RSS - dla rozumiejących bądź userow Firefoxa

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

To te¿ niewykonalne. Moderatorzy poprawiaj¹ tylko treœÌ tematów i - co nie powinno siê zdarzaÌ - czêsto u¿ytkownicy im to wypominaj¹. Dawniej poprawiali tak¿e ankiety. Teraz u¿ytkownicy nie mog¹ ich zak³adaÌ.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

B³êdów na forum jest niewiele i poprawienie ok. czterech tygodniowo jest wykonalne. Kiedyœ bêd¹c moderatorem dzia³u komunikacja na Forum Pabianice poprawia³em b³êdy ort. spokojnie, zajmowa³o mi to bardzo ma³o czasu, mimo, ¿e userzy robili znacznie wiêcej b³êdów, ni¿ userzy Forum TVN Tivi... Proste - moderator widzi jakiœ b³¹d i poprawia. Nie widzi, to nikt mu przecie¿ nie ka¿e szukaÌ!
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Jak juÂż widzĂŞ, to poprawiam. Ale to ma miejsce sporadycznie i - co trafnie zauwaÂżyÂł ÂŁukasz - nawet nam siĂŞ to zdarza, bo teÂż jesteÂśmy tylko ludÂźmi. Czasem kaÂżdego nachodzi "dziura w mĂłzgu" - wtedy wypisujemy takie gÂłupoty, o ktĂłrych nam siĂŞ nawet nie Âśni. :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Je¿eli ktoœ pope³nia straszny b³¹d w temacie nowego w¹tku, to i owszem poprawiam. Ale je¿eli ktoœ robi byki w postach to ju¿ jego problem - nie mój. Oczywiœcie mogê byÌ z³oœliwy i zaznaczaÌ b³êdy, które siê czesto powtarzaj¹ w cudzych wypowiedziach na czerwono... ale póki co tego nie robiê.

PS: A je¿eli kogoœ niesamowicie denerwuj¹ czyjeœ 'orty' to niech napisze do tej osoby prywatn¹ wiadomoœÌ i wyjaœni... co i jak.
:)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

A moÂże lepiej: "spod"? Nie miej mi tego, Kamuii, za zÂłe - to z czystej sympatii.
mam nadziejĂŞ ;)
Oczywiœcie mogê byÌ z³oœliwy i zaznaczaÌ b³êdy, które siê czesto powtarzaj¹ w cudzych wypowiedziach na czerwono... ale póki co tego nie robiê.
Powodzenia :)
PS: A je¿eli kogoœ niesamowicie denerwuj¹ czyjeœ 'orty' to niech napisze do tej osoby prywatn¹ wiadomoœÌ i wyjaœni... co i jak.
Szymcio czy ty chcesz zeby mi zawalili skrzynke pw ??? :lol: :lol: :lol:
Android <3
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

kamuii pisze:
PS: A je¿eli kogoœ niesamowicie denerwuj¹ czyjeœ 'orty' to niech napisze do tej osoby prywatn¹ wiadomoœÌ i wyjaœni... co i jak.
Szymcio czy ty chcesz zeby mi zawalili skrzynke pw ??? :lol: :lol: :lol:
LubiĂŞ osoby, ktĂłre potrafiÂą siĂŞ z siebie ÂśmiaĂŚ, a to byÂło naprawdĂŞ dobre. :) Brawo!
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

LubiĂŞ osoby, ktĂłre potrafiÂą siĂŞ z siebie ÂśmiaĂŚ, a to byÂło naprawdĂŞ dobre. Brawo!
No widzisz a zresztÂą co mi oprĂłcz Âśmiania pozostaÂło :) :lol: :lol: :lol:
Android <3
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

kamuii pisze: No widzisz a zresztÂą co mi oprĂłcz Âśmiania pozostaÂło :) :lol: :lol: :lol:
1. Zainwestowanie w sÂłownik.
2. Pisanie w Wordzie.
3. Pisanie w Outlooku i wciskanie F7.

I to naprawdĂŞ dla Twojego przyszÂłego dobra.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

No raczej kaÂżdego posta ze sÂłownikiem pisaĂŚ nie bendĂŞ ;)
co do worda to i owszem jakby funkcja sprawdzania pisowni na kompie w szkole dziaÂłaÂła bym i skorzystaÂła :) to samo siĂŞ outlooka tyczy :)

a w domu korzystam a przynajmniej siê staram :) i wtedy raczej b³êdów nie ma :)
I to naprawdĂŞ dla Twojego przyszÂłego dobra.
formalnie mi nikt nic nie zrobi bo mam papier na dysleksjĂŞ :lol: :lol: :lol: a co sobie pomyÂśli to i tak juz dawno pomyÂślaÂł :) wiĂŞc nie ma obaw :lol: :lol: zreszta jak siĂŞ np. rĂŞcznie pisze to word nie pomoÂże wiele :)
Android <3
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

kamuii pisze:No raczej kaÂżdego posta ze sÂłownikiem pisaĂŚ nie bendĂŞ
To nie zÂłoÂśliwie, ale powinno byĂŚ: bĂŞdĂŞ.
kamuii pisze:(...) formalnie mi nikt nic nie zrobi bo mam papier na dysleksjĂŞ (...)
Tym bardziej naleÂży doceniĂŚ Twoje starania. :)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

kamuii pisze:No raczej kaÂżdego posta ze sÂłownikiem pisaĂŚ nie bendĂŞ ;)

bĂŞdĂŞ

kamuii pisze:
michal pisze:I to naprawdĂŞ dla Twojego przyszÂłego dobra.
formalnie mi nikt nic nie zrobi bo mam papier na dysleksjĂŞ :lol: :lol: :lol: a co sobie pomyÂśli to i tak juz dawno pomyÂślaÂł :) wiĂŞc nie ma obaw :lol: :lol:
Dla Twojego przysz³ego pracodawcy ten papier bêdzie ogromnym atutem. Æwicz i staraj siê przezwyciê¿yæ. Robisz ci±gle raczej te same byki. Na przyk³ad zawsze, ale to zawsze piszesz "wed³óg". Zapamiêtaj sobie, ¿e jest "wed³ug". I tak krok po kroczku.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

A jak Kamuii sama stworzy sobie miesjce pracy, bĂŞdzie zarabiaĂŚ kokosy i utrzymywaĂŚ rzeszĂŞ wyrobnikĂłw? HĂŞ?! :D :D :D :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

WchodzÂąc tam i klikajac na dodany kanaÂł mamy dostep do 10 linkow z ostatnimi postami. Dla mnie rzecz przydarna - juz korzystam
Wczoraj w³¹czy³am sobie RSS i mam pytanie Bary³a napisa³ ze mamy 10 linków z ostatnimi postami a u mnie w³¹cza sie owszem 10 linków ale z ca³ymi tematatmi np. jest powiedzmy "Anita Werner" w dziale za³oga i wchodzi 1 strona w¹tku :? nie powinien wskakiwac ostatni napisany post ?
I druga sprawa niektĂłrych linkĂłw tam nie ma np... DziaÂł o stronie siĂŞ nie pojawia pomimo ze jest tam nowy post o dziale odbiĂłr(nawet po odÂświerzeniu). Dlaczego ?
Android <3
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

http://forum.tvn.tivi.pl/topics_anywhere.php --> tu mozesz sobie ustawic zeby pojawial sie ostatni post

a co do drugiej sprawy = dostep do dzialu o stronie jest dla zarejerstrowanych o ile dobrze pamietam - also dla zwyklych ogladaczy nie bedzie dostepny also nie ma go tez w rss.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

DziĂŞki :) juz dziaÂła
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości