Podsłuch w telewizorze

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

PodsÂłuch w telewizorze

Post autor: pawell »

meidalink.pl pisze:W TVN Justyna Pochanke prowadzi wieczorne wydanie "FaktĂłw". Zamiast gÂłosu prezenterki z telewizora sÂłychaĂŚ jednak telefoniczne negocjacje dotyczÂące zakupu kartofli.
- To ja bym wziê³a piêÌ-szeœÌ worków. Tylko pani wie, tych dobrych... - mówi damski g³os
- Bez problemu, to numer mi pani da swĂłj. Jak zbierzemy, to zadzwoniĂŞ i przywieziemy od razu - odzywa siĂŞ druga pani.
KupujÂąca podaje swĂłj numer telefonu: - ZapisaÂła pani? - pyta.
- Jo, zapisaÂłam, to ja zadzwoniĂŞ i przywieziemy.
- Aa, jeszcze jedno!! MoÂże trochĂŞ obornika byÂście mieli? Wie pani, na dziaÂłkĂŞ potrzebujĂŞ.
- No juÂż ciĂŞÂżej moÂże byĂŚ. MaÂło mamy. Ale zobaczymy, jakby co, to na przyczepkĂŞ zapakujĂŞ i teÂż przywieziemy.
WÂłaÂściciel telewizora, 30-letni malarz pokojowy Wojciech Nowak (nazwisko zmieniliÂśmy na jego proÂśbĂŞ), Âśmieje siĂŞ: - Gdybym chciaÂł interes zrobiĂŚ, to bym teraz szybko zadzwoniÂł i powiedziaÂł, Âże mam lepsze ziemniaki i taniej.
- Nowak mieszka w D¹browie, niedaleko Starogardu Gdaùskiego. - Mam telewizor Thomson, dekoder telewizji satelitarnej i pod³¹czon¹ do dekodera zwyczajn¹ antenê szerokopasmow¹. To sprzêt bez ¿adnych przeróbek - mieszkaniec D¹browy prezentuje zestaw w pokoju na poddaszu domu, który dzieli z rodzicami. Pods³uchowe mo¿liwoœci telewizora odkry³ na pocz¹tku lipca: - Szuka³em TVN. Ustawi³em kana³, dostraja³em na pilocie, ¿eby œnieg znikn¹³. I nagle jak¹œ rozmowê telefoniczn¹ s³yszê... Zainteresowa³em siê, co ludzie gadaj¹, zostawi³em to dostrojenie i teraz sobie s³ucham codziennie. Im bli¿ej wieczora, tym rozmów wiêcej. - informuje "Gazeta Wyborcza".
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Znam, bo mam to juz od dawna - jakies 7 lat :lol: Kiedys nawet to czesciej bylo, teraz rzadziej :lol: KiedyÂś nawet odbieraÂłem szwedzkie tv naziemnie, choĂŚ mieszkam 100 km od wawy ;-) do morza daleko nawet, a co dopiero do szwecji ;-)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości