Fakty - program informacyjny TVN

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: wojtek_neymar »

Myślę, że nie. ;) W każdym razie co za debil z TVP za przeproszeniem mógł w Wiadomościach dać obrazki z Marszu Równości w materiale o rocznicy śmierci Jana Pawła II. Ja tego nie rozumiem. :evil: PS. Obejrzałem w internecie powtórkę niedzielnych Wiadomości i w tle homilii Jana Pawła II podczas jego pielgrzymek do Polski pojawiły się też obrazki z zamachów na kościół we Francji w lipcu ubiegłego roku. To już normalnie szczyt idiotyzmu, to co prezentuje TVP(IS)! To w ramach małego off-topicu. ;)
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: Maciek_POZ »

Te insynuacje są naprawdę marne i jak ktoś ma choćby grosz inteligencji to naprawdę może poczuć niezłą żenadę. Parę razy oglądałem Wiadomości po #podlejzmianie i mogę powiedzieć że o parę razy za dużo... W zasadzie nas powinno to cieszyć, bo TVN powinien na tym zyskiwać :)
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: wojtek_neymar »

Nie dziwię się w ogóle, że o parę razy za dużo, bo w kategorii "Do odstrzału" w ostatniej edycji zwyciężyła Danuta Holecka z Wiadomości, podobno ulubiona prezenterka Jarosława Kaczyńskiego.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: michal_borkowski »

Po ostatniej debacie w Sejmie - Jarosława "Będę mówił, jak mówię" Kaczyńskiego ;)
To tylko moje skromne zdanie
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4467
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: Meteor »

Maciek_POZ pisze: sobota 08 kwie 2017, 15:46 W zasadzie nas powinno to cieszyć, bo TVN powinien na tym zyskiwać :)
Z jednej strony cieszy, z drugiej wolałbym żeby TVN zyskiwał dzięki ulepszaniu własnych programów, a nie dzięki temu co się stało z TVP. Im większa konkurencja, tym lepiej.

wojtek_neymar pisze: sobota 08 kwie 2017, 16:34 Nie dziwię się w ogóle, że o parę razy za dużo, bo w kategorii "Do odstrzału" w ostatniej edycji zwyciężyła Danuta Holecka z Wiadomości
Wydaje mi się, że jest coraz gorzej. Kilka tygodni temu widziałem fragment prowadzonego przez nią wydania Wiadomości (w przerwie jakiejś transmisji, chyba PŚ w skokach) i kiedy w zapowiedzi materiału mówiła o opozycji to aż słychać było w tonie głosu szczerą nienawiść.

wojtek_neymar pisze: sobota 08 kwie 2017, 16:34 podobno ulubiona prezenterka Jarosława Kaczyńskiego.
A ponadto wg niektórych źródeł przyjaciółka domu PAD.

http://archiwum.polityka.pl/art/przejecie,449324.html
Holecka była wśród tych dziennikarzy TVP, którzy nie mogli doczekać się nowej władzy (...)
Prezenterka uchodzi za przyjaciółkę domu prezydenta Andrzeja Dudy, docenia ją też Jarosław Kaczyński, który – jak twierdzi ważna osoba z TAI – jakiś czas temu chciał, by to ona poprowadziła z nim rozmowę na antenie. – Miała też znakomite relacje z Lechem Kaczyńskim. Prawdopodobnie wtedy poznała Dudę, ówczesnego ministra w Kancelarii Prezydenta
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: Maciek_POZ »

Cóż, widzowie głosują pilotem, co przekłada się na coraz lepsze wyniki oglądalności "Faktów" TVN. O koneksjach D. Holeckiej z głównymi postaciami "partii panów" słyszałem w momencie przejmowania mediów (jeszcze wtedy) publicznych. "Wiadomości" już raczej nie powrócą do poziomu z połowy 2015 roku...
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: wojtek_neymar »

Posłanka Prawa i Sprawiedliwości, Krystyna Pawłowicz w październiku ubiegłego roku napisała skargę do KRRIT na TVN, a ściślej rzecz mówiąc, na główny program informacyjny tej stacji, Fakty. Tam zarzuca, że w programie są informacje sprzeczne z ustawowym obowiązkiem rzetelnego informowania. Trudno się dziwić, że posłanka PIS-u i prawdopodobnie zwolenniczka "Wiadomości" w TVP ma duże obawy, że prywatne media mogą skompromitować obecną skorumpowaną władzę w Polsce.
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/kr ... obre-prawo
Ja niewątpliwie sądzę że Krystyna Pawłowicz źle robi, pisząc skargę na "Fakty", bo to najlepszy program informacyjny w Polsce. Czyżby KP miała zemścić się za to, że nikt nie zaprasza jej do dyskusji w TVN czy TVN24?
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: Maciek_POZ »

W zeszłym roku, ja myślałem że po materiale, w którym zrecenzowano "działalność" tej posłanki, a zwłaszcza list oczerniający przewodniczącego Komisji Europejskiej. To że jej nie zapraszają do TVN czy TVN24 nie dziwi, bo żeby wystąpić w tych stacjach trzeba mieć minimum kultury... Poza tym jeśli "Fakty" nie wykonują obowiązku rzetelnego informowania, to co w takim razie robią "Wiadomości"? Rzetelną propagandę?!
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: wojtek_neymar »

WOŚP jest teraz kreowana przez TVN, czy TVP miałby robić im interes na reklamę? WOŚP to jest przy okazji akcja z inicjatywy Jerzego Owsiaka. A co do TVN, oni przejęli od TVP transmisję z finału, bo szef TVP Jacek Kurski odczuwa nienawiść do WOŚP-u, np. w TVP zostało wymazane serduszko, jak i nie było informacji w TVP Info, o czym chyba wspomniałem już w wątku dotyczącym TVP Info.
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: wojtek_neymar »

Wczoraj "Fakty" zakończyły się wspomnieniem Zbigniewa Wodeckiego.
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: wojtek_neymar »

"Fakty" nadal są na czele programów informacyjnych. W czerwcu br. program ten oglądało średnio 2,343 miliona osób, o 6 tysięcy mniej niż przed rokiem. http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/fa ... tys-widzow
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: michal_borkowski »

Dziś FAKTY także na antenie TVN24.
To tylko moje skromne zdanie
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: michal_borkowski »

Prawie o jedną trzecią skurczył się udział w rynku "Wiadomości" TVP 1 w województwie wielkopolskim, "Fakty" TVN straciły jedną czwartą udziału w województwie lubelskim - wynika z analizy agencji MEC przeprowadzonej na podstawie danych Nielsena (grupa 18+). Porównano pierwsze półrocze br. z pierwszym półroczem ub.r.

W okresie styczeń-czerwiec 2017 roku "Wiadomości" były najpopularniejsze w województwach: podlaskim (31,7 proc. udziału), podkarpackim (30,3 proc.), lubelskim i świętokrzyskim (po 28,5 proc.). Natomiast "Fakty" największy udział miały w województwach: śląskim (28,1 proc.), łódzkim (27 proc.) i małopolskim (26,3 proc.).
W województwie mazowieckim wygrywa serwis informacyjny TVN z udziałem 22,7 proc
. ("Wiadomości" mają 20 proc.).
Udział "Wiadomości" najmocniej, bo o 31 proc. skurczył się w pierwszej połowie br. w województwie wielkopolskim. Najwyższy wzrost, o 18 proc. - program informacyjny TVP odnotował w województwie lubelskim. Jednocześnie w województwie lubelskim "Fakty" najmocniej straciły – 24 proc., a najbardziej zyskały w podlaskim – 32 proc.

(press.pl)
To tylko moje skromne zdanie
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: wojtek_neymar »

Dziś program na trzech antenach - TVN, TVN24 i TVN24 BIS. Prowadzi Anita Werner.
abc70620
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 176
Rejestracja: czwartek 02 lip 2015, 20:41

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: abc70620 »

Wygląda na to, że od dziś pojawiły się nowe elementy graficzne, które trochę uatrakcyjniają Fakty.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości