Agnieszka Wróblewska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Agnieszka Wróblewska

Post autor: TVN_FAN »

Dla mnie jedynym porządnym i na jakimś tam poziomie teleturniejem interaktywnym była Tele Gra. I tam Agnieszka mogła się wykazać. Te teleturnieje, które są emitowane teraz - cóż...zbyt wysokiego poziomu nie mają mówiąc bardzooo delikatnie. :?
ZIMA
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Agnieszka Wróblewska

Post autor: pop »

Najlepiej zapamiętałem Agnieszkę w "Twój problem, nasza głowa". Świetnie się sprawdzała w tym programie. Ostatnio ogląda(łe)m ją jedynie w kulisach "You Dan Dance - Po prostu tańcz" w TVN Siedem, "Fabrykę Gry" oglądam dość rzadko.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
monetowy_chlopak

Re: Agnieszka Wróblewska

Post autor: monetowy_chlopak »

Wczoraj poraz pierwszy w historii swojej pracy w TVN, a jest to długi okres czasu Agnieszka Wróblewska pojawiła się w nocnym programie interaktywnym. Wczoraj poprowadziła "Nocne granie". Pojawiła się tam, gdyż od ok. miesiąca jedna z prezenterek TVN Ania Wołem przebywa w szpitalu. Aga również parę razy ją zaspowała w TVN 7. Myślę, że jeśli nadal Ania nie wróci to w nocy pojawi się także Opczowska i Ajakiye prędzej czy później.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Agnieszka Wróblewska

Post autor: matik »

Wprawdzie Pani Agnieszka nie prowadzi żadnego programu, mimo, że dalej związana jest z Grupą TVN (obecnie ze stacją TTV) to oglądać możemy reklamy z udziałem Pani Agnieszki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
rav
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: wtorek 22 sty 2013, 12:07

Re: Agnieszka Wróblewska

Post autor: rav »

Ostatnio całkowicie przypadkowo zauważyłem panią Agnieszkę w spotach MANGO. Prowadzi również programy na kanale MANGO24.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Agnieszka Wróblewska

Post autor: prze_kw »

Żal patrzeć na Wróblewską w roli telewizyjnej akwizytorki w Mango... :/
Liczą się tylko Fakty.
fantv83
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: środa 10 lip 2013, 18:37

Re: Agnieszka Wróblewska

Post autor: fantv83 »

matik pisze: sobota 16 sie 2014, 14:20 Wprawdzie Pani Agnieszka nie prowadzi żadnego programu, mimo, że dalej związana jest z Grupą TVN (obecnie ze stacją TTV) to oglądać możemy reklamy z udziałem Pani Agnieszki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Czy można prosić o reupload screenów :) dziękuję
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: beznicku i 72 gości