Anna Dec

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

ukrytaprawda
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 487
Rejestracja: niedziela 24 kwie 2016, 10:51

Re: Anna Dec

Post autor: ukrytaprawda »

Po co się szarpać. Masz pilot to przełącz. Krytyka cudzego wyglądu jest obrzydliwa bo każdy ma inne poczucie estetyki i stylu. Już była taka jedna mądra co krytykowała jak kto wyglądał... Karolina KP
Kocham Martę Klos :)
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Anna Dec

Post autor: Maciek_POZ »

Ludzie, a przynajmniej większość ma tendencje do tego, że ewoluują na różnych płaszczyznach - także w kwestii ubierania się, często wpływ na to ma wiek, czy stan cywilny (w regionach wschodnich naszego kraju kulturowo nadal praktykowane). Prezenterek telewizyjnych też to dotyczy. Niech każdy sam pomyśli sobie jak się ubiera teraz, a jak robił to kiedyś. Wielu forumowiczów ma tu maślane oczy na widok pogodynek z Polsatu, czy to Mileny czy Pauliny, które wykorzystują swoją figurę i ją eksponują - skoro stylista nie ma uwag, a ich mężowie się nie krzywią, to spoko. Jednak za jakieś 10 lat prawdopodobnie już tak nie będzie. Są osoby, które mają swoje przyzwyczajenia modowe vide Maja, która unika kusych spódnic, choć kiedyś bywały, czy Diana Rudnik, która jest znana z tego, że w ogóle woli spodnie. I raczej niewiele zmieni to, że będzie tutaj jeden z drugim prześcigał się, kto której bardziej pociśnie.
Są też pewne trendy, moda na zero-waste przechodzi także do światka medialnego, a niektórzy chcą być konsekwentni i sami swoim przykładem realizować to, do czego zachęcają swoich widzów - czy to w telewizji czy w social mediach. Efektem będzie to, że częściej będziemy widzieć te same stroje, zresztą zauważcie - to już się dzieje. Białych skarpet i sandałów raczej nie będzie, chociaż - popularny wśród młodzieży raper Mata tak chodzi. Niektórzy modowi puryści za jakiś czas mogą się zdziwić, jak pokolenie millenialsów stanie się wiodące. Mnie np. nie podoba się moda na wystające kolorowe skarpety, a teraz robią to niemal wszyscy prezenterzy z TVN, ale nie jestem Louisem Vittonem czy innym Jacykowem, żeby nakazywać komuś jak ma się ubierać. Kijem Wisły nie zawrócę.
A ty kolego dasiek hamuj, grzeczniej proszę - jeżeli coś źle napisałem, udowodnij, bo na razie Ci chyba nie wyszło...

SzwagierFurek: co do tego, czy Ania tu była istnieje taka możliwość, choć to pewnie wie tylko albo matik albo Łukasz - ja sam kiedyś dostałem od Niej maila i to z oficjalnego, ówczesnego adresu. Jednak w tamtym czasie była tu jeszcze jakaś moderacja i musiał być jakiś powód, że użytkownik "adec" dostał niebieski status, gdy jeszcze byli nowicjusze - a ich pierwsze posty na forum (bodajże 15) musiały być zatwierdzane - wedle poprzedniego regulaminu! I było to wtedy pilnowane, bo nie było wtedy tylu botów, co teraz.
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 30540
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Anna Dec

Post autor: melona »

Ania jest w ciąży i spodziewa się drugiego dziecka! Gratulacje! :)
https://www.instagram.com/p/CbdPLQBMGlF/
Awatar użytkownika
wioletka233
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 296
Rejestracja: sobota 04 kwie 2020, 18:49

Re: Anna Dec

Post autor: wioletka233 »

Moje ogromne gratulacje Pani Aniu szczęśliwego rozwiazania
Kuba0

Re: Anna Dec

Post autor: Kuba0 »

Gratulacje.
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 30540
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Anna Dec

Post autor: melona »

ukrytaprawda
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 487
Rejestracja: niedziela 24 kwie 2016, 10:51

Re: Anna Dec

Post autor: ukrytaprawda »

Dokładnie Maciek. Były też uwagi naszych ulubionych prezenterek dotyczące komentowania ich nóg, rajstop i ich koloru. Z tego co pamiętam chyba np Gosia Kukuła nie życzyła sobie takich komentarzy oraz Ogla Olesek przeklejania zdjęć z jej prywatnych profili. Więc zostaw proszę też w spokoju Anię Dec i pozwól się ubierac ludziom jak chcą. Na szczęście mamy wybór i nie musisz się zmuszać do oglądania dziennikarzy nie zgodnych z twoim poczuciem piękna. Kończymy tę dyskusję i nie wracajmy więcej do tego. Pozdrawiam, dobrego dnia :)
Kocham Martę Klos :)
Starski87
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 317
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 20:54

Re: Anna Dec

Post autor: Starski87 »

Pozostanę przy swoim zdaniu - szczęśliwie - nie jestem sam.
kobi987
Początkujący
Początkujący
Posty: 123
Rejestracja: piątek 28 gru 2012, 18:16

Re: Anna Dec

Post autor: kobi987 »

Ja tam przestałem praktycznie ostatnio oglądać tvn24 i jest OK. Są inne stacje. Niech się ubierają żałobnie niech nie ma pogody rano ze studia. Ich sprawa.
SzwagierFurek
Początkujący
Początkujący
Posty: 79
Rejestracja: piątek 15 lis 2019, 23:27

Re: Anna Dec

Post autor: SzwagierFurek »

Życzyć to sobie mogą miłego dnia. Są osobami publicznymi i będziemy je/ich oceniali jak chcemy i gdzie chcemy. To nie są osoby prywatne. Każdy ma prawo głosić swoją opinię.poki ta opinia nie obraża drugiej osoby. Także... Napisałbym ostro ale to nie w moim stylu więc napiszę tak. Nic wam kochani do tego. Będziemy oceniac.
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 30540
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Anna Dec

Post autor: melona »

melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 30540
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Anna Dec

Post autor: melona »

SzwagierFurek
Początkujący
Początkujący
Posty: 79
Rejestracja: piątek 15 lis 2019, 23:27

Re: Anna Dec

Post autor: SzwagierFurek »

No i wszystko jasne. Vinted. Tylko teraz pytanie czy styl zmieniony dla Vinted i hajsu co za tym idzie czy może styl zmieniony i ta kaszanę zauważyli vinted i zabiegało o współpracę. Ocenę pozostawiam wam moi mili
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 30540
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Anna Dec

Post autor: melona »

melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 30540
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Anna Dec

Post autor: melona »

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości