Anna Dec

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 30416
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Anna Dec

Post autor: melona »

17/03/2022

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 30416
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Anna Dec

Post autor: melona »

20/03/2022

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 30416
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Anna Dec

Post autor: melona »

21/03/2022

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
kobi987
Początkujący
Początkujący
Posty: 123
Rejestracja: piątek 28 gru 2012, 18:16

Re: Anna Dec

Post autor: kobi987 »

Oglądam codziennie rano kilka stacji informacyjnych i tylko tvn24 prognozę pogody ma w formie plansz a wszystkie inne stacje mają prezenterki/prezenterów. Czy w gadaniu w kółko jednego i tego samego o wojnie nie ma kilku minut czasu na normalną prognozę w studiu ?
Starski87
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 317
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 20:54

Re: Anna Dec

Post autor: Starski87 »

melona pisze: niedziela 20 mar 2022, 10:05 20/03/2022

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Przepraszam bardzo ale co to ma być za strój? Kiedy ktoś z kierownictwa zwróci Annie uwagę, że ubiera się jak kloszard? Zapraszając poniekąd prezenterów pogody do swojego domu wymagam elementarnego szacunku do mnie jako widzą, schludnego stroju i świeżych włosów...
kobi987
Początkujący
Początkujący
Posty: 123
Rejestracja: piątek 28 gru 2012, 18:16

Re: Anna Dec

Post autor: kobi987 »

Ja przestałem praktycznie całkowicie oglądać tvn24..Wolę zajrzeć do portali na www i wiem wszystko co chcę a nie słuchać w kółko to samo. Prognoza pogody też jest na fajnych stronach i się sprawdza. Schodzą na psy.
147
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 22 mar 2022, 10:36

Re: Anna Dec

Post autor: 147 »

Pani Ania w takim stroju czuję się dobrze, to jest jej styl i należy to uszanować. Wasze komentarze są żałosne, ważne jest kultura z jaką prowadzi prognozę, a nie to w jaki sposób się ubiera. Ja osobiście lubię oglądać prognozę w wykonaniu pani Ani, tym bardziej, że jest atrakcyjną kobietą
Awatar użytkownika
dasiek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 205
Rejestracja: sobota 17 sty 2015, 14:26

Re: Anna Dec

Post autor: dasiek »

Moje zdanie jest takie, że Pani Ania nie umie się ubrać. A jeśli chodzi o szacunek to patrząc po tym jak się ubiera to raczej widzów nie szanuje. Mnie uczono, że przez strój okazuje się szacunek, dlatego na wesele zakłada się garnitur, a nie sandały, białe skarpetki i szorty. A co do sposobu mówienia o pogodzie to też pozostawia wiele do życzenia.
Starski87
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 317
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 20:54

Re: Anna Dec

Post autor: Starski87 »

dasiek pisze: wtorek 22 mar 2022, 12:21 Moje zdanie jest takie, że Pani Ania nie umie się ubrać. A jeśli chodzi o szacunek to patrząc po tym jak się ubiera to raczej widzów nie szanuje. Mnie uczono, że przez strój okazuje się szacunek, dlatego na wesele zakłada się garnitur, a nie sandały, białe skarpetki i szorty. A co do sposobu mówienia o pogodzie to też pozostawia wiele do życzenia.
.
Pełna zgoda. Trzeba umieć dostosować strój do okazji. Ja nie neguję, że Anna Dec dobrze się czuje w takich nieestetycznych stylizacjach - ja też lubię powyciągane dresy i stare t-shirty, ale nie pcham się do telewizji. Ja jako widz czuję się urażony brakiem szacunku ze strony pogodynki i kierownictwa stacji, które pozwala pracownicy w ten sposób wchodzić na antenę. Co do merytoryki pogodowych wejść - nie wydaje mi się, żeby Anna Dec była szczególnie dobra. Wystarczy porównać choćby z Tomaszem Wasilewskim czy Mają Popielarską.
Awatar użytkownika
Wojciech 29 xxx
Bywalec
Bywalec
Posty: 981
Rejestracja: czwartek 28 wrz 2017, 10:48

Re: Anna Dec

Post autor: Wojciech 29 xxx »

Prognoza pogody na TVN Meteo (21.03.2022) https://www.youtube.com/watch?v=wuz5XKblKrQ Obrazek
ukrytaprawda
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 487
Rejestracja: niedziela 24 kwie 2016, 10:51

Re: Anna Dec

Post autor: ukrytaprawda »

Starski87 pisze: wtorek 22 mar 2022, 12:32
dasiek pisze: wtorek 22 mar 2022, 12:21 Moje zdanie jest takie, że Pani Ania nie umie się ubrać. A jeśli chodzi o szacunek to patrząc po tym jak się ubiera to raczej widzów nie szanuje. Mnie uczono, że przez strój okazuje się szacunek, dlatego na wesele zakłada się garnitur, a nie sandały, białe skarpetki i szorty. A co do sposobu mówienia o pogodzie to też pozostawia wiele do życzenia.
.
Pełna zgoda. Trzeba umieć dostosować strój do okazji. Ja nie neguję, że Anna Dec dobrze się czuje w takich nieestetycznych stylizacjach - ja też lubię powyciągane dresy i stare t-shirty, ale nie pcham się do telewizji. Ja jako widz czuję się urażony brakiem szacunku ze strony pogodynki i kierownictwa stacji, które pozwala pracownicy w ten sposób wchodzić na antenę. Co do merytoryki pogodowych wejść - nie wydaje mi się, żeby Anna Dec była szczególnie dobra. Wystarczy porównać choćby z Tomaszem Wasilewskim czy Mają Popielarską.
Haha no zaraz padnę ze śmiechu. Czuje się urażony strojem prezenterki. Masz coś tak magicznego jak pilot do telewizora to przełącz. Wtedy twoja duma i estetyka obrazu nie ucierpi. Włącz TVP tam co raz więcej bardzo estetycznych wizerunkowo dziennikarek również byłych z TVN24 lub związanych z TVN. Widzę jakiś niespełniony Kim Dzong... też by zatwierdzał oficjalnie kanony fryzur i strojów.
Kocham Martę Klos :)
Starski87
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 317
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 20:54

Re: Anna Dec

Post autor: Starski87 »

Cóż, myślałem, że na tym forum można kulturalnie wyrazić swoją opinię, bez bycia wyzywanym od dyktatorów... Myliłem się najwyraźniej. Oczywiście korzystam z pilota i przełączam, kiedy Anna Dec czy ktokolwiek inny, na jakimkolwiek innym kanale, wygląda na osobę, która nie włożyła minimum wysiłku by pojawić się poprzez telewizor w gościach u mnie i tysięcy innych widzów. Nie musimy chyba chwalić wszystkiego i na tym forum można również wyrazić krytyczną opinię?
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Anna Dec

Post autor: Maciek_POZ »

kobi987 pisze: wtorek 22 mar 2022, 06:32 Oglądam codziennie rano kilka stacji informacyjnych i tylko tvn24 prognozę pogody ma w formie plansz a wszystkie inne stacje mają prezenterki/prezenterów. Czy w gadaniu w kółko jednego i tego samego o wojnie nie ma kilku minut czasu na normalną prognozę w studiu ?
Tu się jak najbardziej zgadzam. Obkancerowanie prognoz pogody z TVN24 jest przesadą. Mogliby chociaż raz na godzinę puszczać prognozę z drugiego studia. To jest jeszcze większy reżim niż w pandemii.
147 pisze: wtorek 22 mar 2022, 11:28 Pani Ania w takim stroju czuję się dobrze, to jest jej styl i należy to uszanować. Wasze komentarze są żałosne, ważne jest kultura z jaką prowadzi prognozę, a nie to w jaki sposób się ubiera. Ja osobiście lubię oglądać prognozę w wykonaniu pani Ani, tym bardziej, że jest atrakcyjną kobietą
Kiedyś już toczyła się dosłownie w tym wątku dyskusja, nawet sama Ania zabrała głos.
dasiek pisze: wtorek 22 mar 2022, 12:21 Moje zdanie jest takie, że Pani Ania nie umie się ubrać. A jeśli chodzi o szacunek to patrząc po tym jak się ubiera to raczej widzów nie szanuje. Mnie uczono, że przez strój okazuje się szacunek, dlatego na wesele zakłada się garnitur, a nie sandały, białe skarpetki i szorty. A co do sposobu mówienia o pogodzie to też pozostawia wiele do życzenia.
Z tym szacunkiem do widzów to daleko idące oskarżenie. Z tego co wiedzą stali czytelnicy Twoją ulubienicą jest Ania Seremak, która akurat nie należy do osób, idących w jakieś odważne, czy nazwijmy to awangardowe kreacje. Jest poprawnie, ale powtarzalnie i nic poza tym. Sorry, ale od swojej imienniczki jakąś znaczącą elegancją, którą tak podkreślasz nie odbiega.
Starski87 pisze: wtorek 22 mar 2022, 12:32 Pełna zgoda. Trzeba umieć dostosować strój do okazji. Ja nie neguję, że Anna Dec dobrze się czuje w takich nieestetycznych stylizacjach - ja też lubię powyciągane dresy i stare t-shirty, ale nie pcham się do telewizji. Ja jako widz czuję się urażony brakiem szacunku ze strony pogodynki i kierownictwa stacji, które pozwala pracownicy w ten sposób wchodzić na antenę. Co do merytoryki pogodowych wejść - nie wydaje mi się, żeby Anna Dec była szczególnie dobra. Wystarczy porównać choćby z Tomaszem Wasilewskim czy Mają Popielarską.
"Wasyla" nikt nie przebije w temacie merytoryki, bo to meteorolog z wykształcenia i prawdopodobnie żadna telewizja nie ma drugiego takiego. Nikt też nie podważa autorytetu niedawnego jubilata T. Zubilewicza (geograf) czy jakże doświadczonej Mai Popielarskiej (architektka krajobrazu). Ale jakoś im nikt nie każe ubierać się w kreacje rodem z wybiegu na konkursie Miss World. Ludzie, ogarnijcie się!
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
SzwagierFurek
Początkujący
Początkujący
Posty: 79
Rejestracja: piątek 15 lis 2019, 23:27

Re: Anna Dec

Post autor: SzwagierFurek »

A ja Wam powiem tak. Każdy ma prawo do krytyki i opisu kogoś... Tym bardziej kogoś kto występuje publicznie. Moim zdaniem Ania szuka swojego stylu może znalazła... Czort wie.... Ja jednak podziwialem Anię w szegolnosci za czasów jej początków przed kamerą TVN Meteo... Muszę odnieść się do zdania wygłoszonego przez Macka który podkreśla że niby to sama Anna zabierala tutaj na forum głos w sprawie krytyki jej ubioru. Myślę że to nie ona. Nie traciłaby na to czasu. Jestem pewien. Skąd wiem... Lepiej nie pytajcie. ;) I zapamiętajcie jednom Konstruktywna kryty bądź krytyka gustu zawsze może wchodzić w grę ale pod warunkiem że nie padają słowa obraźliwe. I wy wielcy praworzadowi lewacy musicie się z tym pogodzić bo głosicie to na każdym kroku. Czas samemu spojrzeć w lustro. Beng.
Awatar użytkownika
dasiek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 205
Rejestracja: sobota 17 sty 2015, 14:26

Re: Anna Dec

Post autor: dasiek »

Maciek_POZ pisze: środa 23 mar 2022, 16:14
kobi987 pisze: wtorek 22 mar 2022, 06:32 Oglądam codziennie rano kilka stacji informacyjnych i tylko tvn24 prognozę pogody ma w formie plansz a wszystkie inne stacje mają prezenterki/prezenterów. Czy w gadaniu w kółko jednego i tego samego o wojnie nie ma kilku minut czasu na normalną prognozę w studiu ?
Tu się jak najbardziej zgadzam. Obkancerowanie prognoz pogody z TVN24 jest przesadą. Mogliby chociaż raz na godzinę puszczać prognozę z drugiego studia. To jest jeszcze większy reżim niż w pandemii.
147 pisze: wtorek 22 mar 2022, 11:28 Pani Ania w takim stroju czuję się dobrze, to jest jej styl i należy to uszanować. Wasze komentarze są żałosne, ważne jest kultura z jaką prowadzi prognozę, a nie to w jaki sposób się ubiera. Ja osobiście lubię oglądać prognozę w wykonaniu pani Ani, tym bardziej, że jest atrakcyjną kobietą
Kiedyś już toczyła się dosłownie w tym wątku dyskusja, nawet sama Ania zabrała głos.
dasiek pisze: wtorek 22 mar 2022, 12:21 Moje zdanie jest takie, że Pani Ania nie umie się ubrać. A jeśli chodzi o szacunek to patrząc po tym jak się ubiera to raczej widzów nie szanuje. Mnie uczono, że przez strój okazuje się szacunek, dlatego na wesele zakłada się garnitur, a nie sandały, białe skarpetki i szorty. A co do sposobu mówienia o pogodzie to też pozostawia wiele do życzenia.
Z tym szacunkiem do widzów to daleko idące oskarżenie. Z tego co wiedzą stali czytelnicy Twoją ulubienicą jest Ania Seremak, która akurat nie należy do osób, idących w jakieś odważne, czy nazwijmy to awangardowe kreacje. Jest poprawnie, ale powtarzalnie i nic poza tym. Sorry, ale od swojej imienniczki jakąś znaczącą elegancją, którą tak podkreślasz nie odbiega.
Starski87 pisze: wtorek 22 mar 2022, 12:32 Pełna zgoda. Trzeba umieć dostosować strój do okazji. Ja nie neguję, że Anna Dec dobrze się czuje w takich nieestetycznych stylizacjach - ja też lubię powyciągane dresy i stare t-shirty, ale nie pcham się do telewizji. Ja jako widz czuję się urażony brakiem szacunku ze strony pogodynki i kierownictwa stacji, które pozwala pracownicy w ten sposób wchodzić na antenę. Co do merytoryki pogodowych wejść - nie wydaje mi się, żeby Anna Dec była szczególnie dobra. Wystarczy porównać choćby z Tomaszem Wasilewskim czy Mają Popielarską.
"Wasyla" nikt nie przebije w temacie merytoryki, bo to meteorolog z wykształcenia i prawdopodobnie żadna telewizja nie ma drugiego takiego. Nikt też nie podważa autorytetu niedawnego jubilata T. Zubilewicza (geograf) czy jakże doświadczonej Mai Popielarskiej (architektka krajobrazu). Ale jakoś im nikt nie każe ubierać się w kreacje rodem z wybiegu na konkursie Miss World. Ludzie, ogarnijcie się!
Na początek to sam się ogarnij i czytaj ze zrozumieniem. Nikt od nikogo nie wymaga wytwornych kreacji. Ania Seremak przynajmniej nie wydziwia przed kamerą i nie irytuje tym samym ludzi jak Pani Ania Dec. I po co tu tworzyć elaboraty... Jest kicha i tyle.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości