Kobiety TVN w plebiscycie lesbijskiego portalu

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
lilika
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: piątek 15 kwie 2005, 13:35

Post autor: lilika »

anialek pisze:Tak.tak z sympati :D :D I to wielkiej :D :!: Lilka,a Kazia prowadzi juÂż dziewiĂŞcioma punktami.wiem.Âże teÂż dziĂŞki Tobie :D :D !Pozdrawiam wiosennie!! :D
:jupi: Tak, tak mam tam swoj niewielki,codzienny udzialik.Bez ciebie jednak i kilku innych dziewczyn byÂłoby to niemoÂżliwe.Na marginesie-zdominowalyÂście tĂŞ stronĂŞ totalnie. Pozdrawiam. :D
"...powiedz mi o co ci w ogole chodzi..."
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Zapraszam Lilka do czĂŞstrzego pisania na stronce komentarzy o Kaziuni :!: :D :D :D :D Pozdrawiam i buziaczki :jupi: :D
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Mam wraÂżenie, Âże tego tematu nie odwiedza moderator. Tutaj co trzeci post nic nie wnosi do dyskusji. Temat ten przeradaza siĂŞ w czat, nad ktĂłrym nikt nie panuje. :?
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

marcin_pabianice pisze:Mam wraÂżenie, Âże tego tematu nie odwiedza moderator. Tutaj co trzeci post nic nie wnosi do dyskusji. Temat ten przeradaza siĂŞ w czat, nad ktĂłrym nikt nie panuje. :?
mnie siê wydaje jednak ¿e to nie jest w¹tek-wikipedia na temat Szczuki czy portalu 'kobiety-kobietom.com' i trudno z ka¿dym postem byÌ odkrywczym i donosiÌ na osobê która swój medialny ¿ywot ogranicza niemal¿e wy³¹cznie do obecnoœci w 'Najs³abszym Ogniwie' i 'Wydaniu Drugim Poprawionym'. fora pe³ni¹ jeszcze inn¹ funkcjê oprócz informacyjnej(mo¿e nawet wa¿niejsz¹), mianowicie tworz¹ wiêzi miêdzy cz³onkami i s¹ swoistym 'kó³kiem wzajemnej adoracji'(cokolwiek to znaczy w tym przypadku :wink: . odk¹d anialek jest obecna na forum, jakoœ ¿wawiej wszystko tu siê krêci. oczywiœcie nie trywializujê w ten sposób wszystkiego, co by³o wczeœniej. ka¿dy k¹cik dyskusyjny jednak potrzebuje takiego dobrego duszka-animatora wydarzeù. bez sensu by³oby zmuszanie forumowiczów do autocenzury i wt³aczania siê w jakieœ schematy 'w³aœciwej wypowiedzi'.


moÂże mnie z deczka poniosÂło w tej chwili i zapodajĂŞ Wam beÂłkot klasyczny, ale nie bÂądÂźmy tacy restrykcyjni.
to tylko zabawa...
pozdro dla wszystkich Nowych i Starych :)
...and a Happy New Year!
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

DziĂŞki serdeczne Say_No_Compromise :D :D
A tak wogóle,to co ma wnieœÌ do tej dyskusji :?: Czy to jest jakieœ powa¿ne forum,czy jednak zabawa,bo mo¿e nie wiem :!: :?:

Dobra to macie panowie:
Kazimiera Szczuka prowadzi -ma 465 gÂłosĂłw,za niÂą jest Angelina Jolie z 458 gÂłosami,Ewa Drzyzga ma 198 gÂłosĂłw i zajmuje 11 miejsce,a Anita Werner ma 63 punkty i zajmuje 52 lokatĂŞ :!: :!: Czy to was zadowala panowie :!: :wink: Pozdrawiam wiosennie :D :D
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

dziewczyny 80 kobiet

Post autor: zadra »

Ja przede wszystkim kibicujĂŞ Kindze Dunin :D ale regularnie gÂłosuje teÂż na KaziĂŞ i KorĂŞ :D PozostaÂłe osoby od przypadku do przypadku :!:
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Re: dziewczyny 80 kobiet

Post autor: anialek »

zadra pisze:Ja przede wszystkim kibicujĂŞ Kindze Dunin :D ale regularnie gÂłosuje teÂż na KaziĂŞ i KorĂŞ :D PozostaÂłe osoby od przypadku do przypadku :!:
A ja regularnie Kazi Wielkiej,ale Kindze Dunin teÂż i jeszcze Catherine Deneuve :D
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
Awatar użytkownika
ficus88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: wtorek 03 maja 2005, 21:18
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: ficus88 »

Hej!! ja chciaÂłam tylko powiedzieĂŚ Âże portla "kobito kobietom" nie jest strikte lesbijski... kaÂżda kobieta znajdzie w nim cos takiego... wiele miejsca poÂświĂŞcone jest homoseksualizmowi, ale rĂłwnie wiele np. feminizmowi... to jest po prostu swietny portal dla KOBIET... :P
a ja regularnie gÂłosuje oczywiÂście na KaziĂŞ SzczukĂŞ :D , KingĂŞ Dunin, AgnieszkĂŞ Graff, Ellen Degeneres i Catherine Deneuve... pozdrawiam :lol:
...zerwij kwiatek na Ziemi, a poruszysz najbardziej odległe gwiazdy...
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

ficus88 pisze:Hej!! ja chciaÂłam tylko powiedzieĂŚ Âże portla "kobito kobietom" nie jest strikte lesbijski... kaÂżda kobieta znajdzie w nim cos takiego... wiele miejsca poÂświĂŞcone jest homoseksualizmowi, ale rĂłwnie wiele np. feminizmowi... to jest po prostu swietny portal dla KOBIET... :P
a ja regularnie gÂłosuje oczywiÂście na KaziĂŞ SzczukĂŞ :D , KingĂŞ Dunin, AgnieszkĂŞ Graff, Ellen Degeneres i Catherine Deneuve... pozdrawiam :lol:
A juÂż myÂślaÂłam,Âże mĂłj post dÂługo bĂŞdzie ostatni,jak miÂło Ficuscu88,Âże tu zajrzaÂłaÂś i wpisaÂłaÂś siĂŞ na tÂą stronkĂŞ :D :D :jupi:
A ja gÂłosujĂŞ oczywiÂście i tu nie bĂŞdĂŞ orginalna,bo nie muszĂŞ na KaziĂŞ WielkÂą,KingĂŞ Dunin i Catherine Deneuve...Dodam,Âże Kazia daleko w tyle zostawiÂła juÂż peleton :D :D
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

kk

Post autor: zadra »

ficus88 pisze:Hej!! ja chciaÂłam tylko powiedzieĂŚ Âże portla "kobito kobietom" nie jest strikte lesbijski... kaÂżda kobieta znajdzie w nim cos takiego...
ale bycie portalem lesbijskim to nic zÂłego :D
pozdrawiam i skoro pozycja Kazi jest mocna zachecam do szczegĂłlnego poparcia dla Kingi Dunin :D
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Kazia ma 578 punktĂłw,a dunin 334 :D :D
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

kk

Post autor: zadra »

anialek pisze:Kazia ma 578 punktĂłw,a dunin 334 :D :D
maÂło, maÂło, maÂło!!! za maÂło!
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Re: kk

Post autor: anialek »

Dla mnie trzy pierwsze miejsca to:1Kazia,2 Kinga,a trzecie Katherine Deneuve :wink: Szkoda,Âże tak nie moÂże byĂŚ,ale pomarzyĂŚ mozna :D
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
Awatar użytkownika
lilika
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: piątek 15 kwie 2005, 13:35

Re: kk

Post autor: lilika »

anialek pisze:Dla mnie trzy pierwsze miejsca to:1Kazia,2 Kinga,a trzecie Katherine Deneuve :wink: Szkoda,Âże tak nie moÂże byĂŚ,ale pomarzyĂŚ mozna :D
Dlaczego nie,nie odbieraj sobie zludzen,mamy jeszcze 7 miesiecy,to bardzo duzo i wszystko moze sie zdarzyc.Poki co cieszmy sie I miejscem p.Kazi :D :D :D
"...powiedz mi o co ci w ogole chodzi..."
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Re: kk

Post autor: anialek »

Ja siĂŞ bardzo cieszĂŞ,zwÂłaszcza,Âże dzisiaj Kazia dwa razy w telewizorku :D
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości