Puchar TVP1 i PR3

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Puchar TVP1 i PR3

Post autor: kamuii »

WiĂŞc na poczÂątek musze powiedziĂŚ ze z lekka siĂŞ zdenerwowaÂłam jak siĂŞ okazaÂło Âże 1/2 h drogi ode mnie szusowaÂł na nartach Kamil Krzysiu :P i Jarek Kret... a ja nic nie wiedziaÂłam :cry: powiedziaÂła mi wczoraj koleÂżanka ktĂłra razem z nimi obsÂługiwaÂła te zawody i caÂły czas byÂła z ekipÂą telewizyjnÂą.
A wiĂŞc miaÂła okazjĂŞ poznaĂŚ wszystkich dziennikarzy. :)PowiedziaÂła ze najbardziej interesujÂący z caÂłej ekipy byÂł Jarek Kret, do pogadania i sympatyczny byÂł teÂż Kamil a reszte okreÂśliÂła jako bandĂŞ snobĂłw, i ludzi raczej maÂło sympatycznych...

A teraz co do moich w³asnych spostrze¿eù w tivi ;) To oczywiœcie jak tylko zobaczy³am ze to Tvp 1 i Radiowa 3 to pomyœ³ama "WYSOCKA" ;( i niestety siê nie pomyli³am....
Oczywiœcie oprócz rewelacyjnego jarka Kreta ;) który sypa³ ¿artami i robi³ ró¿ne zwariowane rzeczy... promowana by³a prezenterka profesjonalna inaczej... :?
Nie wiem czy ona jest tak ÂświetnÂą aktorkÂą czy udawaÂła Âże nie umie jeÂździĂŚ niemniej jednak wystĂŞpowaÂła w roli osoby uczÂącej....Niezwykle prystojny trener (musze kumpelĂŞ zapytaĂŚ kto to :twisted: ) chyba uczÂący dzieci potraktowaÂł Dode jak osobĂŞ specjalnej troski :lol:
-A teraz Dorotko zjerzdÂżamy
-bieÂżemy kijeczki i odpychamy siĂŞ bioderkami.... :lol:
GÂłoÂśno i wyraÂźnie aby Dorotka zrozumiaÂła ;) Pod koniec juÂż nawet rzeczywiÂście zjerÂżdÂżaÂła....Musze przyznac Âże pierwszy raz zrobiÂła na mnie nawet sympatyczne wraÂżenie :) iNa poczÂątku oczywisice siĂŞ wkurzyÂłam ze znowu jÂą tam wcisnĂŞli ale w soomie nawet to dobrze. Bo po pierwsze fajnie wypadaÂła caÂłkiem sypatycznie, a po 2 gie dziĂŞki temu ze Kamil ,Dorota i Krzysiu byli w Sczyrku WaramoÂści prowadziÂła Garyluk ;)
Ca³a impreza ogólnie z lekka bez sensu bo górka z której zjer¿d¿ali raczej do stromych nie nalezy... tzn tak by³a skadowana bo tak naprawdê wzniesienie jest doœÌ strome....jednak wtivi nie wygl¹da³o to jkoœ porywaj¹co.Ale ca³kiem sympatycznie i fajna okazja do zebrania autografów... oczywiœcie TVP nie pozwoli³o siê wypowiedzieÌ Kamilowi ca³y czas promuj¹c jego nowych kolegów... :? Porz¹dek musi byÌ...
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Przepraszam Kamuii ale nie rozumiem, czy oni nadali relacjê z tej "imprezy" w TV? Pamiêtam, ¿e kiedyœ TVP3 Katowice organizowa³a zawody narciarskie dla dziennikarzy (w³aœnie w Szczyrku) i bardzo czêsto wygrywa³ nasz Œl¹zak, czyli Durczok. A mo¿e jakieœ fotki bêdzie mo¿na znaleŸÌ w Internecie
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

pó³ godziny temu siê skoùczy³a relacja ;) na TVP 1 of course ;)
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ja to mam pecha - nawet takie atrakcje jak Wysocka nabija sobie siniaki na tyÂłku przechodzÂą mi koÂło nosa. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

No raczej siniakĂłw sobie nie nabiÂła ;) to byÂł kontrolowany upadek :)
Za³uj ze kreta na oponie nie widzie³œ albo jak jecha³ na plecach Kammela :) za¿artowali ze wielb³¹d przewió¿³ kreta :lol:
A wyobraŸ sobie moj¹ wœciek³oœÌ najpierw Danka w Krakowie a teraz Krzysiu Kret Durczok i Wysocka 40 km ode mnie... i to jeszcze taka okazja zakrêci³a bym siê ko³o kumpelai i troche pogada³a :?
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Nie martw siĂŞ - miaÂłem wiĂŞkszego pecha z DankÂą - pamiĂŞtam, Âże kiedy miaÂła relacjĂŞ na Âżywo z Krakowa dwa razy przechodziÂłem koÂło PaÂłacu ArcybiskupĂłw i oglÂądaÂłem sprzĂŞt i wozy TVP. Gdybym wiedziaÂł, Âże pojawi siĂŞ tam Danka nie ruszyÂłbym siĂŞ z miejsca do 20.00.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości