Fakty o Papieżu

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Fakty o PapieÂżu

Post autor: Kubs »

Fakty bez Lisa mogÂą byĂŚ mobilne. Dzisiejsze wydanie byÂło prowadzone przez JustyÂś z Warszawy i Rymana :shock: :shock: :shock: z Watykanu.

Wydanie wyglÂądaÂło tak:

:arrow: fotka z Watykanu (live)
:arrow: czo³ówka bez headów
:arrow: ekran podzielony na pó³: Justyna i Bogdan
:arrow: live PaÂłasiĂąskiego sprzed kliniki
:arrow: materiaÂł Grochota o tym co staÂło siĂŞ, Âże papieÂż wrĂłciÂł do szpitala
:arrow: rozmowa Rymana z o. Hejmo.

To pierwsza czĂŞÂśc: trwaÂła 11 minut. Bardzo efektowna i treÂściwa.

19:26- druga czêœÌ Faktów o Papie¿u.
:arrow: sonda o PapieÂżu
:arrow: ekran podzielony na pó³: Justyna i Bogdan
:arrow: na ty³ówce odjazd od papieskiego apartamentu.

W sumie wydanie trwaÂło 29 minut. Zobaczymy co bĂŞdzie jutro. A jakie sÂą wasze wraÂżenia :?:
MAKEPOVERTYHISTORY
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Jestem pozytywnie zaskoczony -szczególnie Rymanowskim - gosc pokaza³, ze nie zawsze jest drêtwy 8) (szkoda, ze nie jest taki "spokojny" i "opanowany" gdy prowadzi Fakty w studiu :lol: ) Widac ze Fakty moga byc takie jak za Lisa - mobilne, dynamiczne i ciekawe. Sty¶ka trzyma klasê, bo ca³e dzisiejsze wydanie by³o bardzo fajne. Czekam teraz na kolejne kroki - przede wszystkim Fakty z miejsc, gdzie dzieje siê historia - i uwazam, ze dobry prowadzacym moglby tu byc w³asnie Rymanowski - do tego jeszcze Pochanke w studiu i ³adne opakowanie - efekt na pewno wysmienity. Podoba³y mi sie jszcze belki z nazwiska prezenterow - to dobry material na to, by zmienic obecne, ktore sa troche nie ten teges. Ogolnie to ja jestem dzis bardzo zadowolony. No i wiêcej Rogalskiego i S³awiñskiej ! I wiêcej takich FAKTÓW!
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Faktycznie, dzisiejsze wydanie by³o takie Lisowe 8) Rymanowski chyba za bardzo siê rozluŸni³, bo waln¹³ kilka g³upich tekstów, np. zapewni³, ¿e ¿ycie papie¿a nie jest zagro¿one, ale to mo¿na mu wybaczyÌ. Czyli okaza³o siê, ¿e nie taki straszny Ryman i Styœka jak ich maluj¹ :arrow: potrafi¹ siê zachowaÌ. Ciekawy jestem jak wygl¹da³ dzieù Rymana, o której siê dowiedzia³, ¿e leci do Rzymu i o której by³ na miejscu. Mo¿e ktoœ ma capsy :?: :?: :?:
MAKEPOVERTYHISTORY
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

OgĂłlnie to byÂło bardzo fajnie. Zawsze to jakies pozytywne zaskoczenie. A juÂż myÂślaÂłem, Âże po odejÂściu Lisa nigdy nie bedzie FaktĂłw z terenu (w czasie wyborow w USA Fakty tez byly fajne, ale to nie to samo, co np. Fakty z Waszyngtonu). A tu prosze :!:
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Powinni powróciÌ do Faktów on- location i wydaje mi sie ze team Ryman w terenie i Stysia w studiu daj¹ doskona³y efekt. I jeszcze jedno: Ryman by³ naturalny i wyluzowany :arrow: moze waln¹³ coœ dla kura¿u :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ¯arcik, ale plus :)
MAKEPOVERTYHISTORY
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

Mnie teÂż siĂŞ podobaÂły Fakty dziÂś :wink:
Niecodzienne rozpoczĂŞcie, juÂż na poczÂątku wiedziaÂłem, Âże bĂŞdzie to inne niÂż zwykle wydanie FaktĂłw, ale siĂŞ okazaÂło, Âże bardzo efektowne.
Justyna jako prowadzÂąca w studio, Rymanowski w Rzymie a Kajdanowicz z BratysÂławy. Po raz pierwszy caÂła trĂłjka ukazaÂła siĂŞ razem we Faktach tylko kaÂżdy gdzie indziej :lol: No i potwierdzam, ze Rymanowski faktycznie dziÂś nieco "luÂźniej" prowadziÂł niÂż zwykle. MoÂże jego miejsce powinno byĂŚ wÂłaÂśnie w liv'ach na Âżywo w terenie a nie w studiu jako prowadzÂący :?: :wink:
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Tak. Bogdan siĂŞ dzisiaj spisaÂł. Nie podobaÂło mi siĂŞ tylko to podzielenie ekranu pomiĂŞdzy JustynĂŞ, a Bogdana (beÂż Âżadnych ramek) - dziwnie, nienaturalnie to wyglÂądaÂło. ÂŁadne byÂło zakoĂączenie, pozostaje tylko ÂżyczyĂŚ Ojcu ÂŚwiĂŞtemu powrotu do zdrowia. :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

ÂŁadnie byÂło, inaczej niÂż zwykle- to pewnie tez miaÂło zwrĂłciĂŚ uwagĂŞ, Âże dzieje sie coÂś waÂżnego. Dobrze, Âże byÂło bez ramek, bo te ktĂłre sÂą teraz nie podobajÂą mi siĂŞ- sÂą za maÂłe i oglÂąda sie stojÂących w nich ludzi jakbyÂś patrzyÂł przez dziurkĂŞ od klucza.

Zdrowia trzeba ÂżyczyĂŚ Ojcu ÂŚwiĂŞtemu, ale jestem przekonany, ze iti juÂż przygotowuje biuro tvn i tvn24 w Rzymie a 4 kamerowy wĂłz satelitarny juz pewnie sumie w stronĂŞ WÂłoch. CoÂż, trzeba liczyĂŚ siĂŞ ze wszystkim... :arrow:
MAKEPOVERTYHISTORY
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

ciekawe czy Rymana znowu wysÂłali do Rzymu i razem ze StysiÂą poprowadzÂą dzisiaj Fakty :arrow:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ciekawe, czy jest to moÂżliwe, tj. czy sÂą wolne miejsca w samolotach np. Alitalii.
Octop
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sobota 05 lut 2005, 12:52

Jacek PaÂłasiĂąski

Post autor: Octop »

jeszcze tak niesamowitego reportera jak Jacek PaÂłasiĂąski nie sÂłyszaÂłem i nie widziaÂłem.
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

tak

Post autor: michal641 »

Dok³adnie. Mo¿e nie jest taki.... przyustaojny jak inni, ale za to wiedzê ma bardzo du¿ê. Dziêki niemu ten program jakoœ zyl... Gratulacje Panie Jacku
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

fakty sepcjalne

Post autor: michal641 »

Za chwile, tj o 12:15 na TVN i TVN 24 specjalne wydanie FaktĂłw
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

AruÂś zrobiÂł capsy ze specjalnego wydania :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

ach ach, ten nasz ArO wspaniaÂły, Âżebym sie tylko nie zakochaÂł :mrgreen: :arrow:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości