[TVN] Sopot Festival 2007

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Najlepszy wykonawca finału to:

Feel - "A gdy jest już ciemno"
11
30%
Emmanuel Moire - "Ca me fait du bien"
5
14%
Monrose - "Shame"
3
8%
September - "Cry for you"
6
16%
Thierry Amiel - "Coeur Sacré"
1
3%
Sophie Ellis Bextor - "Me and my imagination"
9
24%
The cloud room - "Hey Now Now"
2
5%
 
Liczba głosów: 37

Lex_2005
Początkujący
Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 23:53
Lokalizacja: Częstochowa

Zaczê³o siê !!!

Post autor: Lex_2005 »

Zaczê³o siê, dwie piosenki i ju¿ reklama. Na razie wygl¹da wspaniale, ale chyba za pĂłŸno wpuœcili ludzi bo by³o widac puste miejsca i szwêdali siê z miejsca na miejsce zas³aniaj¹c kilka razy kamerê. :lol: Jest super jest super...!!!
Awatar użytkownika
mati
Początkujący
Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: czwartek 21 lip 2005, 00:15
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Post autor: mati »

Ma³o ludzi bo pewnie te osoby jeszcze Fakty ogl¹dai i dlatego nie zd¹¿yli.Ale zgadzam sie z poprzednikiem-JEST SUPER :D :D :D :D

A co do reklam-ma byæ 7 blokĂłw reklamowych.
http://reklama.tvn.pl/6902,1242089,cennik.html
Liczą się tylko FAKTY.Codziennie o 19.00 w TVN
Awatar użytkownika
miko
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 154
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 09:42
Lokalizacja: małopolskie

Post autor: miko »

Dno, dno, dno, kompletne DNO!! Ten Sopot to naprawdê dno!

Co chwilê reklamy, ktĂłre trwaj¹ bardzo d³ugo!! Jakieœ ³¹czenia i ten Majewki z t¹ kobit¹ bardzo sztuczni. W skali od 1-6 oceniam na --2.

Mam nadziejê, ¿e jutro nie bêdzie tak tragicznie!
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

A dla mnie to BADZIEWIE!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: Pierwsze ujêcia to taœma odgradzaj¹ca scenê (ta charakterystyczna bia³o-czerwona), no po prosu bomba, puste miejsca i ludzie krêc¹cy siê w te i wewte. Na pocz¹tek Brodka, ktĂłra na ¿ywo wypada tragicznie. Zamiast zacz¹æ jakimœ mocnym akcentem, wokalist¹ doœwiadczonym i z dobrym g³osem to dali j¹... :evil: Ledwo 5 min. minê³o i ju¿ reklamy, trwaj¹ce o wiele du¿ej ni¿ pocz¹tek "festwalu" (w cudzys³owie, bo to jest prowizora, a nie festiwal). Wiesz, ¿e TVN to stacja komercyjna, ale bez przesady. Trochê szacunku dla widza! Scena taka sobie. ¯adne cudo. Ma³o "gry" œwiate³ i trochê zbyt jasno wszytsko jest oœwietlone, zamiast g³ownie skupiæ siê na dobrym oœwietleniu sceny. Prowadz¹cy - nie jest tragicznie, lecz niewiel brakuje. Suche gadki, bezsensowne teksty. Przynajmniej po Majewskim spodziewa³am siê czegoœ wiêcej i strasznie siê zawiod³am. OgĂłlnie ¿enada :!: Tylko proszê nie piszcie mi, ze dla TVN ten "festiwal" to debiut i dlatego s¹ "niedoci¹gniêcia" (czytaj: fatalna organizacja i efekty). Taka œwietna stacja, chwal¹ca siê najnowoczeœniejszym sprzêtem, mas¹ super wykfalifikowanych ludzi, z taka renom¹ itd. - resztê sobie dopowiedzcie - chyba powinna daæ sobie radê, zaskoczyæ czymœ unikalnym, pokazaæ kto tu rz¹dzi wœrĂłd festiwali i w ogĂłle (wiadomo o co chodzi). A tak klapa totalna! Nie wiem, moze jeszcze zmienie zdanie. Narazie dla mnie ¿enada!!!!!!!!!!!
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Kicha !! !! !! Beznadziejni prowadz¹cy chc¹cy siê wykreowaæ na gwiazdy pierwszej wielkoœci :evil: te reklamy trwaj¹ce 10-12 min :? :? Tak szumnie zapowiadana scenografia..œrednia - w pe³ni podpisujê siê pod s³owami mikasur . Po TVN-ie mo¿na zdecydowanie siê spodziewaæ wiêcej !! O organizacji ju¿ nie wspomnê tutaj :cry: :( :twisted:


PROSIMY O JESZCZE D£U¯SZE REKLAMY !! :evil:
Ostatnio zmieniony piątek 02 wrz 2005, 21:34 przez TVN_FAN, łącznie zmieniany 1 raz.
ZIMA
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Zapomnia³am dodaæ jeszcze, ¿e grafika jest taka jakaœ... nijaka! Trudno okreœliæ! I gwiazdy... rĂłwnie¿ jest Ÿle :evil: Niby Myslowiz, Jusis, a te ich utwory takie kiczowate, bez wyrazu. Mo¿e chocia¿ Maryla Rodowicz uratuje choæ trochê ca³y wizerunek! :idea: W niej moja nadzieja :!: :!: :P
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
PL
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 29 sie 2005, 11:12
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: PL »

Zdecydowanie. :cry: Chceieli chyba cos zrobic w stylu "MTV Music Awards" a wysz³a "Droga do Gwiazd". Jak dla mnie to mogli jedynie ulepszyæ to co by³o zawsze np. dodaæ jakieœ wizualizacje (przecie¿ kogo jak kogo ale TVN na to stac), a dodali chyba wszystko co mieli do dyspozycji i wysz³o raczej nieprofesjonalnie :twisted:

Co do reklam, to nie powinno ich byæ zbyt wiele w czasie Festiwalu :!: Przecie¿ atmosfera buduje sie z czasem, a tu co chwila jogurty i kisiele :roll:
Pozaostaje mieæ nadzieje, ¿e trlko dzisiajszy dzieñ bêdzie w stylu "MTV MA", a jak wpadna Scorpionsi to zrobi sie tajemniczo i rockowo... 8)
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

No macie racje!! narazie jest beznadziejnie...ta piosenka Kelis w wykonaniu Zakopower...heh dziekuje bardzo. Spodziewa³am sie czegoœ innego, lepszego:]. jedyne co mi sie podoba to rozmowy Oliviera z finalistami, i Szymuœ prowadz¹cy. TA paulina taka jakas nijak...wogĂłle jej sie zart nie trzyma ani nic.

Mandaryna nasza ukochana ( taki zart:]) powiedzia³a ze jutro zaspiewa akapella ( nie wiem jak to sie pisze), no i ciekawa jestem jak jej to wyjdzie. Jestem pewna ze tragicznie.

No i te reklamy....wg mnie troszke przesadzaj¹. :/ W sumie to juz sie nie dziwie czemu to trwa do 23, a jutro ma byc do 23.30 ...hmm..pewnie wtedy beda reklamy 15 mnutowe.

CĂł¿, narazie nie zmnieniam stacji, zreszta nie mam na jak¹. Myœle ze jutro bedzie o wiele lepiej, gdy¿ beda znacznie lepsze zespo³y :D :D w tym mĂłj ukochany Haskell:) :D :wink:
....w świecie Faktów....
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

SOPOT FESTIWAL to SOPOT TRAGEDIA

Ostatnia reklama trwa³a (wiem dok³adnie, bo liczy³am stoperem), o zgrozo, ZALEDWIE 14 i pĂł³ minuty!!!!!!!!!!!! :mad: :mad: :mad: :mad: To prawie KWADRANS!!!!!
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Awatar użytkownika
sqone
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: piątek 08 lip 2005, 15:09
Lokalizacja: Gostyń
Kontakt:

Nawet fajnie :)

Post autor: sqone »

Chyba was pogie³o :P Mi sie bardzo podoba ten festival w TVN! Co do oœwietlenia to bardzo dobre porĂłwnaj sobie Miss Polonia na TVP2 ktĂłre leci w tym samym czasie co Sopot Festival :D I co? Oni to dopero maj¹ oœwietlenie i kamery wysokiej jakoœci :P:P a¿ siê smiaæ chce. Scena te¿ jest super. Co do dzisiejszych wykonawĂłc to podoba mi siê tylko Monika Brodka reszte uwa¿am za totaln¹ beznadzieje (A Sistars to ju¿ wogule przegiêcie) Takie moje zdania. Czekam na jutro i na Mandarynê :) Zobaczymy jak jej wyjdzie bez playbacku mo¿e lepiej ni¿ na tym nagraniu co kr¹¿y po internecie :D Pozdrawiam
http://www.twojawww.net Wkrótce Wielki Start! Zapraszam
Macka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: czwartek 25 sie 2005, 13:29

Post autor: Macka »

Za du¿o reklam, za ma³o festiwalu :(
Brodka wypad³a tragicznie :/ jak narazie Chyliñska pokaza³a klase, wielkie brawa dla niej :)
Prowadz¹cy s¹ mega sztuczni, Majewski jest wrêcz tragiczny, niby ¿artowniœ a na prĂłbach wszystko dok³adnie æwiczyli (wiem kolega by³ i s³ysza³) - szanujcie widza-wiecej widowiska mniej reklamĂłwek, rozumiem ze to stacja komercyjna, ale skoro zapowiadano powrĂłt dawnego Festiwalu, to jak narazie im sie nie udaje.
Podobaj¹ mi sie ujecia, œwiat¹ nawet spoko ... mysla³am, ¿e bedzie lepiej.
i jutro Mandaryna a'capella buahahhahaha nie no prosze nieg³osujcie na to beztalencie wokalne... pĂłŸniej wszyscy sie dziwi¹, ze zdobywa nagrody, ktos na nia g³osuje,a to przeciez porazka ... kazdy inny tylko nie Owoc
"Zamykam oczy teraz wiem
w mojej duszy pięknie jest"
Ewelina Flinta
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

No reklam torche za du¿o ale Festival mi siê podoba jutro bedzie cool ! ;)
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

...Miss Polonia na TVP2 ktĂłre leci w tym samym czasie co Sopot Festival I co? Oni to dopero maj¹ oœwietlenie i kamery wysokiej jakoœci a¿ siê smiaæ chce.

A mi siê œmiaæ chce i p³akaæ jednoczeœnie jak widzê TVN. I nie porĂłwnuj tu jakiegoœ g³upiego Miss Polonia z wielece sznowanym, jak to sie zwyk³o mĂłwiæ, Sopotem, tak wspaniale zapowiadanym, organizowanym prez tak genialna stacjê jak TVN. Ja nie podzoelam tego zadania, ale tak siê mĂłwi o TVN. A i tak g*** im (TVN) wysz³o!! Pamiêtam jak w materiale Abramowicza w FAKTACH by³o coœ w tylu "widowisko z wielkim rozmachem, wspania³e efekty itp...." i dzisiaj same superlatywy u B³aszkowskiego! A wysz³a ¿enada!
Co do dzisiejszych wykonawĂłc to podoba mi siê tylko Monika Brodka
Chyba ¿artujesz! Ledwo wyci¹ga³a!!
Za du¿o reklam, za ma³o festiwalu
Œwiêta prawda!!
Podobaj¹ mi sie ujecia
Re¿yseria tez jest kiepœciuteñka!!!!
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Koniec pierwszej czêœci festiwalu. Reklamy: mo¿e nie by³o i za du¿o, ale by³y d³uuuuugie. Bilety na dziœ podobno wszystkie siê sprzeda³y. No cĂł¿, ale po co zapraszali tam to g³upie Zakopower. Gdyby nie ten zespĂł³, to wszystko perfect. Ciekawe jaki popis da Maryla Rodowicz.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
marcin_k
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: środa 16 cze 2004, 11:23
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Post autor: marcin_k »

mikasur po 1 ty juz oceniasz caly festiwal po paru minutach poczekajmy do niedzieli i wowczas podsumujmy calosc. Po 2 mi osobiscie bardzo sie podoba oswietlenie i scenografia a przypominam ci delikatnie ze to jest festiwal piosenki a nie oswietlen i dekoracji ktore sa jakby podrzedna rzecza w calym festiwalu.
Ludzie nie robmy z Sopotu 2 Eurowizji to jest konkurs piosenki a nie kto da lepsze show.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości