Scenografia i oprawa graficzna Faktów TVN

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Co znudziÂły Was juÂż te kropeczki? Jaka szkoda. Mam nadzieje, Âże prezes Walter czyta to forum i natychmiast wprowadzi odpowiednie zmiany. A moÂże zaproponujmy, aby Justyna Pochanke ÂśpiewaÂła pod koniec FaktĂłw? Ewentualnie BoguÂś moÂże opowiedzieĂŚ bajeczkĂŞ...
Cha! Po raz kolejny widzê, czym Fakty przyci¹gaj¹ przed ekran spor¹ grupê widzów. Nie wa¿na treœÌ, wa¿ne opakowanie... Tak wiêc pójdŸmy krok dalej - zrezygnujmy z materia³ów, a w przerwach miedzy zapowiedziami dajmy kilka ujêÌ z kranu kamerowego lataj¹cego po studiu.
PS spieszê donieœÌ, ¿e Walter informowa³ o jakiejœ kamerze, która ma byÌ zamontowana pod sufitem. Tak wiec spokojnie czekajcie - ju¿ nied³ugo dostaniecie now¹ zabawkê.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

doktorfaustus1 pisze:Co znudziÂły Was juÂż te kropeczki? Jaka szkoda. Mam nadzieje, Âże prezes Walter czyta to forum i natychmiast wprowadzi odpowiednie zmiany. A moÂże zaproponujmy, aby Justyna Pochanke ÂśpiewaÂła pod koniec FaktĂłw? Ewentualnie BoguÂś moÂże opowiedzieĂŚ bajeczkĂŞ...
Cha! Po raz kolejny widzê, czym Fakty przyci¹gaj¹ przed ekran spor¹ grupê widzów. Nie wa¿na treœÌ, wa¿ne opakowanie... Tak wiêc pójdŸmy krok dalej - zrezygnujmy z materia³ów, a w przerwach miedzy zapowiedziami dajmy kilka ujêÌ z kranu kamerowego lataj¹cego po studiu.
PS spieszê donieœÌ, ¿e Walter informowa³ o jakiejœ kamerze, która ma byÌ zamontowana pod sufitem. Tak wiec spokojnie czekajcie - ju¿ nied³ugo dostaniecie now¹ zabawkê.
nie bĂłj siĂŞ, TVP teÂż kiedyÂś zainwestuje.. ciekawe ktĂłrÂą stacjĂŞ sobie wtedy ukochasz..
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Scenografia i oprawa graficzna

Post autor: salladyn »

To nie prawda ¿e nie jest wa¿ne dla nas co we faktach mówi¹.Najlepszym dowodem jest to ¿e przecie¿ ca³y czas ogladamy ten "nudne" Fakty.A ty nie widzisz ¿adnych b³êdów w wiadomoœciach :?: Nie wierze ¿e coœ ci siê nie podoba i czegoœ byœ nie chcia³ w nich zmieniÌ.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Faustus, rozumiem, ¿e Ciê sciska z ¿alu, ¿e TVP nadaje swój po¿al siê bo¿e sztandarowy program informacyjny z pomieszczenia rozmiarów schowka na miot³y w ITI i myœl o nowoczesnym sprzêcie w newsroomie przy Wiertniczej przysparza o palpitacje serca, ale po co ten jad ?? !! Jesteœ chyba na tyle inteligentnym facetem, ¿e umiesz zauwa¿yÌ, ¿e Wiadomoœci mooo¿e i maj¹ ogl¹dalnoœÌ ale poziom merytoryczny i realizacyjny pozostawia naprawdê wiele do ¿yczenia. Fakty to przyk³ad programu, gdzie jakoœÌ merytoryczna i techniczna id¹ w parze.
MAKEPOVERTYHISTORY
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

ChÂłopcze zapraszam na moje forum - poczytaj, a zobaczysz co i kto nie podoba mi siĂŞ w WiadomoÂściach. http://members.lycos.co.uk/miriam22/phpBB2/

1) Niestety Wy, fani TVNu, nie potrafiliÂście nawet zaÂłoÂżyĂŚ tematu, w ktĂłrym byÂłyby komentowane materiaÂły z FaktĂłw. ZresztÂą obecnie pojawiajÂą siĂŞ tam wypowiedzi typu "Fakty byÂły super" i nic wiĂŞcej... DziĂŞkujĂŞ za takÂą dyskusje!
2) Kilka postĂłw wyÂżej udowodniliÂście co siĂŞ tak naprawdĂŞ dla Was liczy o 19.00

PS proszĂŞ nie przypisywaĂŚ mi wÂłasnych wad.

PPS Kubs chyba kpisz mówi¹c o merytorycznoœci Faktów. Przy okazji nie odwracaj kota ogonem - niestety wiêkszoœÌ widzów tego programu myœli w podobny sposób - liczy siê oprawa i g³upie komentarze. Nic wiêcej. Zreszt¹ mówi³em ju¿ tutaj coœ o infotainment - nie zamierzam siê powtarzaÌ.
Ostatnio zmieniony piątek 17 cze 2005, 15:05 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 1 raz.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

doktorfaustus1 pisze:1) Niestety Wy, fani TVNu, nie potrafiliÂście nawet zaÂłoÂżyĂŚ tematu, w ktĂłrym byÂłyby komentowane materiaÂły z FaktĂłw. ZresztÂą obecnie pojawiajÂą siĂŞ tam wypowiedzi typu "Fakty byÂły super" i nic wiĂŞcej... DziĂŞkujĂŞ za takÂą dyskusje!
jak Kuba Bogu tak BĂłg Kubie :evil2: :?
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Scenografia i oprawa graficzna

Post autor: salladyn »

Faustus tak w gruncie rzeczy to naplu³eœ forumowiczom w twarz pisz¹c ¿e nie umiej¹ napisaÌ o merytorycznej czêœci Faktów a tylko o oprawie graficznej.Chcesz to mo¿emy pogadaÌ na prywatnym na ró¿ne tematy to mo¿e przestaniesz tak potwornie wszystkich uogulniaÌ i mierzyÌ wszystkich jedn¹ miar¹.Ch³opie opamiêtaj siê :!:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

doktorfaustus1 pisze: PPS Kubs chyba kpisz mówi¹c o merytorycznoœci Faktów. Przy okazji nie odwracaj kota ogonem - niestety wiêkszoœÌ widzów tego programu myœli w podobny sposób - liczy siê oprawa i g³upie komentarze. Nic wiêcej. Zreszt¹ mówi³em ju¿ tutaj coœ o infotainment - nie zamierzam siê powtarzaÌ.
Có¿, takie czasy, ¿e nawet program informacyjny musi mieÌ trochê z show.
Ciekawi mnie sk¹d takie dane, ¿e wiêkszoœÌ widzów Faktów w³¹cza o 19 tylko dla czo³ówki z dŸwiêkiem dzwonka polifornicznego, kó³eczek i g³upich komentarzy. Poka¿ badania albo skasuj to co napisa³eœ !! Có¿, na tej samej zasadzie mo¿na wysnuÌ wniosek, ¿e jak pokolenie przyzwyczajone do 19:30 wymrze to Wiadomoœci nikt nie bêdzie ogl¹da³. NIe zaprzeczysz, ¿e ogromn¹ rolê gra dalej przyzwyczajenie do 19:30. Zadam sobie tyle trudu, ¿eby odnaleŸÌ profl widza "Wiadomoœci" i zobaczymy jaki procent stanowi target 40+
MAKEPOVERTYHISTORY
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Re: Scenografia i oprawa graficzna

Post autor: doktorfaustus1 »

salladyn pisze:Faustus tak w gruncie rzeczy to naplu³eœ forumowiczom w twarz pisz¹c ¿e nie umiej¹ napisaÌ o merytorycznej czêœci Faktów a tylko o oprawie graficznej.Chcesz to mo¿emy pogadaÌ na prywatnym na ró¿ne tematy to mo¿e przestaniesz tak potwornie wszystkich uogulniaÌ i mierzyÌ wszystkich jedn¹ miar¹.Ch³opie opamiêtaj siê :!:
1) Nikogo nie zamierzaÂłem obraziĂŚ i sÂądzĂŞ, Âże nie obraziÂłem. JeÂśli jednak ktoÂś poczuÂł siĂŞ uraÂżony moim postem - przepraszam. ZresztÂą nie - nie przepraszam - nie mam za co! NapisaÂłem prawdĂŞ.
2) Wybacz, ale pretensje mo¿ecie mieÌ wy³¹cznie sami do siebie. Wszak któ¿ inny liczy ile razy w ci¹gu jednego wydania na ekranie za plecami prezentera pojawia³ siê grafika? Któ¿ inny ocenia programy informacyjne na podstawie kierunku zjazdu kranu kamerowego? CzekaÌ, a¿ niektórzy uczestnicy tego forum zaczn¹ liczyÌ ile razy w ci¹gu g³ównego wydania Faktów u¿yto kramu kamerowego. Oczywiœcie zbyt ma³a liczba zjazdów pewnie bêdzie surowo krytykowana (Vide :arrow: posty krytykuj¹ce brak grafiki za plecami prezentera)
3) Chyba mam prawo do swoich pogl¹dów i opinii. A to, ¿e nie s¹ one pochlebne dla wielu z Was bynajmniej nie jest moj¹ win¹. Niestety wiêkszoœÌ z Was potrafi pisaÌ tylko i wy³¹cznie o oprawie graficznej Faktów. Przynajmniej takie wypowiedzi dominuj¹ na tym forum od d³u¿szego czasu. Ewentualne posty dotycz¹ce materia³ów ograniczaj¹ siê do hase³ "Cool, ekstra". Rozumiem, ¿e mo¿ecie nie mieÌ zastrze¿e do jakiegoœ materia³u, coœ mo¿e siê Wam podobaÌ etc, ale chyba mo¿na wyraziÌ to w inny sposób. Rozumiem równie¿, ¿e czasami trudno jest mieÌ krytyczny stosunek do jakiegoœ programu, wydarzenia etc, ale chyba nie o to chodzi, abyœmy sobie tutaj s³odzi i piali z zachwytu. Czy¿ nie mam racji? Rozumiem równie¿, ¿e czasami warto pogadaÌ sobie na luŸne tematy, jak np. wystrój studia, ale niech to nie bêdzie jedyny cel naszych rozmów. Tak wiêc zrozum, ¿e ma prawo do krytyki tego typu zachowaù na forum.
4) Kubs doskonale wiem o tym przyzwyczajeniu. Wiem równie¿, ¿e nale¿y szukaÌ kontaktu z nowymi widzami. Ostatnie miesi¹ce pokazuj¹, ¿e Wiadomoœci to potrafi¹ - specjalna akcja reklamowa w Internecie, równie¿ wyniki ogl¹dalnoœci wskazuj¹, ¿e to Wiadomoœci, a nie Fakty znajduj¹ siê w pierwszej dziesi¹tce programów ogl¹danych przez ludzi w wieku 16-49 (polecam dane prezentowane przez wirtualnemedia.pl - jest tam specjalna tabelka.) Oczywiœcie nie ma danych mówi¹cych, ¿e wiêkszoœci ludzi w³¹cza Fakty dla migaj¹cych kó³eczek, ale wyobraŸ sobie, ¿e czytam posty na tym forum i widzê, co tak naprawdê interesuje osoby wypowiadaj¹ce siê tutaj. Pewnie niektórzy z wielk¹ radoœci¹ przyjêliby rozwi¹zania stosowane w BB - a wiêc rozsuwaj¹cy siê ekran i Justyna Pochanke zasiadaj¹ca za sto³em przy aplauzie publicznoœci. Sam o tym doskonale wiesz, wiêc proszê nie udawaj g³upiego. Doskonale wiem, ¿e w dzisiejszych czasach trudno uciec od konwencji "szo³", ale chyba mo¿na, a raczej nale¿y stosowaÌ j¹ z umiarem.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Scenografia i oprawa graficzna

Post autor: salladyn »

doktorfaustus1 pisze: Wybacz, ale pretensje mo¿ecie mieÌ wy³¹cznie sami do siebie. Wszak któ¿ inny liczy ile razy w ci¹gu jednego wydania na ekranie za plecami prezentera pojawia³ siê grafika? Któ¿ inny ocenia programy informacyjne na podstawie kierunku zjazdu kranu kamerowego?
Faustus a o czym wed³ug ciebie mamy pisaÌ w temacie "Scenografia i oprawa graficzna faktów" :?: :!: Mo¿e o tym ¿e W³odzimierz Cimoszewicz zastanawia siê nad kandydowaniem na prezydenta mimo ¿e wczeœniej z³o¿y³ stanowcz¹ deklaracjê w której temu zaprzecza³ :?: .Mo¿e o tym ¿e jeœli wygra PIS to nie bêdzie mo¿na s³uchaÌ g³oœno myzyki w bloku bo po 2 interwencji policji zostaniemy eksmitowani z mieszkania :?: .Mo¿e o tym ¿e SLD zrealizowa³o 1/50 swojego programu wyborczego i uwa¿a to za sukces :?: Zrozum ¿e to jest temat o scenografii i oprawie graficznej faktów ,a nie o materia³ch we faktach.Zapewniam ciê ¿e sporo ludzi mo¿e rozmawiaÌ na tym forum nie tylko o tym czy Anita Werner zmieni³a fryzurê,czy nie.A tak poza tym to ja siê na przyk³ad interesujê dziennikarswem i polityk¹,tak wiêc za³ó¿my taki temat na przyk³ad w dziale NA KA¯DY TEMAT i bêdziemy tam prowadziÌ,myœlê ¿e bardzo ciekaw¹,dyskusjê.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

salladynie :brawo:
ChoĂŚ wspomniany adresat zapewne bĂŞdzie uparcie walczyÂł jak wszechpolacy
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Scenografia i oprawa graficzna faktĂłw

Post autor: salladyn »

Wiesz tobi ja z nikim nie chce wchodzic w wojne,ale jezeli ktoœ tak ostro krytykuje rzecz prawid³ow¹(mam na myœli zgodnoœÌ z tematem) to trzeba reagowaÌ.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

A czy ja zabraniam takiej dyskusji? Jak byk jest tam napisane, ¿e jest to mi³a odskocznia i ciekawy temat (zreszt¹ sam go za³o¿y³em), ale chyba do cholery czasem warto pogadaÌ na inne tematy i wysiliÌ swoj¹ mózgownice. To nie boli. Natomiast liczba postów dotycz¹cych kó³ek, kropek i b³yskawic w oprawie jest pora¿aj¹ca. Tak wiêc nie dziw siê, ¿e pytam czy dla Was liczy siê tylko i wy³acznie oprawa, bo takie wnioski nasuwaj¹ siê po lekturze postów na tym forum.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

doktorfaustus1 pisze:(...) Natomiast liczba postów dotycz¹cych kó³ek, kropek i b³yskawic w oprawie jest pora¿aj¹ca. Tak wiêc nie dziw siê, ¿e pytam czy dla Was liczy siê tylko i wy³acznie oprawa, bo takie wnioski nasuwaj¹ siê po lekturze postów na tym forum.
Te bÂłyskawice byÂły nowoÂściÂą, czymÂś czego jeszcze nie byÂło wiĂŞc nie dziw siĂŞ tak bardzo bo jakby w WiadomoÂściach coÂś takiego dali to byĂŚ pewnie teÂż o tym pisaÂł.. sporo pisaÂł ;]
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

oprawa graficzna faktĂłw

Post autor: salladyn »

A ja faustus wyraŸnie ci napisa³em ¿e jak oczekujesz merytorycznej dyskusjii o dziennikarstwie lub polityce to za³ó¿ taki temat a chêtnie bêdê tam pisa³.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości