Prezenterzy pogody

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

MoÂże wie ktoÂś kto ubiera prezenterĂłw.

Nie rozumiem czemu tylko Agnieszka Cegielska i Omen Mensae dostaje czĂŞsto nowe kreacje a Helena Sztyber prawie codziennie nosi czerwonÂą marynarke z biaÂłym podkoszulkiem i jeansach.

Czy Tylko ja mam wraÂżenie Âże jedynie pasmo wieczorne jest dopinane na ostatni guzik.


I gdzie jest Aleksander Nebelski?
Czy wrĂłci w porze letniej.......?
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Puszkarz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: niedziela 02 sty 2005, 17:43

Post autor: Puszkarz »

jakaÂś ta pogoda w TVN sÂłabiutka. SkÂąd oni te prowadzÂące biorÂą?
Ewaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: środa 13 paź 2004, 15:32

Post autor: Ewaa »

MoÂże wie ktoÂś kto ubiera prezenterĂłw.
Niestety nie wiem.
(...)a Helena Sztyber prawie codziennie nosi czerwonÂą marynarke z biaÂłym podkoszulkiem i jeansach.
Co do Heleny - na nowy rok dali jej nowe ubranie. :wink:
Czy Tylko ja mam wraÂżenie Âże jedynie pasmo wieczorne jest dopinane na ostatni guzik.
W zasadzie to masz racjĂŞ, ale czasami popoÂłudniowe prognozy nieÂźle wychodzÂą.
I gdzie jest Aleksander Nebelski?
Czy wrĂłci w porze letniej.......?
Aleksander Nebelski - mam nadziejĂŞ, Âże wrĂłci..., choĂŚ coraz czĂŞÂściej w to wÂątpiĂŞ.
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

tobi pisze:Nie rozumiem czemu tylko Agnieszka Cegielska i Omen Mensae dostaje czĂŞsto nowe kreacje a Helena Sztyber prawie codziennie nosi czerwonÂą marynarke z biaÂłym podkoszulkiem i jeansach.
Helenka chyba czytaÂła twĂłj post. Tak krĂłtkiej spĂłdniczki nie miaÂła nawet Omena.

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Z ulicy, pierwsze lepsze, bo tego wyjaÂśniĂŚ inaczej nie moÂżna. Za to wspaniaÂł jest stara ekipa: Wasilewski, Popielarska, GĂłrniakowska i oczywiÂście, NAJLEPSZY, NAJWSPANIALSZY, NAJZABAWNIEJSZY Zubilewicz!!!!!!
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

A zauwaÂżyÂł ktoÂś jak rzadko ostatnio pojawiaÂła siĂŞ Agnieszka Cegielska. I Helen co raz czĂŞÂściej w wieczorki na zmiane z OmenÂą. Ja Omene polubiÂłem mimo znienawidzenia jakim ja obadrzyÂłem na poczÂątku.


A MrAleksander Nebelski to ju¿ chyba na zawsze wyp³yn¹³ w kolejny rejs. Ciekawe czy zawita jeszcze do portu TVNMeteo.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Ewaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: środa 13 paź 2004, 15:32

Post autor: Ewaa »

Agnieszki Cegielskiej nie byÂło juÂż od ponad tygodnia. :roll:

Co do Heleny - byÂła dziÂś ok. 10.00 (powrĂłcili do czĂŞstszych zmian prezenterĂłw).
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Ewaa pisze:(powrĂłcili do czĂŞstszych zmian prezenterĂłw).

a teraz jest Omena. MoÂże w koĂącu posÂłuchali naszych opinni na forum.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Ewaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: środa 13 paź 2004, 15:32

Post autor: Ewaa »

tobi pisze:MoÂże w koĂącu posÂłuchali naszych opinni na forum.
MoÂżliwe. Agnieszka GĂłrniakowska byÂła po Helenie (przez dwie godziny). :wink:
zembrzusia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: piątek 22 kwie 2005, 12:52
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: zembrzusia »

tobi pisze:A zauwaÂżyÂł ktoÂś jak rzadko ostatnio pojawiaÂła siĂŞ Agnieszka Cegielska. I Helen co raz czĂŞÂściej w wieczorki na zmiane z OmenÂą. Ja Omene polubiÂłem mimo znienawidzenia jakim ja obadrzyÂłem na poczÂątku.


A MrAleksander Nebelski to ju¿ chyba na zawsze wyp³yn¹³ w kolejny rejs. Ciekawe czy zawita jeszcze do portu TVNMeteo.

Jejku ludzie czemu wszedzie wêszycie jakiœ spisek nie wiem sensacjê czy jak to nazwaÌ- to ju¿ kolejny post w takim stylu. Pani Cegielska by³a po prostu na urlopie i dlatego jej nie by³o. Ludzie zaraz doszukuj¹ sie jakiœ senscacji: a mozê j¹ zwoalnili , a moze ju¿ jej nie lubi¹ i dlategi rzadziej pokazuj¹- nie rozumiem tego :roll: Laska chcia³a sobie odpocz¹Ì, pobyÌ z mê¿em :D Teraz bêdzie pzrez ca³y weekend wiec dla jej fanów - mo¿ecie sie napatrzeÌ i nas³uchaÌ. A swoj¹ droga bardzo lubiê pogodê w jej wydaniu :) Mi³o siê jej s³ucha no i patrzy- ³dniutka dziewczynka.
A jeszcze ktoÂś gdzieÂś pytaÂł o to kto ubiera prezenterki to z tego co mi wiadomo jest stylistka ktĂłra dobiera im ciuszki z danej firmy ktĂłra akurat sie w ten sposĂłb reklamuje. ALe ze pani stylistka siaÂła totlanÂą wiochĂŞ- byÂł czas ze dziewczyny wyglÂądaÂły strasznie :shock: teraz to chyba jest jej zgoda ze moga siĂŞ same ubierac no i jest o niebo lepiej - przynajmniej mooim zdaniem, :P
Ewaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: środa 13 paź 2004, 15:32

Post autor: Ewaa »

Teraz bĂŞdzie pzrez caÂły weekend wiec dla jej fanĂłw - moÂżecie sie napatrzeĂŚ i nasÂłuchaĂŚ. A swojÂą droga bardzo lubiĂŞ pogodĂŞ w jej wydaniu :)
Przez caÂły weekend? SkÂąd takie info?
zembrzusia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: piątek 22 kwie 2005, 12:52
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: zembrzusia »

Ewaa pisze:
Teraz bĂŞdzie pzrez caÂły weekend wiec dla jej fanĂłw - moÂżecie sie napatrzeĂŚ i nasÂłuchaĂŚ. A swojÂą droga bardzo lubiĂŞ pogodĂŞ w jej wydaniu :)
Przez caÂły weekend? SkÂąd takie info?

Bo z ni¹ rozmawia³am- st¹d wiem. Oczywiœcie nie mia³m tu na myœli ze bêdzie 24h na dobê bo pewnie ktoœ tam bêdzie mia³ te¿ dy¿ur ale w sobotê do pó¿na Aga by³a na wizji i w niedzielê te¿ widzia³am w TV ze pracowa³a. Pozdrawiam :) wiêc nie poda³am z³ej info.
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

DyÂżury prezenterĂłw pogody

Post autor: mikasur »

Od dawna siĂŞ nad tym zastanawiam: w jaki sposĂłb ustalane sÂą dyÂżury preznterĂłw pogody w TVN24 i TVN? Czy wystĂŞpujĂŞ jakaÂś analogia? MoÂże ktoÂś coÂś zauwaÂżyÂł. A moÂże wszystko odbywa siĂŞ na zasadzie: ja dzisiaj, ty jutro, bo ja coÂś tam... (np. wiztyta u lekarza). Ale chyba majÂą ustalone jakieÂś limity, ile dyÂżurĂłw naleÂży odpracowaĂŚ w ciagu miesiÂąca? No i jescze jedno - jak dÂługo trwajÂą te dyÂżury? MoÂże wy znacie odpowiedÂź... :)
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Ewaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: środa 13 paź 2004, 15:32

Re: DyÂżury prezenterĂłw pogody

Post autor: Ewaa »

Fusiak pisze: A czy Wasilewski, Popielarska, Zubilewicz i GĂłrniakowska prowadzÂą jeszcze teÂż prognozy w tvnmeteo?
ProwadzÂą, ale bardzo rzadko.
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Re: DyÂżury prezenterĂłw pogody

Post autor: mikasur »

Ewaa pisze:
Fusiak pisze: A czy Wasilewski, Popielarska, Zubilewicz i GĂłrniakowska prowadzÂą jeszcze teÂż prognozy w tvnmeteo?
ProwadzÂą, ale bardzo rzadko.
A dok³adniej tylko w weekendy i to i tak ró¿nie bywa.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości