Kamil Durczok

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Kamil Durczok

Post autor: Greg Haus »

Podobno Kamil nie wraca do mediów:

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ka ... yciu-robic
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Kamil Durczok

Post autor: Łukasz »

"Fakt" opublikował zdjęcia Kamila Durczoka w Sopocie na jachcie...

Tak mi się to "rurku" rzuciło w oczy :D

Obrazek
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Kamil Durczok

Post autor: Greg Haus »

Łukasz pisze:"Fakt" opublikował zdjęcia Kamila Durczoka w Sopocie na jachcie...
Co jakiś reporter zrobi fotkę KD to ma on minę jakby nienawidził świata :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Kamil Durczok

Post autor: Camilo »

Tym razem już nie w Sopoćkowie:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Super Express
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Kamil Durczok

Post autor: michal_borkowski »

I ogolony.
To tylko moje skromne zdanie
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Kamil DurczokA

Post autor: michal_borkowski »

A teraz pojawił się na V Europejskim Kongresie Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach. Dobrze jest widzieć Państwa po przerwie - stwierdził były dziennikarz TVN.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Kamil Durczok

Post autor: Camilo »

Nie tylko pojawił się, ale też poprowadził debatę. I to nie byle jaką, bo z udziałem m.in. Piechocińskiego i Petru. Pewnie niebawem będzie i filmik w sieci.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Kamil Durczok

Post autor: prze_kw »

Kulisy24, portal Latkowskiego i Majewskiego dotarł do tajnego raportu komisji TVN:

2 przypadki molestowania:
„Jeden czyn odbył się w formie wysyłania do pracującej z nim w redakcji kobiety serii SMS-ów, w tym zaproszeń na prywatne spotkania i zaproszeń do zaangażowania w romans. Zaniepokojona kobieta zareagowała odmową. Ta sytuacja spowodowała u kobiety głęboki stres oraz negatywne konsekwencje psychologiczne”.
Drugi przypadek, który wedle komisji wypełniał znamiona molestowania, polegał na zaproszeniu koleżanki z pracy na prywatne spotkanie, na które kobieta zareagowała odmową. „Sytuacja również wywołała u tej kobiety stres i negatywne konsekwencje psychologiczne, co zostało zauważone przez kolegów i koleżanki w redakcji, chociaż kobieta twierdzi, że nie zdarzyło się nic niewłaściwego” – czytamy w dokumencie.



Cztery przypadki mobbingu:
„Najpoważniejszy przypadek, mogący stanowić mobbing, odbył się w postaci ciągłej, bardzo ostrej krytyki, która przybrała formę atmosfery wrogości i pomijania pracownika w przydzielaniu zadań”
„Stwarzał (Durczok – red.) atmosferę o wiele bardziej stresującą od tej, którą tworzyli inni dziennikarze reprezentujący »Fakty«. Pracownicy stwierdzili, że ich praca jest tak specyficzna, że panująca atmosfera obrażania i stresu ponad zwykłe standardy jest normą. Postanowili zaakceptować takie środowisko pracy jako coś związane w sposób naturalny z ich »szczególną« pracą”
Wielu świadków skarżyło się na atmosferę strachu i niepewności przed nieprzewidywalnymi zachowaniami naczelnego „Faktów”, „wiążącymi się z niekontrolowanymi wybuchami złości, w tym publicznym wykrzykiwaniem obraźliwych stwierdzeń."
.
Durczok prosił współpracowników, by „znaleźli klub dla panów, zabierając koleżankę z pracy na jednodniowy wyjazd poza miejsce pracy (choć za obopólną zgodą), prosząc kolegów z pracy, aby upili koleżankę z pracy”. Inny przykład. „22 lutego 2014 pan Durczok polecił swojemu zespołowi przygotowanie podróży do Kijowa, która miała się odbyć w dniu następnym, to jest w niedzielę. On podjął tę decyzję i poinformował o niej późnym popołudniem. Był w kontakcie z zespołem do późna wieczór. Przypuszczalnie zrobił to będąc pod wpływem alkoholu. Jego zespół zorganizował podróż i stawił się w niedzielę rano na lot z lotniska w Warszawie, jednak pan Durczok się nie pojawił na lotnisku”.
Według dziennikarzy o mobbingu wiedział Adam Pieczyński, natomiast komisja - pomimo że zachowanie Durczoka kwalifikowało się do zwolnienia dyscyplinarnego - zasugerowała rozwiązanie umowy z KD za porozumieniem stron, gdyż zeznania ex-szefa "Faktów" obciążają Pieczyńskiego.

Więcej: http://kulisy24.com/prawo-i-bezprawie/u ... a-durczoka
Liczą się tylko Fakty.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Kamil Durczok

Post autor: michal_borkowski »

K. Durczok napisał wyborczą analizę dla lokalnego "Dziennika Zachodniego" a jeśli wierzyć portalom - TVN nie udostępnia materiałów z archiwum z jego udziałem.
To tylko moje skromne zdanie
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Kamil Durczok

Post autor: prze_kw »

Skoro jesteśmy w temacie wyborów - "Fakty" dzień po wyborach parlametarnych w 2011 roku: https://youtu.be/LOTqklwbzso
Liczą się tylko Fakty.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Kamil Durczok

Post autor: Camilo »

michal_borkowski pisze:jeśli wierzyć portalom - TVN nie udostępnia materiałów z archiwum z jego udziałem
Wierzyć.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Kamil Durczok

Post autor: michal_borkowski »

A dziś wylądował w szpitalu, być może dlatego, że w sądzie zeznawała Omenaa Mensah. Serialu ciąg dalszy.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Kamil Durczok

Post autor: Camilo »

Poufny (nie tajny) raport komisji TVN opublikował w całości były dziennikarz "Rzeczpospolitej" i "Dziennika" Tomasz Szymborski na swojej stronie internetowej: http://www.szymborski.org/.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Kamil Durczok

Post autor: Camilo »

KD na łamach "Faktu" obwieścił, że stęsknił się za "swoimi widzami". Do końca roku obowiązuje go zakaz pracy u konkurencji, ale miał dostać już ofertę od "innej telewizji informacyjnej". Ma aż taki tupet czy podrzuca temat, by sprawdzić reakcje?
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Kamil Durczok

Post autor: michal_borkowski »

Tygodnik "ABC" spekuluje, że mógłby zastąpić T. Lisa w TVP2.
To tylko moje skromne zdanie
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości