[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Re: X FACTOR

Post autor: mks »

Będzie, że zachwycam się znowu 'The Voice' a krytykuje 'X Factora' ale porównując odcinki to jest tak jakby porównywać 'Dlaczego ja' z 'Lekarzami'.. nie ten poziom, nie te emocje, nie ta realizacja. Wczorajszy 'The Voice' realizacyjnie był najlepiej wyprodukowanym show na żywo w Polsce, doskonała choreografia, świetne efekty wizualne, no i doskonałe występy. X Factor rozczarowuje naprawdę fatalnymi wyborami widzów i potem Jury, każdy z zespołów obecnych w programie powinien już wylecieć.. wtórność, powtarzalność, bardzo słabe występy.. no i jeszcze jedna rzecz.. Patrycja Kazadi, jest najsłabszym ogniwem tego programu, nie da sie jej słuchać, nie da sie na nią patrzeć.. juz chyba nawet Kuźniar był lepszy.
kamico7
Początkujący
Początkujący
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 16:11

Re: X FACTOR

Post autor: kamico7 »

Ja nie wiem czemu tak wszyscy się zachwycają tym The Voice ,że jest tak fantastycznie realizowany. Realizacja Xfactor jest dużo lepsza , wygląda to tak światowo i profesjonalnie. The voice jest realizowany przeciętnie i dla mnie on jest nudny i to bardzo . Ja jestem bardzo zadowolony z X factora i jedynie co mu mogę zarzucić to to że powoli przestaje wierzyć we wiarygodność głosowania sms przez Wojewódzkiego , mam wrażenie że na nim stoji ten program. Lubię Wojewódzkiego , ale mam nadzieje że nie zobaczymy go w 5 edycji . Reszta programu jest bardzo dobra , fajnie się go ogląda . Scena nie jest zła. Prowadząca bardzo dobra i chyba najlepsza jaka może być . Wszyscy jej zarzucają że przeciąga i gada bezsensu , ale przyjrzyjcie się czasem że ona musi czasem przeciągać bo np. muszą wziąć sprzęt ze sceny itp. Bardzo dobrze się spisuje tutaj.A co do uczestników to to jest kwestia gustu , ale mi np. z zespołów to zostawiłbym tylko 13 w samo południe a reszte to nawet bym do domów jurorskich nie dopuścił , tyle fajnych zespołów tu brakuje m.in Poprzytula i Śnieżek trio :/
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

No ja w Voice jakoś tych świetnych występów nie widziałem, nawet już nie pamiętam co kto śpiewał. Dosłownie jedna uczestniczka była na jakimś poziomie, reszta to po prostu odśpiewane piosenki na poziomie Kuba Jurzyk. Comdo fatalnych wyborów, to właśnie w Voice wyleciała ta jedyna dobra kobita, reszta jest za bardzo odtwórcza. Realizacja niczym się nie wyróżniała od XF.
spy_dg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: niedziela 27 kwie 2014, 13:19

Re: X FACTOR

Post autor: spy_dg »

@ r_r16 - bardzo przepraszam, troszeczkę się zakręciłem. Chodziło oczywiście, że pierwsza część występu była nagrana...
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

mks pisze:Będzie, że zachwycam się znowu 'The Voice' a krytykuje 'X Factora' ale porównując odcinki to jest tak jakby porównywać 'Dlaczego ja' z 'Lekarzami'.. nie ten poziom, nie te emocje, nie ta realizacja. Wczorajszy 'The Voice' realizacyjnie był najlepiej wyprodukowanym show na żywo w Polsce, doskonała choreografia, świetne efekty wizualne, no i doskonałe występy. X Factor rozczarowuje naprawdę fatalnymi wyborami widzów i potem Jury, każdy z zespołów obecnych w programie powinien już wylecieć.. wtórność, powtarzalność, bardzo słabe występy.. no i jeszcze jedna rzecz.. Patrycja Kazadi, jest najsłabszym ogniwem tego programu, nie da sie jej słuchać, nie da sie na nią patrzeć.. juz chyba nawet Kuźniar był lepszy.
Zgadzam się w 100% a o Kazadi też od jakiegoś czasu trąbię... Realizacja tego odcinka XF była naprawdę żenująca, nie rozumiem czym się tak podniecacie.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

A co konkretnie?
kamico7
Początkujący
Początkujący
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 16:11

Re: X FACTOR

Post autor: kamico7 »

X factor był realizowany bardzo dobrze i ja tu nie widzę żadnego problemu ,bardzo fajne loty kamerą i Kazadi która jest najlepszą prowadzącą takich widowisk ostatnich lat . W porównaniu do Kammela czy Maćka Rocka , czy innych prowadzących . The Voice bardzo dużo brakuje do takiego poziomu jak X Factor . Pogoda na TVN jest nawet lepiej realizacyjnie pokazana niż The voice. Ostatni odcinek bardzo fajny gdyby nie odpadnięcie Darii, ale reszta bez zarzutu .To jest oczywiście moje zdanie , ale wg mnie ten program bardzo ożył i niech tylko utzryma ten wysoki poziom
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

kamico7 pisze:X factor był realizowany bardzo dobrze i ja tu nie widzę żadnego problemu ,bardzo fajne loty kamerą i Kazadi która jest najlepszą prowadzącą takich widowisk ostatnich lat . W porównaniu do Kammela czy Maćka Rocka , czy innych prowadzących . The Voice bardzo dużo brakuje do takiego poziomu jak X Factor . Pogoda na TVN jest nawet lepiej realizacyjnie pokazana niż The voice. Ostatni odcinek bardzo fajny gdyby nie odpadnięcie Darii, ale reszta bez zarzutu .To jest oczywiście moje zdanie , ale wg mnie ten program bardzo ożył i niech tylko utzryma ten wysoki poziom
Kazadi jest żenująca, pytania które zadaje uczestnikom są na poziomie (poniżej mułu) Joli Rutowicz z Big Brothera, dajcie spokój...

cytuję "Więc czy możemy liczyć na to że pojawisz się w następnym odcinku nago?", "Twój głos jest światowy, widzę ciebie w finale" (od kiedy prowadząca ma prawo wypowiadać się tak jak juror?!)

Nie trawię tej babki, w YCD jeszcze była do zniesienia, tutaj kompletnie nie pasuje i psuje w moim odczuciu show.
kamico7
Początkujący
Początkujący
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 16:11

Re: X FACTOR

Post autor: kamico7 »

A kammel i Marika , albo Sykut i Rock nie są żenujący , oni nie nadają się na prowadzenie takich widowisk. Oni dopiero psują show , a szczególnie ci pierwsi .Oczywiście wolałem ją w YCD , bo tam pasowała bardzo , ale w XF też się sprawdza i ciekawe czy ci co się tak źle wypowiadają o niej to lepiej by to poprowadzili. Gdyby była złą prowadzącą to nie dostawała by tylu szans na prowadzenie różnych widowisk a widać że się sprawdza , bo nie tylko TVN jej proponuje różne angaże . Ciekawe jaką oglądalność miał sobotni odcinek
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Re: X FACTOR

Post autor: mks »

Ty naprawdę oglądałeś kiedyś jakiegoś live The Voice? Serio Kammel i Marika (luźni, naturalni i błyskotliwi) są gorsi niż infantylna i płytka i nie mająca nic do powiedzenia Kazadi?! Wysil się na odrobinę obiektywizmu, TVN ma w swoich zasobach świetnych prezenterów - stawianie na nią jest akurat błędem.

X Factor - 2,3
MBTM - 2,1
The Voice 2,0

Czyli nadal lecimy na poziomie przeciętnym - żal MBTM które szoruje coraz niżej, ale jaki poziom takie wyniki.
kamico7
Początkujący
Początkujący
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 16:11

Re: X FACTOR

Post autor: kamico7 »

Tak widziałem i żałuje , bo jakoś nie widziałem tego fenomenalnego prowadzenia programu . Tak uważam że są gorsi niż Kazadii . Maciek M się sprawdza w The voice , bo naprawdę se dobrze radzi. Już tak nie czepiajcie się tej Kazadii , zawsze trzeba się czegoś uczepić w programie z TVN .Ja się nie dziwie wynikom programów , bo my Polacy to jesteśmy zawsze na opak i zawsze się czegoś do czepimy . Moim zdanie X factor bardzo dobrze jest realizowany i prowadzony . Mam nadzieje że powróci YCD i że prowadzić będzie go też Kazadii .
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Dobry wynik sb X FACTOR'a jest wynikiem zlej pogody , choc byla Majowka , więc to naprawde dobry wynik ;) Oby taki uklad talent-show zostal na dluzej niz tydzień :)
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

Fatalna realizacja odcinków LIVE, powtórzę FATALNA!
Udział tancerzy tylko przy jednym występie, mieliśmy ich 12... Liczyłem że przez kontrakt Egurolli z MT jego tancerze zasilą XF, myliłem się... :(
Może czas zatrudnić jakiegoś choreografa do programu XF?! Wszystko zaczyna wyglądać tandetnie, powtarzalnie i mówiąc retoryką Czesia "nic się nie klei".
szkoda, bo możliwości przy tak wypasionym studio są ogromne a realizacyjnie wygląda to gorzej od MBTM ;p
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

ale glupoty gadasz ;p mam wrazenie , ze masz gust przecietnego polaka , bo x factor jest najlepiej robionym show w polsce i to jest fakt . ewentualnie komus moze sie nie podobac jury lub prowadzaca , choc dla mnei sa swietni , oprocz kuby , ale napewno nie realizacja ;p
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: X FACTOR

Post autor: TheXF »

Muszę się zgodzić z tym, że dużo brakuje np. podczas występów uczestników - tancerze, rekwizyty, itd. Zmiana świateł na scenie i czasem postawienie na niej jakiegoś podwyższenia to widocznie max na jaki ich stać. W tej chwili pamiętam tylko 2 udziały tancerzy - w pierwszym live podczas występu Artema i w drugim live wokół Tacikowskiej. Słabo, naprawdę cienko to wygląda. Żal po prostu potencjału tej sceny, bo nie jest w pełni wykorzystywana - ba, nawet w połowie. To ma być X FACTOR (show pełną parą - dla uszu i oczu), a nie np. Idol (np. krzesełko i mikrofon). Niestety spodziewałem się więcej po polskiej wersji, szczególnie 4 edycji. Oni chyba nawet ani razu nie oglądali XF UK, skoro nie wiedzieli jak poradzić sobie w przypadku remisu w głosach jurorskich...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość