Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

kamuii pisze:Ale Anitka chodzi na siÂłownie gdzie indziej :smile:
To tylko ploty, skÂąd moÂżesz wiedzieĂŚ, gdzie tak naprawdĂŞ Anita chodzi na siÂłowniĂŞ :wink: :lol: Wg mnie moÂże nawet chodziĂŚ do cyrku w ramach odprĂŞÂżenia :lol:

I dziwi mnie, Âże dziÂś w faktach wcale na odprĂŞÂżonÂą nie wyglÂądaÂła (nie czepiam siĂŞ caÂłoÂści, bo rozmowa i IngÂą podobaÂła mi siĂŞ bardzo), ale przecieÂż wiemy, Âże na wizji ostatnio czasowo siĂŞ nie przemĂŞcza.
I myœlê, ¿e nie mo¿na nazwaÌ wyolbrzymianiem faktu, i¿ w momencie, gdy przychodzi Anicie w popo³udniowych jedynie musn¹Ì jakiegoœ tematu i póŸniej stwierdzaÌ, ¿e: ''w g³ównych faktach powiemy o tym wiêcej'', jest jej niebywale trudno, a co za tym idzie jest smutna. Np. dziœ po krótkim materiale o Erice Steinbach, nawet nie spojrza³a w kamerê i obni¿y³a jeszcze bardziej tembr g³osu (choÌ nie s¹dzi³em, ¿e to mo¿liwe w przypadku Anity :wink:).
Zastanawiam siĂŞ, czy jest jakieÂś antidotum na aktualny stan Anity :?:
Mo¿e przywrócenie do g³ównych - w ramach ''amnestii'' :lol: - doda³oy Anicie skrzyde³ek :?: :smile: Ale kto j¹ tam teraz wpuœci :?: :twisted: Foteliki do¿ywotnio poobsadzane :twisted:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

A niby czemu ploty ???? Ja sÂądzĂŞ z restzÂą ze jak Ty byĂŚ pracowaÂła w tvn :) to nie miaÂł byÂś ochcoty juÂż na ÂłaÂżenie jeszcze tam na siÂłowniĂŞ ;) !!!!

Owszem czasowo na wizji siĂŞ nie przemĂŞcza le nie wiemy przwcieÂż co nasza Anitka robi poza wizjÂą a gdyby nie robiÂła nic to by wyleciaÂła :)

Te¿ s¹dze ze powrót do Fucktów by jej pos³ó¿y³ ale niestety musia³a by se taboret przystawiÌ.... I tak by j¹ by³o widac ;)
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

kamuii pisze:TeÂż sÂądze ze powrĂłt do FucktĂłw by jej posÂłuÂżyÂł ale niestety musiaÂła by se taboret przystawiĂŚ.... I tak by jÂą byÂło widac :wink:
:lol: taboret - dobre :lol: A mo¿e by tak œci¹gn¹Ì do faktów formu³ê z Poranków. Prowadz¹cy siedz¹cy wygodnie w foteliku i hostessa lub... (jak to brzmi w rodzaju mêskim - hoss? :wink:) By³oby bardziej ¿ywio³owo, energicznie. :lol:

Dzisiaj po faktach (i wiadomo dlaczego Anity nie byÂło w poranku) podczas zjazdu kamerowego, przy komputerach za AnitÂą nie siedziaÂła JĂŞdrzejowka, a bardzo czĂŞsto jÂą tam dostrzegaÂłem. No i moÂżna siĂŞ domyÂślaĂŚ, Âże to byÂła przyczyna dobrego nastroju Anity :lol: Nie czuÂła na plecach wrogiego oddechu :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kawiocha

Post autor: kawiocha »

no ale juÂż po trzech minutkach nasza ulubiona: "kontynuujemy transmisjĂŞ z posiedzenia sejmowej komisji Âśledczej" :)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Anitka dzisiaj w Fucktach byÂła Âświetna ;) No i tak duzego uÂśmiechu dawno u niej nie widziaÂłam :)
ma³o tego by³a te¿ w studu 24 ;) to dobrze rokuje na przysz³oœÌ ;)
Android <3
kawiocha

Post autor: kawiocha »

a dzisiaj byÂła w poranku :D :D :)

Dlaczego jÂą tak malujÂą, Âże wyglÂąda jakby byÂła naĂŚpana?!? :evil: :evil:
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

A moze jÂą tak malujÂą zeby nie byÂło widaĂŚ ze jest naĂŚpana? :D <taki maÂły Âżarcik> :arrow:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

ZnazaÂłem dzisiaj coÂś fajnego :D :D :D
http://www.press.pl/kwestionariusz/
Anita Werner

dziennikarka TVN 24

Obrazek
MĂłj pierwszy materiaÂł... - relacja z zawodĂłw balonowych.


SpaliÂłam siĂŞ ze wstydu, gdy... Chyba jeszcze siĂŞ nie spaliÂłam...


Nie chciaÂłabym pracowaĂŚ dla... kogoÂś, kto nie znaÂłby siĂŞ na tym, co robiĂŞ.


Zawsze mi odmawia... Czasami sprzĂŞt - posÂłuszeĂąstwa.


CzujĂŞ satysfakcjĂŞ, gdy... mojÂą pracĂŞ chwali dobry fachowiec.


Najbardziej stresuje mnie... brak czasu, kiedy muszĂŞ coÂś przygotowaĂŚ.


Czytam... duÂżo, choĂŚ chciaÂłabym jeszcze wiĂŞcej.


Ogl¹dam... ... na³ogowo TVN24 i g³ówne dzienniki we wszystkich innych stacjach telewizyjnych.


SÂłucham... radia w samochodzie.


Telefon komĂłrkowy... jest jak bliÂźniak syjamski. Czasami mam wraÂżenie, Âże do niego przyrosÂłam.


W sobotĂŞ... zazwyczaj staram siĂŞ zapomnieĂŚ o pracy, ale zazwyczaj mi siĂŞ nie udaje.


BrzydzĂŞ siĂŞ... obÂłudÂą i faÂłszem.


Honorarium wystarcza mi na... Na szczĂŞÂście mi wystarcza...


MĂłj informator... Gdyby byÂł, nikt nie wiedziaÂłby o jego istnieniu.


Z pracownikami biura reklamy... zdarza mi siĂŞ jeÂździĂŚ na nartach.
Ale widzê tu sprzecznoœÌ pomiêdzy dwoma odrêbnymi kwestionariuszami :!:

Tutaj jeden
Czytam... duÂżo, choĂŚ chciaÂłabym jeszcze wiĂŞcej.
A tu drugi z innej strony
Czytam... za maÂło, z braku czasu.
TrochĂŞ jest to sprzeczne :!: :?: jeszcze jedno
na³ogowo TVN24 i g³ówne dzienniki we wszystkich innych stacjach telewizyjnych.
Ciekawe czy oglÂąda rĂłwnieÂż swoich kolegĂłw a*u*tomatĂłw :?:
Cholera no takk zostaÂło jej tylko oglÂądnaie bo Âżadnego z nich nie prowadzi i moÂże sobie tylko patrzeĂŚ jak robiÂą to inni :!: :cry: Ale teraz jak ma zostaĂŚ rzekomÂą gwiazdÂą publicystyki to bardziej publicystyka powinna jÂą interesowaĂŚ :!:
Ja sÂądze, Âże ona na pewno wolaÂłaby jednak dalej zajmowaĂŚ siĂŞ informacjÂą no ale w koĂącu tego nie mo Âże juÂż robiĂŚ :!: niestety :cry:
ChociaÂż ciekawe kiedy znajduje na to czas :?: bo podobno bardzo duÂżo pracuje i duÂżo czyta :!: a oglÂądac jeszce naÂłogowo tv w ktĂłrej siĂŞ pracuje to uwaÂżam juÂż za przesadĂŞ :!:
Raczej jak siĂŞ pracuje w tv to juÂż jednak trochĂŞ siĂŞ ma doÂśc tego :!:

OglÂądam... za duÂżo telewizji.
DoÂśc ogĂłlnikowo :? ChciaÂłaby czytaĂŚ wiĂŞcej a oglÂąda za duÂżo tv :!: :?
Niech siĂŞ zdecyduje :!:

Ostatnio jak jest w tych porankach to nie mozna odnieœÌ wra¿enia, ¿e du¿o czyta bo przecie¿ ca³y czas czyta z kartek i prawie niczego nie mówi z g³owy :!: Jakby du¿o czyta³a to by mia³a wiêksz¹ swobodê w formu³owaniu zdaù :!: i zadawaniu pytaù :!: a ona ca³y czas tymi kartkami siê posi³kuje :!: :cry: :? :twisted:
ChociaÂż moÂże byĂŚ to juÂż gÂłupi nawyk lub stres :!: :?:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Najlepiej by³oby ''odci¹Ì'' Anitê od tych kartek ca³kowicie. Najprawdopodobniej one tylko j¹ rozpraszaj¹, a ich brak mobilizowa³by do wiêkszego wysi³ku ''twórczego''. A tak ma niby jakieœ ''gotowce'', ale podejrzewam, ¿e zbytnio siê do nich przyzwyczai³a i w góle nie wysila siê aby rzuciÌ coœ wymyœlonego ''na prêdce'' :wink:
No ale istnieje te¿ mo¿liwoœÌ, ¿e ta forma Poranku jej nie odpowiada.



Dobrze, Âże ''Press'' nie zapomina o Anicie :smile: Co prawda w bardzo ''watÂłej'' iloÂści jÂą ''przypomina'', ale waÂżne, Âże w ogĂłle coÂś o Niej piszÂą :!:
Ogl¹dam... ... na³ogowo TVN24 i g³ówne dzienniki we wszystkich innych stacjach telewizyjnych.
G³ówne... niestety, jak chyba wiêksoœÌ :sad:

Sprzecznoœci s¹ miêdzy tymi dwoma kwestionariuszami, có¿... Anita woli ogl¹daÌ TVN24 i mecze, zamiast ''posiliÌ'' siê dobr¹ lektur¹ :?: Jej wola.
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Sprzecznoœci s¹ miêdzy tymi dwoma kwestionariuszami, có¿... Anita woli ogl¹daÌ TVN24 i mecze, zamiast ''posiliÌ'' siê dobr¹ lektur¹ Jej wola.
Tak ale przez tÂą "jej wole" coraz gorzej sobie radzi w wykonywaniu swocih obowiÂązkĂłw :!: :cry: Te kartki teÂż nie sÂą bez przyczyny :!:
Anitka powinna ten tvn24 zostawiÌ w spokoju i k³¹œÌ wiêkszy nacisk na zawartoœc merytoryczn¹ tego co mówi a do tego niezbêdna jest bardzo dobra znajomoœÌ tematyki o której siê mówi :!:
A oglÂądajÂąc tvn24 niczego co by jej pomogÂło w pracy siĂŞ nie dowie :!: a nawet powiem wiĂŞcej :!: ma wtedy bardzo sÂłaby obraz sytuacji :!: i nie moÂże wtedy wszytkiego dobrze zrozumieĂŚ :!:
Naprawdê lepiej wy³¹czyÌ tv i poczytaÌ sobie gazety bo dopiero tam mo¿na znaleŸÌ dobr¹ relacje, komentarz i analizê wydarzeù :!:
Najlepiej by³oby ''odci¹Ì'' Anitê od tych kartek ca³kowicie. Najprawdopodobniej one tylko j¹ rozpraszaj¹, a ich brak mobilizowa³by do wiêkszego wysi³ku ''twórczego''.
Te¿Ÿ tak myœlê :!: NIech spróbuje raz bez tych cholernycjh kartek :!: Kiedyœ bardzo, barsdzo rzadko gapi³a siê w kartki a pytania zadaw³¹ z g³owy i wychodzi³o jej to o wile lepiej :!: Wiêc niewiadomo :!: czy Anitce siê mniej chce czy nie odpowiada jej zadawanie pytaù i mówinie stoj¹c :!: :?:
A tak ma niby jakieÂś ''gotowce'', ale podejrzewam, Âże zbytnio siĂŞ do nich przyzwyczaiÂła i w gĂłle nie wysila siĂŞ aby rzuciĂŚ coÂś wymyÂślonego ''na prĂŞdce''
Pewnie tak niestety jest :cry: ale musi z tym skoĂączyĂŚ bo na to juÂż sie patrzeĂŚ nie da :!: Zaczyna czasami mieĂŚ tak spuszczonÂą gÂłowĂŞ jak JĂŞdrzejowska :!: :twisted: :cry: i nawet w najprostszych sytuacjach sobie pomaga :!: :cry:
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

michos pisze:TrochĂŞ jest to sprzeczne :!: :?: jeszcze jedno
Nie za bardzo, bo to niemalÂże to samo. Co najwyÂżej jedno jest dopeÂłnieniem drugiego. :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Nie za bardzo, bo to niemalÂże to samo. Co najwyÂżej jedno jest dopeÂłnieniem drugiego.
To prawda :!: ale jednak ma³a ró¿nica jest :!: i przynajmiuej to z presa prezentuje siê o wiele lepiej ni¿ kwestiomariusz ze strony pana "m"
ZresztÂą sprzecznoÂśc bardziej tyczy siĂŞ tv bo czyta za maÂło ale za to jak siĂŞ wyraziÂła "za duÂżo oglÂąda tv"(tym od m) wiĂŞc niech odpuÂści sobie tv a zacznie wiĂŞcej czytaĂŚ :!: Na pewno wyjdzie jej to na dobre bo ostatnio w poranku bardzo marnie to wszytko wyglÂąda :!: :cry:

ZresztÂą jakby siĂŞ pokusiĂŚ o dokÂładnÂą analizĂŞ porĂłwnawczÂą wszytkich wywiadĂłw czy wypowiedzi dla wszytkich mediĂłw to sprzecznoÂści znalazÂłoby siĂŞ o wiele, wile wiĂŞcej :!:
ZresztÂą tutaj wszĂŞdzie jest o wile wiĂŞcej pytaĂą niÂż odpowiedzi czy takich 100%pewniakĂłw :!:
Jakby wszytko byÂło takie proste i zamykaÂło siĂŞ w jednym zaÂłoÂżeniu to by ten wÂątek tyle stron nie miaÂł :!: :!: :!:
kawiocha

Post autor: kawiocha »

Black Jack '62 pisze:A tak ma niby jakieÂś ''gotowce'', ale podejrzewam, Âże zbytnio siĂŞ do nich przyzwyczaiÂła i w gĂłle nie wysila siĂŞ aby rzuciĂŚ coÂś wymyÂślonego ''na prĂŞdce'' Wink
A ja sÂądzĂŞ, Âże moÂże jest zbyt wykoĂączona, by mĂłc normalnie myÂśleĂŚ. Jakby jej daĂŚ trochĂŞ wiĂŞcej luzu i rzeczywiÂście zabraĂŚ te kartki, to moÂże jednak by to wpÂłynĂŞÂło na jej wydania poranka. No i warto chyba wyprĂłbowaĂŚ ten pomysÂł robienia poranka we dwĂłch prezenterĂłw naraz albo jakoÂś na przemian - byÂłby lepszy efekt pobudzajÂący ludzi (choĂŚ wszyscy faceci wiedzÂą, co by byÂło najwiĂŞkszym efektem pobudzajÂącym z udziaÂłem Anity :lol: ). A tak na powaÂżnie, to trzebaby chyba jakiegoÂś wysokiego faceta.
No i nie kaÂżcie Anicie chodziĂŚ w takich szpilkach!!!
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Ja teÂż ze ona jest za bardzo wykoĂączona by myÂśleĂŚ normalnie :? daÂła bym jej porzÂądny urlop by nie musiaÂła patzreĂŚ na zadne a*tomaty a mogÂła porobiĂŚ to na co ma ochotĂŞ ;) Poczyta ksiaÂżki pojdzie do kina pozjerzdÂża na nartach i bedzie w lepszej kondycji :)
Android <3
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

A ja sÂądzĂŞ, Âże moÂże jest zbyt wykoĂączona, by mĂłc normalnie myÂśleĂŚ.
Pewnie tak :cry: Tyle charow¹³a a nagroda jaka j¹ spotka³a to wyrzucenie z faktów o 19 iskracanie dy¿urów w tvn24 :cry: :cry: :cry:
Ona by zaczê³a normalnie pracowaÌ jakby mia³a mobilizacjê czyli mo¿liwoœÌ prowadzenia jakiegoœ porz,adnego programu :!: Czy to faktów o 19 czy nawet lepszym programem by³³oby dla niej magazyn 24h o 21 :!: :!: :!:
Jakby jej daĂŚ trochĂŞ wiĂŞcej luzu i rzeczywiÂście zabraĂŚ te kartki, to moÂże jednak by to wpÂłynĂŞÂło na jej wydania poranka.
Ona teraz ma o wile mniej luzu i swobody niÂż w poprzedniej wersji poranka :!: :cry: :cry: :cry:
A kartki trzeba jej koniecznie zabraĂŚ :!: Nie wiem moÂże niech sama obejrzy siebie na kasecie o zobaczy jak to idotycznie wyglÂąda jak caÂły czas patrzy siĂŞ w te kartki :!: :?: Musi wreszcie z tym koĂączyĂŚ bo widz oglÂądajÂący poranek moÂże rto odebraĂŚ jako lekcewazniej jego i uwaÂżaĂŚ takÂą osobÂą za niekompetentnÂą i nie zdolnÂą do sformuÂłowania kilkau prostych zdaĂą czy pytaĂą :!:
Nie wiem moze ona ma tam teraz gÂłowĂŞ zamulonÂą przez to wszytko i tyle ma na tej gÂłowie Âże to jÂą paraliÂżuje i przez to wychodzi to bardzo niekorzystnie :?: :cry: :!:
No i warto chyba wyprĂłbowaĂŚ ten pomysÂł robienia poranka we dwĂłch prezenterĂłw naraz albo jakoÂś na przemian - byÂłby lepszy efekt pobudzajÂący ludzi
NIech Anitka najlpeij wydostanie siê z tego cholernego getta poranków :!: :cry: Przez to strasznie siê cofa w rozwoju :!: i nie pozwlka to w ogóle jej siê rozwin¹Ì :!: :cry:
(choĂŚ wszyscy faceci wiedzÂą, co by byÂło najwiĂŞkszym efektem pobudzajÂącym z udziaÂłem Anity ).
Oj wiemy wiemy to najlepiej :!: :lol: :D
No i nie kaÂżcie Anicie chodziĂŚ w takich szpilkach!!!
Dzisaj to by³o przegiêcie :!: Dzisja by³¹ w spodniach a obcasy mia³a conajmniej 8cm (5 cm by wystarczy³o):!: A mo¿e nawet i wiêcej :!: To przeasada. Obcasy ju¿ bardziej pasuj¹ kiedy jest w spódniczce ni¿ w spodniach :!:
Poza tym trzeba dbaĂŚ o zdrowie Anitki nĂłg :!: bo chodzenie w takich szpilkach na pewno nie jest zdrowe :!: :lol: I to jeszce trzeba lataĂŚ po caÂłym studiu :!:

No wiĂŞc niech Anitka siĂŞ wreszcoie weÂźmie do roboty :!: :!: :!:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 20 gości