[TVN] Sopot Festival 2007

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Najlepszy wykonawca finału to:

Feel - "A gdy jest już ciemno"
11
30%
Emmanuel Moire - "Ca me fait du bien"
5
14%
Monrose - "Shame"
3
8%
September - "Cry for you"
6
16%
Thierry Amiel - "Coeur Sacré"
1
3%
Sophie Ellis Bextor - "Me and my imagination"
9
24%
The cloud room - "Hey Now Now"
2
5%
 
Liczba głosów: 37

mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Ok. Pocz¹tek by³ okropny. Œpiewa Brodka, potem wchodz¹ prowadz¹cy coœ tam mĂłwi¹ i znowu zapowiadaj¹ Brodkê. Fatalny pomys³! Skoro publicznoœci nie by³o zbyt du¿o, to nie trzeba jej by³o bez przerwy pokazywaæ! Sidney Polak nawet prĂłbowa³ rozgrzaæ publikê, ale chyba zauwa¿y³ ¿e nic z tego! Do tego "My Music" Sistars z jednym nie dzia³aj¹cym mikrofonem, KrĂłlik chyba nieŸle siê wkurzy³. Nagroda dla Abradaba wrêczana tak nieudolnie, ¿e a¿ strach. I ta pani jest dyrektorem rozrywkowej telewizji? Zreszt¹ widaæ by³o, ze Abradab nie czuje siê dobrze na tak komercyjnej imprezie. Nie podabalo mi siê rĂłwnie¿ ³¹czenie z Janiakiem, rozbija³o to ca³¹ atmosferê. No i reklamy! To ju¿ by³a gruba przesada mĂłwi¹c naj³agodniej! Jedyny jasny punkt ca³ej imprezy to wystêp Chyliñskiej, cover by³ naprawdê niez³y. Chyba tylko ona wiedzia³a po co znalaz³a siê na scenie.
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

S³uchajcie zaczne od tego, ¿e grafika festiwalu mi siê bradzo podobona, wed³ug mnie TVN siê postara³ i to widaæ. Co do samego dnia festiwalu, no niestety niemog³em ogl¹daæ wszystkiego ogl¹da³em dopiero od wystempu Myslivitz, wiêc co do wczeœniejszych wykonawcĂłw niebêde siê wypowiada³. Wrêczenie nagrody MTV dla Abradab bt³o...drêtwe bo szefow¹ tej stacji zjad³y poprostu nerwy, no co niemozna jej siê dziwiæ. Ciekawe co bêdzie dzisiaj:):
Wróciłem!!
Awatar użytkownika
iSiO
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 17:49

Post autor: iSiO »

Pozwole sobie napisaæ kilka s³Ăłw od siebie:
Ktoœ napisa³ ze Brodka na ¿ywo zawsze wypada s³abo! Z tym sie kompletnie nie zgodze! By³a u mnie w mieœcie, sta³em pare metrĂłw od sceny spiewa³a na ¿ywo i wypad³a kapitalnie. Nie wiem jak by³o w sopocie bo sie spĂłŸni³em pĂł³ godziny :( (dopiero sasiad mi przypomnia³). Wchodze do domu, prze³aczam na TVN i patrze reklama :| Mysle sobie moze coœ im sie popsu³o i puœcili reklame, ale nie nastepna reklama znowu dluuugaa. Ale nie bede sie powtarza³, wszyscy juz o tym pisali.
Sama scenografia nawet mi sie podoba³a, wystepy takie sobie... Maryla chyba uratowa³a im ca³y show.

A teraz takie ma³e pytanie, kto wymysli to ¿e ten festiwal leci akurat w ten weeekend? Dziœ z checia obejrza³ bym walke o S³owika, a zw³¹szcza ciekawi mnie wystêp Mandaryny, ale dziœ jest jeden z wazniejszych meczĂłw Polskiej kadry i napewno du¿o osĂłb wybierze TVP, jestem tego pewien! NIe mogli zrobiæ odwrotnie? Wczoraj zrobiæ walke o s³owiki a dziœ te zespĂł³y?
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

iSiO pisze:Wchodze do domu, prze³aczam na TVN i patrze reklama :| Mysle sobie moze coœ im sie popsu³o i puœcili reklame, ale nie nastepna reklama znowu dluuugaa. Ale nie bede sie powtarza³, wszyscy juz o tym pisali.
Paulina musia³a siê "przebraæ".:evil2: :evil2
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

w³och pisze:Paulina musia³a siê "przebraæ".:evil2: :evil2
tak :D bo przebiera³a siê 3 razy no i dlatego dawali reklamy :wink:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

pawell pisze:tak :D bo przebiera³a siê 3 razy no i dlatego dawali reklamy :wink:
zapewne nie tylko dlatego..
wymagacie nie wiadomo czego.. przecie¿ tvn jest telwwizj¹ komercyjn¹ i nie otrzymuje ¿adnych pieniêdzy z zewn¹trz w przeciwieñstwie do tvp ktĂłra otrzymuje kasê z abonamentu r-t..
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:: Kamil pisze:wymagacie nie wiadomo czego.. przecie¿ tvn jest telwwizj¹ komercyjn¹ i nie otrzymuje ¿adnych pieniêdzy z zewn¹trz w przeciwieñstwie do tvp ktĂłra otrzymuje kasê z abonamentu r-t..
wiem wiem ja sie ju¿ przygotowa³em na d³u¿sze reklamy no bo TVN musi jakoœ zarobiæ na te gwiazdy re¿yserke i jej ekipê itp ja nie narzeka³em na reklamy wiêc to sie tyczy tych co wczeœniej pisali bo chyba zapomnieli ze miedzy tymi dwoma telewizjami s¹ pewne rĂłznice :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

I wszytsko by by³o OK, gdyby nie ten nieszczesny mikorofon Bartka z SiStars. Na pocz¹tku nie dzia³ i Natalia da³a mu swĂłj, orzez co prawie jej nie by³o s³ychaæ... JAKBY NIE BY£O WIECEJ MIKROFONÓW!
Awatar użytkownika
mati
Początkujący
Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: czwartek 21 lip 2005, 00:15
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Post autor: mati »

Co do reklam:Obliczy³em ¿e z reklam emitowanych w czasie festiwalu TVN powinien zarobiæ 7 mln z³(jeœli reklamy bêd¹ trwa³y tyle,ile wczoraj :evil: ).Jeœli dodaæ jeszcze kase od sponsorĂłw i z biletĂłw to wychodzi ¿e dochody z festiwalu wynios¹ 11 mln z³.Tylko ¿e TVN musi podzieliæ sie zyskami z miastem Sopot :twisted:
Liczą się tylko FAKTY.Codziennie o 19.00 w TVN
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Odlicz ogromne koszty realizacji i licencji Sopotu.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

:: Kamil pisze: przecie¿ tvn jest telwwizj¹ komercyjn¹ i nie otrzymuje ¿adnych pieniêdzy z zewn¹trz w przeciwieñstwie do tvp ktĂłra otrzymuje kasê z abonamentu r-t..
Dlaczego wiêc inna komercyjna telewizja (Polsat) nie nadawa³a takiej liczby reklam w trakcie w³asnego festiwalu? Hê? W przypadku imprezy TVN mieliœmy do czynienie z festiwalem reklam, a nie muzyki. W dodatku abonament stanowi 1/4 wp³ywĂłw TVP i w du¿ej mierze idzie na utrzymanie oœrodkĂłw lokalnych, a nie na festiwale.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Bo mo¿e, w Polsacie by³o mniej chetnych?? Co do utrzymania TVP to oni niemoga przerywac nadawania programu by puœczaæ reklamy, dlatego ich progrtamys¹ "pe³ne"
Wróciłem!!
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Sprostowanie: KrĂłlik po¿yczy³ mikrofon od Pauliny, a nie Natalii.
Mam nadziejê, ¿e dzisiaj bêdzie du¿o lepiej, ale tak naprawdê to czekam na jutro i Simply Red, mama nadziejê ¿e bêdzie siê dzia³o!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

mi sie jeszzce nie podoba³o to ¿e czêsto kamera w swoim kadrze pokazywa³a inn¹ kamerê i to ze znak TVN-u nie by³ ci¹gle przezroczysty tylko co pare minut sie zmienia³ dobly digigital-niebieskiznak-przezroczysty i tak w kĂłlko :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości