wolnosc slowa do ***a

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

mistrzu007
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:24

wolnosc slowa do ***a

Post autor: mistrzu007 »

czemu na tym forum nie ma wolnosci slowa? i sie pozadnych uzytkownikow usuwa z forum?
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

£ukasz gdzie jestes! Potrzebujemy Cie pilnie, bo nie ma wolnoœci s³owa! IdŸ sobie pos³uchaj bardzo adekwatnej piosenki Pudelsów wolnoœÌ S³owa, o której tu ca³y czas pier*lisz, mo¿e to cie zaciekawi!
Pozdrawiam, Filip
mistrzu007
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:24

Post autor: mistrzu007 »

a czemu kuzwa filip nie ma wolnosci slowa? wyjasnij mi to prosze
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Filip pisze:ÂŁukasz gdzie jestes! Potrzebujemy Cie pilnie, bo nie ma wolnoÂści sÂłowa!
Sorry, przez dobê mnie nie by³o, ale ju¿ wróci³em a co za tym idzie - wróci³a wolnoœÌ s³owa dla red bulla. :D

Red bull, jakiegolwiek nicka byÂś nie wymyÂśliÂł to i tak Twoje posty bĂŞdĂŞ kasowaĂŚ. Wszyscy na Forum wiedzÂą dlaczego i chyba wszyscy siĂŞ z tym zgadzajÂą. Chcesz sprawdziĂŚ kto wytrzyma dÂłuÂżej? MoÂżemy...
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

mistrzu007 pisze:a czemu kuzwa filip nie ma wolnosci slowa? wyjasnij mi to prosze
Po pierwsze filip z maÂłej, a po drugie.... wÂłaÂśnie przeczytaÂłem, Âże mamCi nie odpisywaĂŚ... :lol: :lol: :lol:
Pozdrawiam, Filip
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Re: wolnosc slowa do ***a

Post autor: szym »

mistrzu007 pisze:czemu na tym forum nie ma wolnosci slowa? i sie pozadnych uzytkownikow usuwa z forum?
Jak jesteÂś taki porzÂądny jak ten wyraz, to ja dziĂŞkujĂŞ... oczywiÂście jeÂżeli mĂłwisz o sobie. 8)

Sorry, tak wiem...
Nie miaÂłem odpisywaĂŚ, ale to mnie gryzÂło od momentu przeczytania tej wiadomoÂści.
:)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 89 gości