Chcę pracować w telewizji!

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Kamuii, powiedz, ¿e ¿artujesz :shock: :shock: :shock: Chyba jesteœ zbyt inteligentn¹ osob¹, ¿eby studiowaÌ ten idiotyczny kierunek :evil: :evil: Co do wyrabiania sobie pleców to w tym momencie s³yszysz mój wielki, perfidny œmiech. Ty chyba nie wiesz o czym piszesz. Z ³¹pówkami te¿ nie radzê startowaÌ, bo jeœli ciê ktoœ nie wy³apie sam (a na to wiem, ¿e nie ma co liczyÌ) :evil: :evil: to pójdzie plota ze ju¿ na studiach dawa³aœ w ³apê, a to marny PR dla przysz³ego dziennikarza :) Prosze, przemyœl to, pomyœl o socjologi na przyk³ad :D
MAKEPOVERTYHISTORY
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

przecieÂż ja Âżartuje z tymi plecami :D ale znajomoÂści przecieÂż siĂŞ ma ... znasz juÂż Âśrodowisko itp... wiadomo Âże lepiej tak niÂż prosto z ulicy :D
Z ³¹pówkami te¿ nie radzê startowaÌ
W tym momencie s³yszysz mój perfidny œmiech :D nie wiem jak dawno temu studiowa³eœ ale teraz g³ównie w³asnie tak siê to odbywa... polecam np. UAM filologia angileska jedynie 3000 z³... i nie ma lekko nie bulisz nie studiujesz... niestety taka jest prawda. Oczywiscie to nie tylko na wejœcie potem jeszcze ka¿dy egzamin p³atny

Socjologia odpada to juz preĂŞdzej politologia albo stosunki miĂŞdzynarodowe :)

btw dziĂŞki za komplement :)
Android <3
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Czytajac te posty dochodze do wniosku, ze Kurewskie Miasto KRK to raj na ziemi: na dziennikarstwo mozna sie dostaĂŚ, za exam jeszcze nie zdaÂżyÂło mi siĂŞ zapÂłaciĂŚ, sesja zawsze zamkniĂŞta o czasie, a na dodatek pracuje (dodam, Âże studiuje na paĂąstwowej uczelni)...

btw... socjo- mĂłj kierunek: polecam wszystkim, zajebiscie wciÂąga, maÂło siĂŞ uczysz bo sporo to poprostu intuicja i wyczucie. Sam nie zamieniÂłbym na Âżaden inny :evil2:
MAKEPOVERTYHISTORY
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

no to musisz byĂŚ hardcorowy :D
u mnie teÂż sesja zazwyczaj zaliczona w trerminie i bez dodatkowych opÂłat :)
studiuje na prywatnej uczelni wiêc u nas doœÌ siê wyk³¹dowcy nachapi¹ z czesnego takze ju¿ ³apówy siê zda¿aj¹ baaaaardzo sporadycznie ale polecam UAM i wiêkszoœÌ polibud w kraju a na UJ te¿ jest niezgorzej pod tym wzglêdem....
Android <3
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Aaa, UJ to co innego (uff, nie moja uczelnia ;]). Kumpela jest na psychologii i wiem co tam siĂŞ dzieje. Sama raz szÂła posmarowaĂŚ :evil: :evil: A na innych kierunkach czesto ludzie pomagajÂą sobie papierami z krakowskich Tworek czyli tzw. Kobierzyna- depresja, stany lĂŞkowe, myÂśli samobĂłjcze- standard chcÂąc przedÂłuÂżyĂŚ sesje albo komisa w "promocyjnej" cenie :evil2:
MAKEPOVERTYHISTORY
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Kubs pierwsze sÂłyszĂŞ. Jeszcze nigdy nie przedÂłuÂżaÂłem sesji, nie smarowaÂłem, nie sÂłyszaÂłem rĂłwnieÂż aby ktoÂś smarowaÂł lub dawaÂł... Wszystko zdajĂŞ w wyznaczonym terminie, tj do koĂąca czerwca.
Komisy to rzadkoœÌ - przynajmniej na historii. Jedynym k³opotem jest powtórka roku. Podobno taka "przyjemnoœÌ" kosztuje ok. 4 tys. i stosunkowo trudno uzyskaÌ zgodê na obni¿enie kwoty. ¯adne zaœwiadczenie lekarskie nie pomog¹.

Podobno jeszcze gorzej jest na Politechnice Krakowskiej - tam za poprawkê oblanego egzaminu trzeba s³ono p³aciÌ (1 x ok. 700 z³, a jak masz np 3 egzaminy w plecy...) Podobno zale¿y na tym samym pracownikom - czêœÌ pieniêdzy idzie do ich kieszeni, czêœÌ zabiera uczelnia. Jeszcze gorzej jest na zaocznych - tam 100% op³at za poprawê egzaminu trafia do egzaminatora. Czyli prawie wszyscy studenci maj¹ co roku przynajmniej jedn¹ pa³e. Gorzej kiedy pan profesor planuje wycieczkê do oko³a œwiata.... (Moja kumpela jest tam na architekturze - w ka¿de wakacje musi uzbieraÌ ok 1400 z³.)
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

ale najlepszÂą uczelniÂą na studiowanie dziennikarstwa to Uniwersytet Warszawski, a potem chyba UJ w Krakowie
No tylko z pewnoÂściÂą na UW najtrudniej siĂŞ dostaĂŚ, ale gdy siĂŞ ukoĂączy to juz jest coÂś.
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

hahaha Faustus pierwszy raz musze powiedzieĂŚ Âże nie wiesz o czym piszesz :D
Nie sÂądÂź wszystkich po sobie... mam znajomych na UJ i teÂż wiem jak bywa :D

Niestety prawda jest taka Âże im wyÂższe literki przed nazwiskiem tym bardziej komuÂś odwala... a potem uwalajÂą luidzi tylko po to zeby powiedzieĂŚ ze wysoki poziom :? no chyba ze zapÂłacisz... to co innego tak jest na wiĂŞkszoÂści uczelni
Android <3
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

A i to nie reguÂła, bo mnie jedna doktor filozofii tak przydybaÂła, Âże lataÂłem przez dwa miesiÂące do niej, Âżeby nie braĂŚ warunku :zdziwko: Ale, za 5 razem zdaÂłem i nie kosztowaÂło mnie to ani grosza. Pod tym wzglĂŞdem mĂłj wydziaÂł (nie pisze o caÂłej uczelni) jest bardzo w porzÂądku.
MAKEPOVERTYHISTORY
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Now iesz jak trafisz na po¿¹dnego wyk³adowcê to looz u nas tez tacy s¹ jak wszêdzie ale s¹ i tacy którzy wsiadaj¹ do auta otwieraj¹ okno i je¿d¿¹Ì ko³o placu ka¿¹ wrzucaÌ indeks - trafisz zda³eœ nie trafisz ...
albo tacy ktĂłrzy robiÂą test dla 200 osĂłb 7 pytaĂą otwartych i po 2 h majÂą go poprawiony :?
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości