Wiktor Bater

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Anonymus pisze:Wczoraj Wiktor Bater nadawaÂł relacjĂŞ dla Radia ZET i na koĂącu powiedziaÂł:
"Z Moskwy dla Radia ZET, Wiktor Bater, TVN". Oznacza to, Âże jeszcze caÂłkiem z TVN-u nie odszedÂł skoro przedstawia siĂŞ jako osoba z tej telewizji.
Kuzniar dÂługo po przejÂściu mĂłwiÂł o radiosÂłuchaczach -to raczej normalne ale Âśmieszne :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Wiktor od niedzieli w TVP:
4 listopada br. Wiktor Bater oficjalnie rozpocznie wspó³pracê z Telewizj¹ Polsk¹ jako drugi korespondent stacji w Moskiwe (obok Barbary W³odarczyk). Pierwsze relacje Batera, które zobacz¹ widzowie TVP, dotyczyÌ bêd¹ Dnia Jednoœci Narodowej i premiery filmu '1612'.
ÂźrĂłdÂło: wirtualnemedia.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dziœ to by³ jakiœ dzieù Wiktora Batera w TVP. :> Debiut bodaj¿e w "Panoramie" o 18:30 - mia³ relacjê na ¿ywo. Nastêpnie w "Wiadomoœciach" jego materia³, a w miêdzy czasie goœci³ jeszcze w kolejnym odcinku "Podró¿y z ¿artem" w TVP 2. :roll:

P.S. Ciekawe czy te debiuty - Wiktora Batera w TVP i Andrzeja Zauchy w TVN byÂły przypadkowe? :> :lol:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Nie wiem czy przypadkowe, ale ostatnio nic nie byÂło ciekawego i waÂżnego w Rosji. A dzisiaj waÂżna rocznica i wydarzenia na Kremlu i stacje "uruchomiÂły" swoich nowych wysÂłannikĂłw :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

W najnowszej ''Angorze'' jest wywiad z Wiktorem, mający na celu promocję jego książki pt. ''Nikt nie spodziewa się rzezi''.
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Re: Wiktor Bater

Post autor: Faktomaniak »

Wiktor Bater powraca do telewizji. Po rozstaniu z TVP Bater zostaje od dziś moskiewskim korespondentem
Wydarzeń Polsatu i Polsatu News .
Od czwartku, (17 września 2009 roku) Wiktor Bater rozpoczyna swoją pracę w Moskwie jako stały korespondent zagraniczny Polsat News. Wcześniej był korespondentem TVP oraz TVN.
Wiktor Bater został stałym korespondentem zagranicznym Polsat News i Telewizji Polsat w Moskwie. Jego relacje będą obecne także w „Wydarzeniach” - głównym programie informacyjnym Telewizji Polsat.
Źródło: media 2
NOWA ERA W TVN
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Wiktor Bater

Post autor: Marcin »

Jak go wyrzucą z Polsatu, to też pójdzie się skarżyć "Izwiestii"?
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Wiktor Bater

Post autor: Camilo »

Bater jest obecnie gościem TVN24. Przedstawiony został jako wieloletni korespondent mediów w Moskwie oraz redaktor naczelny Pomorska.TV.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Wiktor Bater

Post autor: Camilo »

Bater 1 kwietnia zostanie nowym szefem newsroomu w Superstacji. Odpowiadać ma za programy informacyjne, jak i publicystyczne.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Wiktor Bater

Post autor: michal_borkowski »

Może przyjmie Durczoka;)
To tylko moje skromne zdanie
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Wiktor Bater

Post autor: michal_borkowski »

Nowy szef informacji zapowiada już wprowadzenie zmian wizerunkowych i merytorycznych. "Mam swoje uwagi co do różnego rodzaju produktów, przede wszystkim newsowych, za które w pierwszej kolejności będę odpowiadał. Muszę wejść w strukturę tego matriksa, wgryźć się i wtedy przyjdzie czas na szczegóły" - mówi w rozmowie z Press-service. Będzie trudno, zwłaszcza jeśli chodzi o szklany sufit finansowy stacji. Oby nie natrafił także na mur ze strony swoich mocodawców - zwłaszcza tych niechętnych do wprowadzania rewolucji.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Wiktor Bater

Post autor: Camilo »

Na razie mocodawcy sprzyjają zmianom - zapowiedzieli już nową oprawę graficzną i uruchomienie Superstacji w wersji HD. Jest nadzieja, że i poziom wzrośnie.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Wiktor Bater

Post autor: michal_borkowski »

Oby! Bo oglądając tę stację (już ponad 8 lat) można mieć wątpliwości.
To tylko moje skromne zdanie
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29533
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Wiktor Bater

Post autor: melona »

Były korespondent w Rosji Wiktor Bater zmarł w wieku 53 lat.
https://tvn24.pl/polska/wiktor-bater-ni ... Qxx0UmR7-E
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Wiktor Bater

Post autor: Maciek_POZ »

Smutna wiadomość. Pamiętam jeszcze Wiktora z czasów TVN, gdy opisywał nam rosyjską rzeczywistość. Szkoda, bo mógł jeszcze wiele zdziałać - wbrew pozorom nie mamy aż tak wielu dziennikarzy, którzy tak dobrze znają kraje poradzieckie. Właśnie Wiktor Bater, który był często w centrum konfliktów, Maria Stepan z TVP, która miała możliwość rozmowy z samym Łukaszenką, no i Igor Sokołowski, o którym już na tym forum pisałem, autor reportaży i książek.
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości