w latach 2004-2008, ale potem w wyniku pewnych zdarzeń odpuściłem.
W tym roku będzie Big Cyc, więc mimo że urlop mi nie wypada spróbuję wysępić długi weekend na Kostrzyn. Może mini-zlot tvnfakty? :D
kato26
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 31 paź 2013, 00:37

Re: Ulubiona piosenka - wątek ogólnie o muzyce

Post autor: kato26 »

hip hop u mnie tylko, hifi mieli być tu
cerberdT9
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: wtorek 21 sty 2014, 14:59

Re: Ulubiona piosenka - wątek ogólnie o muzyce

Post autor: cerberdT9 »

Soul Asylum - Runaway Train
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości