Nowy dział: Odbiór

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Nowy dziaÂł: OdbiĂłr

Post autor: Łukasz »

Zgodnie z zapowiedziami kolejny dzieĂą i kolejny dziaÂł, tym razem "OdbiĂłr":

http://www.tvn.tivi.pl/odbior.php

Was pewnie nie zainteresuje. Ale s¹ tacy, którzy takich informacji szukaj¹ na stronie albo pisz¹ do mnie maile w tej sprawie. Dlatego ca³oœÌ nie mia³a byÌ atrakcyjna i ciekawa, tylko profesjonalnie i przej¿yœcie wykonana. Myœlê, ¿e jest w porz¹dku. Trochê wiêcej informacji ni¿ na oficjalnej, ¿eby by³o czytelnie to ramki...

Jutro kolejny dziaÂł.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
Paweł:)
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 11:40
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Paweł:) »

jezu jak szybko powstaja te dzia³y na pocz¹tku samochody póŸniej opinie a teraz odbiór no no bardzo sie ciesze ¿e wkoùcu coœ ruszy³o :D :D i mam nadzieje ¿e jeszcze pododajecie pare oœrodków TVN bo przestaliœcie :cry:
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Owszem, wszystko ³adnie ale wartoœÌ merytoryczna strony to jedno a standardy W3C to drugie. Wiesz mo¿e £ukaszu co to jest Validation? :P
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

hmm, a ty wisz jaka to ciù¿ka robota? :lol: Ja w zyciu zrobilem tylko 1 strone wolna od bledow (obecnie ma 7, czyli spoko)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Maciekw pisze:Wiesz moÂże ÂŁukaszu co to jest Validation? :P
Wiem, ale... wyœwietla siê przecie¿ poprawnie. Zreszt¹ ja nigdy do koùca tego nie rozumia³em. Nawet tvn.pl ma 78 b³êdów, a interia.pl 213. :>
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Mnie tam siĂŞ podoba :) uwaÂżam ze fajny pomysÂł zawsze moze siĂŞ przydaĂŚ
Android <3
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

bo ten walidator w ogole jest baaardzo czuly. Ja mialem ogromny problem z flashami - mimo ze kod byl bardzo dobry i stosowany wlasciwie wszedzie to walidator go nie przepuszczal - ale pomeczylem sie, pomeczylem i jest w porzadku. zeby napisac strone zupelnie zgodna z walidatorem trzeba na prawde popracowac. A kto ma na to czas?
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Re: Nowy dziaÂł: OdbiĂłr

Post autor: Maciek »

£ukasz pisze:(...) Dlatego ca³oœÌ nie mia³a byÌ atrakcyjna i ciekawa, tylko profesjonalnie i przej¿yœcie wykonana. Myœlê, ¿e jest w porz¹dku.
Pewnie, Âże w porzÂądku. Tylko, niestety - nie jest przejÂżyÂście. Ale to nie problem, bo przecieÂż jest przejrzyÂście. I mi to wystarcza. rotfl
Sorki, Âże tak siĂŞ czepiam, ale - kto wie - moÂże przyda Ci siĂŞ to kiedyÂś na polskim? Tym bardziej, Âże poloniÂści lubiÂą siĂŞ czepiaĂŚ jeszcze bardziej niÂż ja. :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości