TVN24 - dyskusja ogólna

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Dziœ w serwisie o 15.30 krĂłtki ok 8minutowy filmik nakrêcony na ma³o w tamtych czasach dostepnej kamerce, nakrêcony przez Polaka w dnu podpisania porozumieñ sierpniowych. PĂł¿niej komentarze i krĂłtka rozmowa w studiu.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Ja Chcia³bym ¿eby na "KablĂłwce w Rykach by³ TVN24 bo kiedyœ by³ a teraz nima a szkoda

[ Dodano: Pon Gru 18, 2006 6:08 pm ]
Wreszcze mój operator kablowy pod³¹czy³m TVN24 hip hip hura :brawa: ale siê ciesze
Dawid_k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: niedziela 14 sie 2005, 01:32

Post autor: Dawid_k »

Czo³owe telewizje informacyjne transmituja ostatnie chwile obecnoœci izraelskiej armii w Strefie Gazy, a tymczasem w TVN 24 "e-life". Po raz kolejny traktuja informacje ze œwiata po macoszemu.
kolumbus
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: wtorek 19 paź 2004, 12:04

Post autor: kolumbus »

I jeszcze jeden artykuÂł o tej kamerze, ale dodatkowo sÂą nowe zdjecia http://www.innovision-optics.com/prod/zshuttle.shtml
Ostatnio zmieniony środa 14 wrz 2005, 21:44 przez kolumbus, łącznie zmieniany 1 raz.
O TYM, KIM JESTEŚ, NIE DECYDUJE TO, KIM CHCESZ BYÆ, TYLKO TO, CO ROBISZ ...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

hmm calkiem inaczej sobie wyobrazalem ta kamere no ale ta fajnie wyglada :) :D
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

To jest najnowoczeÂśniejsza kamera w Europie czy coÂś tak :lol: fajnie wiedzieĂŚ ;)
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
LordTomas
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 386
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2004, 16:50
Lokalizacja: Warschau

Kolejna(e) awaria(e) studia ?

Post autor: LordTomas »

Dzisiaj oglÂądajÂąc serwisy w TVN24 zauwaÂżyÂłem Âże w studiu dzieje siĂŞ coÂś dziwnego tj. od 13.00 wyglÂądajÂą jak zrobione na blue boxie a od 16.30 serwis byÂł nadawany z miejsca gdzie sÂą przeprowadzane rozmowy . CzyÂżby oznaczaÂło to Âże znowu im coÂś zepsuÂło :?: :?: :?:

Ps : MoÂżliwe Âże nie bĂŞdzie FaktĂłw :twisted: :twisted: :twisted:
"Nie sposób odpowiedzieć na argumenty płynące z pięknych ust." (Addison)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Kolejna(e) awaria(e) studia ?

Post autor: pawell »

yotomasz pisze:Ps : MoÂżliwe Âże nie bĂŞdzie FaktĂłw :twisted: :twisted: :twisted:
to nie mozliwe :D :D jak teraz jest jakas awaria(choc to jest nie pewne) to napewno ja naprawia a jesli sie nie uda do rozpoczecia faktow choc w to watpie to na 100% znajda jakies rozwiazanie aby fakty nadac :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
daniel33
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: środa 16 lut 2005, 14:01
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: daniel33 »

Czy to przypadkiem nie dlatego, Âże trwajÂą jakieÂś przygotowania do wieczoru wyborczego?
TeÂż zauwaÂżyÂłem, Âże JacoĂą jest najprawdopodobniej na blue boxie, a juÂż na pewno ten serwis, ktĂłry oglÂądaÂłem (z 15:30) nie byÂł na Âżywo, co widaĂŚ byÂło na jednym z ekranĂłw za Jaconiem na ktĂłrym "leciaÂł" Bilans (na tym capsie akurat tego nie widaĂŚ).
Obrazek
--------
EDIT:
W serwisie po 16:00 i 16:30 na koniec zastosowano dziwnÂą sztuczkĂŞ, bo tak to chyba moÂżna nazwaĂŚ. Chodzi o to, Âże mimo tego iÂż JacoĂą byÂł w studiu, w ktĂłrym prowadzony jest chociaÂżby program LoÂża Prasowa, na sam koniec zaserwowano nam ujĂŞcie z ruchomej kamery, tej ktĂłra jest na sam koniec kaÂżdego serwisu. Ja siĂŞ pytam: po co?
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

daniel33 pisze: Ja siĂŞ pytam: po co?
moÂże po to, Âżeby prĂłbowaĂŚ zrobiĂŚ z ludzi...(nie skoĂączĂŞ). :D

A wracaj¹c do tematu, to ja te¿ myœlê, ¿e to i¿ Jacoù w dalszym ci¹gu (w³aœnie skonczy³ sie serwis 21:30) jest w innym miejscu ni¿ zwyczajowo prowadzi siê serwisy to wina tego, ¿e musz¹ pewnie trwaÌ przygotowania do Wieczoru Wyborczego i tamta, tradycyjna czêœÌ studia musi byÌ pewnie zajêta. Ale myœlê, ¿e przekonamy siê o tym jutro-zobaczymy sk¹d jutro bêd¹ serwisy nadawane.
ZIMA
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

A s³uchajcie mo¿ epytanbie nie na miejscu, ale niewiedzie co bêdzie robione w miejscu obok g³ównego studia, za studiem "Szk³a kontaktowego", wczoraj w materiale Mazura by³o widac w³aœnie kawa³ek tego studia w tle by³a wielka flaga narodowa.
Wróciłem!!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Maniak napisa³ niedawno newsa, ¿e z anteny od paŸdziernika znika Onet.link. PóŸniej w kolejnym newsie podniecali siê, ¿e ich informacje sprawdzi³y siê i Onet.link faktycznie opuszcza ramówkê TVN24. I co?! Mamy paŸdziernik, a Onet.link jak by³, tak jest. :)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

taaaa jest podobno, choĂŚ osobiÂście jeszcze nei trafiÂłem...ale widziaÂłem reklame, ale on sorry trwa 3-4min i jak najbardzije pasuje do charakteru stacji...ale martwi mnie np zamrginalizowanie obecnoÂści na antenie RAPORTu TVN24
Jeszcze gdy dane mi by³o zaledwie ogl¹danie na antenie tvn siedem tej propozycji, mam doœÌ Firmy Portfela i znó Firmy Portfela......ile mo¿na :twisted:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
quenti-n
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: niedziela 10 lip 2005, 13:35
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

Obraz na TVN24

Post autor: quenti-n »

Witam
Mam pytanie czy to tylko u mnie tak jest w kablowce czy wszedzie.
jak leci rownolegle program na TVN i TVN24 ( Fakt lub wieczory wyborcze ) to obraz na TVN mam czysciutki , krystaliczny bez skazy a jak przelaczam na TVN24 to obraz jest taki bledszy , jakosc gorsza , nie jest gladki tylko taki bardziej "chropowaty"

Czy to jest normlane dla TVN24?

I w ogole czy oni maja zamiar kiedys cos zrobic z obrazem bo np jak leci cos LIVE na CNN , BBC , SKY , EURONEWS i TVN24 to na wszystkich sa zywe kolory , mocne a na TVN24 blade :(
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Nie wiem jak u innych ale u mnie wszystko wporzÂądu, a na TVN24 sÂą kolory bardzo Âżywe i obraz jest dobry.
Wróciłem!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości