[TVN/TVN24] Magazyn Orange Ekstraklasa

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

hmm ale to po prostu nierealne! o 21 nawet jeszcze chyba nie moga puszcac dopiero od 22
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Bartek pisze:hmm ale to po prostu nierealne! o 21 nawet jeszcze chyba nie moga puszcac dopiero od 22
no to mogli by o 22 tak jak w TVN 24 tez na Âżywo
richi25
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: środa 03 sie 2005, 20:10

Post autor: richi25 »

narazie tragedia ale jest szansa ze sie wyrobia- bo w sumie canal+ od razu tez nie byl zajebisty w tym co robi a teraz klasa dla siebie.pozdro
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Moim zdaniem program nie jest zÂły ale prowadzÂącym do Smokowskiego i Twarowskiego wiele brakuje. Jednak nie ma co siĂŞ trzepiaĂŚ, TVN nigdy przecieÂż w relacjach sportowych nie bÂłyszczaÂł... Tylko powiedzcie mi dlaczego u nich w studio tak szumi??
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

wirtualnemedia.pl pisze:(...)Ocenie kibiców zosta³ poddany tak¿e magazyn telewizyjny Orange Ekstraklasa, pokazuj¹cy na antenie TVN24 oraz TVN najciekawsze fragmenty meczów Orange Ekstraklasy. W skali ocen od 1 do 7 (gdzie 1 to ocena zdecydowanie negatywna, a 7 zdecydowanie pozytywna) uzyska³ œredni¹ ocenê ogóln¹ na wysokim poziomie 5,3. Najwy¿ej zosta³a oceniona oprawa studia (5,6), najni¿ej iloœÌ i jakoœÌ publicystyki (5,0). Jako g³ówn¹ barierê w dostêpie do magazynu badani wskazali porê nadawania programu. 78% pytanych uzna³o, ¿e nadawany jest on zbyt póŸno.(...)
No to dobrze ¿e kibicom podoba siê "Magazyn Orange Ekstraklasa". :D No i tak jak 78% pytanych tak¿e uwa¿am ¿e ten program jest zbyt póŸno na TVN. Bo pewnie wiêkszoœÌ z nich nie posiada TVN 24 wiêc nie maj¹ mo¿liwoœci zobaczyÌ go wczeœniej na TVN 24. :roll: Ten magazyn powinien zniknaÌ z TVN 24 a byÌ tylko na TVN i to o 22:05 :] Problem programu "Pod napiêciem" jakos by siê rozwi¹za³o...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
sumeryjczyk
Początkujący
Początkujący
Posty: 131
Rejestracja: wtorek 15 lis 2005, 15:39
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Post autor: sumeryjczyk »

A mi sie ten program nie podoba jakis taki sztuczny jest zero emocji przychodza panowie troche pogadaja i tyle :? Wszyscy mowia tylko swoje madrosci do ..d....y jest :evil:
Niezrzeszony
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze:No to dobrze ¿e kibicom podoba siê "Magazyn Orange Ekstraklasa". No i tak jak 78% pytanych tak¿e uwa¿am ¿e ten program jest zbyt póŸno na TVN. Bo pewnie wiêkszoœÌ z nich nie posiada TVN 24 wiêc nie maj¹ mo¿liwoœci zobaczyÌ go wczeœniej na TVN 24. Ten magazyn powinien zniknaÌ z TVN 24 a byÌ tylko na TVN i to o 22:05 Problem programu "Pod napiêciem" jakos by siê rozwi¹za³o...
Dok³adnie myœlê tak samo jak pawell - program jest zdecydowanie za póŸno na TVNie - albo powinni go puszczaÌ równolegle (na co jednak chyba siê nie zanosi) albo w³aœnie odwrotnie - najpierw na TVN a potem skoro ju¿ tak bardzo chc¹ to na TVN24 jako powtórkê.

A program jako Magazyn Ligowy baaardzo mi siĂŞ podoba-wielkie dziĂŞki dla TVN za przynajmniej bramki z meczĂłw skoro juÂż od kilku lat jesteÂśmy skazani na kodowanÂą piÂłkĂŞ.
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No i TVN mĂłgÂłby duÂżo zyskaĂŚ dajÂąc magazyn np. o 22:05. PiÂłka noÂżna jest w Polsce bardzo popularna i ma duÂżo kibicĂłw - to kaÂżdy wie i wÂłasnie kibice by oglÂądali ten program. MyÂślĂŞ Âże bez problemu ten magazyn mĂłgÂłby zgromadziĂŚ ok. 4 mln. widzĂłw. :roll: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości