Michał Adamczyk

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Kamuii nie martw siê - ja ju¿ znam "autorów" (a mo¿e liczba pojedyncza lepiej odda³aby zaistnia³¹ sytuacjê?) kilku postów w tym temacie. (Oczywiœcie nie mówiê o Kwiatku czy Tobie).
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

No ja myÂślĂŞ :) przecieÂż o Adamczyku bym siĂŞ nie rozpisywaÂła :) mam ciekawsze obiekty
Android <3
Kobu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: niedziela 02 sty 2005, 12:34

Post autor: Kobu »

Pani Doktor coÂś siĂŞ Pani pokrĂŞciÂło....
To zresztÂą bez znaczenia. Bo co innego oczernianie a co innego fakty. A ja buntujĂŞ siĂŞ przeciwko takim goÂściom jak A. w dziennikarstwie. I tyle.
I wcale siĂŞ nie dziwiĂŞ, Âże innym to teÂż siĂŞ nie podoba...
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »


Pani Doktor coÂś siĂŞ Pani pokrĂŞciÂło....
:lol: teraz nie wiem czy faustus zosytaÂł kobieta czy ja PaniÂą doktorowÂą ;) Jak w Klanie :)
:D

A co do Adamczyka to zgadzam siĂŞ ze ja bym mu tam nie ufaÂła i na epwno ma swoje za ucszami :)
Android <3
Lord_info
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1463
Rejestracja: czwartek 26 maja 2011, 17:08

Michał Adamczyk

Post autor: Lord_info »

Michał Adamczyk (ur. 16 marca 1972 w Gdyni) – polski dziennikarz telewizyjny.

Pierwszą telewizją, z jaką współpracował, była Polonia 1, a następnie TVN, gdzie w latach 1997–1999 pracował jako gdański korespondent TVN Faktów i prezenter lokalnego wydania TVN Fakty Północ. W roku 2001 przeszedł do TV Puls, gdzie był dziennikarzem i prowadzącym Wydarzenia.

Pod koniec 2001 roku rozpoczął współpracę z TVP. Pracował jako reporter Wiadomości, a następnie od lipca 2003 roku również jako prezenter wydania porannego, południowego i popołudniowego, od sierpnia 2004 także wieczornego. Po zmianach w kierownictwie Wiadomości i wystroju studia w październiku 2004 został prowadzącym wydania głównego. Wyjazd na Antarktydę w grudniu 2004 przyczynił się do odsunięcia go od wydania o 19:30.
Od końca grudnia 2005 do października 2006 był prowadzącym programu reporterskiego TVP 1 Na celowniku.
Od lutego 2006 do września 2006 prowadził program informacyjny Teleexpress.
Od listopada 2006 do 2009 roku był korespondentem TVP w Brukseli.
Od lutego 2011 ponownie pracuje w Wiadomościach, jako gospodarz bocznych wydań. Razem z Danutą Dobrzyńską był gospodarzem Info Dziennika w TVP Info.
Od września 2013 prowadzi w TVP Info: Poranek Info, Serwisy Info i Panoramę Dnia.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Lord_info
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1463
Rejestracja: czwartek 26 maja 2011, 17:08

Re: Michał Adamczyk

Post autor: Lord_info »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Lord_info
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1463
Rejestracja: czwartek 26 maja 2011, 17:08

Re: Michał Adamczyk

Post autor: Lord_info »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Lord_info
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1463
Rejestracja: czwartek 26 maja 2011, 17:08

Re: Michał Adamczyk

Post autor: Lord_info »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Lord_info
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1463
Rejestracja: czwartek 26 maja 2011, 17:08

Re: Michał Adamczyk

Post autor: Lord_info »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Michał Adamczyk

Post autor: michal_borkowski »

Dziennikarz prowadził wczorajszą dyskusję po filmie o TW Bolek, mimo że tego samego dnia prowadził od rana tzw. boczne wydania "Wiadomości". Czyżby kolejny stachanowiec w TVP1?
To tylko moje skromne zdanie
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Michał Adamczyk

Post autor: Maciek_POZ »

Można by rzec, że ludzie ludziom zgotowali ten los. Camilo bodajże wrzucił w wątku o bieżących sprawach TVP całkiem sporą listę zwolnionych i ja też gdzieś pisałem, że wszyscy, którzy unikną Wielkiej Czystki będą się musieli z tą rolą stachanowca zmierzyć.
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Michał Adamczyk

Post autor: Camilo »

GW o Adamczyku:
Dusza towarzystwa, bardzo utalentowany dziennikarz, ale niezbyt pracowity, dlatego dosyć wcześnie skończył przygodę z telewizyjną reporterką. Mówią o nim „karierowicz”, twierdzą, że na „dobrą zmianę” przekabacił się tylko dlatego, że dostrzegł w niej możliwość powrotu na główną antenę. Bo był sfrustrowany odsunięciem na boczny tor przez poprzednią ekipę. Przez ostatnie lata prowadził poranne i popołudniowe wydania „Wiadomości”, „Panoramę dnia” czy „Godzina po godzinie” w TVP Info. Od początków zeszłorocznej podwójnej kampanii wyborczej zaczął objawiać swoje ciepłe nastawienie do PiS, co wcześniej nie było takie oczywiste. Nikt go wcześniej nie podejrzewał o takie sympatie. Przyjaźnił się z Michałem Kamińskim i obnosił się z tą znajomością.

W rocznicę powstania rządu przeprowadził wywiad z premier Beatą Szydło. W środę z prezesem Kaczyńskim. Znalazł się w gronie „zaufanych” obu prezesów - PiS i TVP.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Michał Adamczyk

Post autor: michal_borkowski »

Niech zgadnę, artykuł pióra Agnieszki Kublik?
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Michał Adamczyk

Post autor: Camilo »

Raczej nietrudno zgadnąć, skoro Kublik od pewnego czasu tematyką mediów publicznych zajmuje się w "Wyborczej" na wyłączność.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Michał Adamczyk

Post autor: maxxx »

Towarzysz Adamczyk z "Wiadomości" kierując się misją telewizji publicznej wziął na swoje barki obronę teorii spiskowych i usiłował udowodnić, że Władysław Bartoszewski kolaborował z Niemcami oraz już w wolnej Polsce usiłował niszczyć legendę Rotmistrza Pileckiego.

Jakbyście kiedyś przypadkowo znaleźli się na dnie i usłyszeli pukanie od spodu..tak tak to Adamczyk. :!:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Amazon [Bot] i 56 gości