TVP i TVN: kto kogo naśladuje?

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

ArO pisze:No ja bym nie powiedziaÂł. Tutaj mogĂŞ byĂŚ zupeÂłnie obiektywny bo nie lubie Polsatu tak jak TVN, a jednak 'FalĂŞ zbrodni' z wielkim zainteresowaniem oglÂądaÂłem i uwaÂżam, Âże jest zdecydowanie ciekawsza. Czekam na kolejne odcinki.
Ja mysle ze w ogole sa to 2 rozne seriale ktorych jedna miara ocenic sie nie da. Natomiast mam zastrzezenie i to ogromne do producenta Fali zbrodni: pierwsza serie ogladalem i to namietnie - i co najwazniejsze - bardzo mi sie serial podobal. Natomiast druga seria to przeciwienstwo pierwszje - ze wzgledu na to, ze w I serii kazdy odcinek opowiadal inna historie. II seria byla juz dla mnie nudna, gdy ciagle rozwiazywano tylko 1 watek - i dlatego przerzucilem sie na kryminalnych...
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

jam pisze:Ja rĂłwnieÂż najbardziej lubiĂŞ Kryminalnych z poÂśrĂłd tego typu seriali.. z wiadomego powodu :D i kamuii pewnie teÂż z tego samego :D no ale to juÂż OT
kamuii pisze::D:D dokÂładnie powĂłd jest bardzo przystojny ale nie tylko lubiĂŞ ogÂłonie ta tematykĂŞ W11 tez jest sooper ;)
i jeszcze w roli sprostowania powiem Âże aX jest pÂłci mĂŞskiej :oops:
B@r
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: sobota 05 mar 2005, 19:08
Lokalizacja: ?l?sk

Post autor: B@r »

pablo_xl pisze:No widzaisz mamy inne guty i trudno ;) Ty lubisz to a ja tamto :)

Ty lubisz wszystko co na TVN-pewnie jakby byÂła na TVN Moda na Sukces to byÂś ja uwielbiaÂł :roll:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

B@r masz racje - ÂświĂŞte sÂłowa. Nawet pewnie msze z ÂŁagiewnik w TVN byÂłyby cool.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

i jeszcze w roli sprostowania powiem Âże aX jest pÂłci mĂŞskiej
hehe wiĂŞc pewnie nasz poĂłwd jest inny :D chyba ze ty teÂż z Lobby ?
Android <3
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

kamuii pisze:
i jeszcze w roli sprostowania powiem Âże aX jest pÂłci mĂŞskiej
hehe wiĂŞc pewnie nasz poĂłwd jest inny :D chyba ze ty teÂż z Lobby ?
powĂłd ten sam :oops:
B@r
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: sobota 05 mar 2005, 19:08
Lokalizacja: ?l?sk

Post autor: B@r »

doktorfaustus1 pisze:B@r masz racje - ÂświĂŞte sÂłowa. Nawet pewnie msze z ÂŁagiewnik w TVN byÂłyby cool.

Bo dla niektórych TVN to œwiêtoœÌ :lol: :lol: :lol: :lol:
Wszystkie programy dla niektĂłrych z TVN-u sÂą cool-napewno jakbyÂśmy coÂś zÂłego powiedzieli o Brzyduli :lol: :lol: to by jÂą obronili :lol:
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Od ok. 3, 4 miesiecy po "M jak mi³oœÌ" jest konkurs w którym mo¿na wygraÌ pobyt na planie serialu + dodatkowe nagrody. Wystarczy tylko odpowiedzieÌ SMS-em na proste pytanie zwi¹zane z bohaterem serialu. Obejrza³em przed chwil¹ "Na Wspólnej", a na koniec zobaczy³em SMS-owy konkurs w którym obok dodatkowych nagród mo¿na wygraÌ... pobyt na planie serialu.

ÂŁukaszu sam wpadasz we wlasne puÂłapki.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

mam nadziĂŞjĂŞ ze Kryminalni coÂś takiego zaserwujÂą :D
a juÂż np. najciekawszy byÂłby pobyt w redakcji ktĂłregoÂś serwisu np.

1.Kto jest najgorszym prowadzÂącym serwisy w faktach ???
a)A*tomat
b)Jakub Burski
c)Ryszard cebula

sms o tresci a,b lub c pod nr... do wygrania pobyt w redakcji faktĂłw oprowadzaĂŚ bedzie sam Walter Junior :twisted:

2. Kto odpowiada za upadek Waramosci
a)Warakomska
b)Kamil Durczk
c)Rysio Lubicz

sms o treÂści a,b,c pod nr.... nagroda j.w oprowadzaĂŚ bedzie D. Wysocka :D

WzglĂŞdnie pytanko do wszystkich 3 serwisĂłw kto z wymienionych prowadzÂących nie wie do czego sÂłuÂży promter oraz co to jest poprawna interpretacja tekstu ?

a) Wysocka
b) A*tomat
c) Hanka S
d) wszystkie odpowiedzi prawidÂłowe

Nagroda wycieczka do wyboru :D

Nie ukrywam ze najbardziej pasowaÂła by mi redakcja WaramoÂści bo tma moÂżna sotkaĂŚ tylu fajnych panĂłw np. Ociepa , Ziemiec :D :zakochany:
Android <3
Majkell
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:44
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Majkell »

WyjdĂŞ na gÂłupka. Ale kiedyÂś musiaÂłem o to spytaĂŚ, bo nurtuje mnie to od dawna. Kto to do jasnej cholery jest ten A*tomat i skÂąd ta nazwa. Bo poza tym forum, to siĂŞ z tym okreÂśleniem nie spotkaÂłem, a tu w co drugim temacie. ZrĂłbcie najlepiej jakieÂś FAQ dla nowych* userĂłw / sÂłownik forumowicza albo coÂś w tym stylu. ;)

* - jak teraz ustaliÂłem: jestem tu tylko od roku; zarejestrowaÂłem siĂŞ w pierwszym dniu istnienia forum, jako 13 user :lol:
Ostatnio zmieniony piątek 13 maja 2005, 02:03 przez Majkell, łącznie zmieniany 1 raz.
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Chodzi o Grzegorza Kajdanowicza, a skÂąd ta nazwa i dlaczego to ja nie wiem. Chyba dlatego, Âże mĂłwi jak a.u.t.o.m.a.t (dlatego wykropkowaÂłem poniewaÂż to sÂłowo zamienia siĂŞ tu na "Grzegorz Kajdanowicz" :D :D :D ). I tak teraz jest o wiele lepiej niÂż byÂło na poczÂątku. :D
Ostatnio zmieniony piątek 13 maja 2005, 02:04 przez ArO, łącznie zmieniany 1 raz.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Majkell
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:44
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Majkell »

DziĂŞki. :) No wÂłaÂśnie - przed chwilÂą zapomniaÂłeÂś wykropkowaĂŚ, skrypt zadziaÂłaÂł i z dwĂłch ostatnich zdaĂą raczej niewiele zrozumiaÂłem. ;-) Ale przynajmniej siĂŞ wyjasniÂło, po co jest ta gwiazdka w sÂłowie "a*tomat". :)

A zresztÂą, przy pisaniu tego posta siĂŞ przekonaÂłem jak ta zamiana dziaÂła, bo z tego wszystkiego zamiast "skrypt" napisaÂłem "a*tomat". :P
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości