Błędy na stronie - wszyscy czytać!

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

B³êdy na stronie - wszyscy czytaÌ!

Post autor: Bartek »

Poniewa¿ wielkoduszny £ukasz R. przyj¹³ mnie (zebym mu juz zycia nie tru³ :P) do redakcji postanowilem juz zrobic cos zeby mu bylo latwiej strone aktualizowac :P. I tak tvn.tivi.pl przeszed³ dziœ na PHP.

Prosze wiec Was razem z £ukaszem o wytykaniu b³êdów typu "strona sie nie wczytuje". Robi³em duzo rzeczy automatycznie i cos moglem zrobic za malo, a cos za duzo...
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: B³êdy na stronie - wszyscy czytaÌ!

Post autor: Łukasz »

baryla pisze:Poniewa¿ wielkoduszny £ukasz R. przyj¹³ mnie (zebym mu juz zycia nie tru³ :P) do redakcji.
Tak, ponad tydzieĂą codziennie mnie mĂŞczyÂł i mĂłwiÂł, Âże siĂŞ przyda. ZresztÂą podobnÂą drogĂŞ przeszedÂł Krasu i inni (no moÂże poza szymciem). Nie wiem co oni widzÂą w stronie. Obecny skÂład redakcyjny wyglÂąda tak: http://www.tvn.tivi.pl/redakcja.php ale trzeba jeszcze zrobiĂŚ podziĂŞkowania dla tych, ktĂłrzy jednorazowo pomogli, a tych byÂło wielu.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

ale sie udalo :P
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

DziĂŞki za docenienie, Mistrzu. :wink: :lol: Ja rĂłwnieÂż teraz nie ÂżaÂłujĂŞ, Âże wczeÂśniej mi tak na byciu w redakcji zaleÂżaÂło. To pisanie, moderowanie itp. naprawdĂŞ przynosi duÂżo przyjemnoÂści, moÂżna by nawet powiedzieĂŚ - satysfakcji. :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Re: B³êdy na stronie - wszyscy czytaÌ!

Post autor: szym »

ÂŁukasz pisze:
baryla pisze:Poniewa¿ wielkoduszny £ukasz R. przyj¹³ mnie (zebym mu juz zycia nie tru³ :P) do redakcji.
Tak, ponad tydzieĂą codziennie mnie mĂŞczyÂł i mĂłwiÂł, Âże siĂŞ przyda. ZresztÂą podobnÂą drogĂŞ przeszedÂł Krasu i inni (no moÂże poza szymciem). Nie wiem co oni widzÂą w stronie.
W moim przypadku to byÂło odwrotnie, nie? :D To tym mnie mĂŞczyÂłeÂś i mĂłwiÂłeÂś, Âże siĂŞ przydam... :D
Nie wiem co we mnie widzisz :D
:)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Re: B³êdy na stronie - wszyscy czytaÌ!

Post autor: Maciek »

szymcio9 pisze:Nie wiem co we mnie widzisz :D
ZabrzmiaÂło to co najmniej dwuznacznie... :lol:
Ostatnio zmieniony niedziela 05 gru 2004, 17:59 przez Maciek, łącznie zmieniany 1 raz.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Taki miaÂłem cel :P
:twisted:
:)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości