[TVN] W11 - Wydział Śledczy

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Wloch, rozbrajasz mnie, kto takich bzdur Ci naopowiada³????? W W11 graj¹ sprz¹taczki, biznesmani, studenci, sklepowe- osoby ktĂłre z aktorstwem spotyka³y siê jak narazie tylko przy ogl¹daniu np. M jak Mi³oœæ. Myœlisz, ¿e do ka¿dego odcinka anga¿owani s¹ profesjonalni aktorzy??? Stary, zapomnij!!

Poza tym, od kiedy ten serial realizowany jest w oparciu o fakty?? historie to wytwĂłr wyobraŸni S C E N A R Z Y S T Ó W !!
MAKEPOVERTYHISTORY
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Po poziomie gry aktorskiej tych ludzi mo¿na siê domyœliæ, ¿e to s¹ mizerni aktorzy z takiej wiochy jak K³obuck :wink: lub nieaktorzy. Ja zawsze obstawia³em za tym pierwszym. Co do scenariusza: sprawdzê w napisach koñcowych czy pisze tam coœ takiego jak scenariusz.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

SprawdŸ a tym czasem zaufaj. I tak dobrze, ¿e nie napisa³eœ, ¿e akcje w W11 to zapis realnych akcji policji :evil2:
MAKEPOVERTYHISTORY
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Taki g³upi to chyba nie jestem :wink:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

CĂł¿ ztego co ja s³ysza³am to te wszystkie sprawy kryminalne s¹ prawdziwe, ktĂłre kiedys tam sie wydarzy³y. Tylko jakos nie chce mi sie wierzyæ ze nasza policja jest tak genialna i wszystkie je rozwiaza³a :wink: a co do aktorĂłw, to poprostu organizowane sa castingi, na ktĂłre moze przyjsc kazdy kto chce a nuz sie za³apie :D wiec dlatego czasem jest...dennie. Ale nie mozna powiediec, gra aktorska g³. bohaterĂłw sie znacznie poprawi³a. Napoczatku by³o dno, a teraz, nawet zartem sypn¹ :D

zreszta ja i tak lubie ten serial:)
....w świecie Faktów....
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Kubs, niby czemu te sprawy mia³y byæ wymyœlone przez scenarzystĂłw :?: Sk¹d ty taki pewien jesteœ.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Kubs to têga g³owa i jak coœ powie to znaczy ¿e na pewno tak jest, uwierz mi :D -->
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

arrow pisze:Kubs to têga g³owa i jak coœ powie to znaczy ¿e na pewno tak jest, uwierz mi :D -->
Arrow, ty podlizaæ siê chcesz czy wkupujesz siê znĂłw w ³aski :evil2: Btw... ³adne mieszkanko w Jaœle wynajêliœcie z £ukaszem :wink: Opowiedz o szczegĂł³ach na privie :P
MAKEPOVERTYHISTORY
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Fakt pisze:W TVN strzelaja do policjantow.
Nie maja lekko policjanci w emitowanych w TVN seriali. Najpierw bandyta postrzela komisarza Zawade z "Kryminalnych", a teraz Maciej Friedek, policjant z "W11 Wydzialu sledczego" podzielil jego los. Czy to Maciej ma z serialu odejsc?
- Nie odchodze, ale w "W11" zanosi sie na zmiany - tlumaczy Maciej Friedek, bytomski glina w stopniu sierzanta sztabowego, ktory od roku wystepuje w serialu TVN. - Na pewno moj bohater nie bedzie jednak juz mogl tak intesywnie gaiac za przestepcami. Boje sie, ze beda chciali mnie posadzic za biurkiem.
- Pzrez dobre 6 lat niemal zza biurka nie wychodzilem, mam tego dosc!.
To wlasnie w piatek strzelali do niego i wtedy "W11" mialo 3 mln wiec ludzie lubia takie akcje :roll: i pewnie te 3 mln mam nadzieje beda nadal sledzic jego losy po tym wypadku :roll:
barvsson
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: czwartek 01 wrz 2005, 12:38
Lokalizacja: Stalingrad

Post autor: barvsson »

Z tego co wiem to castingami zajmuje siĂŞ odpowiednia agencja. Trzeba zajrzeĂŚ na rynek gÂłowny. To teraz jest chyba "stars impresariat filmowy" czy jakoÂś tak :]
KaÂżdy moÂże zagraĂŚ, kaÂżdy moÂże zostaĂŚ gwiazdÂą 8) ChociaÂż i tak najczĂŞÂściej prawdopodobnie sÂłyszy siĂŞ:
"oddzwonimy do pana"
-"aaale ja nie mam telefonu"
-"aaa to nic nie szkodzi"
:lol:
pozdrawiam barvsson
Ostatnio zmieniony środa 19 paź 2005, 16:29 przez barvsson, łącznie zmieniany 1 raz.
"Co z ideą ? Co z programem?
Gdzie kierunek co wskazany był na zawsze zachwalany?"
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

barvsson, przytnij sobie jĂŞzyk, a lepiej paluchy w drzwiach od studia i nie wyciÂągaj co smaczniejszych kÂąskĂłw, bo to swego rodzaju Âłamanie tajemnicy firmy. Wiesz, zapewne, jak koĂączy siĂŞ kazdy odcinek W11

"Jan Kowalski za pomĂłwienia i skÂładanie nieprawdziwych zeznaĂą zostaÂł skazany na 3 lata pozbawienia wolnosci"
MAKEPOVERTYHISTORY
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Z tego co wiem to raczej te przest ĂŞpstwa sa prawdziwe... aktorzy oczywiÂście nie...
PaniÂą ktĂłra graÂła w jednym odcinku za tydzieni widziaÂłam u Drzyzgi... :D

Co zaÂś do Âśledczych to chyba ich wymieniÂą bo przecieÂż pokazali w poniedzialkowym odcinku nowych a Maciek sam mĂłwiÂł ze szykujÂą siĂŞ zmiany... :( wielka szkoda...
Android <3
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

moze wymienic nie wymienia - ale moga przemieszac albo po prostu dodac 3 parê ;-) - chyba ze ta 3 para to zal¹¿ek nowego programu - Detektywi ktory bedzie lecial w piatki ;-)

PS. Zauwazyliscie ze tvn ma coraz czesciej jakis motyw przewodni ramowki? Tej jesieni to chyba "crime" tyle tych programow sie wysypalo...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

wirtualnemedia.pl pisze:"W-11 - WydziaÂł ÂŚledczy" notuje lepsze wyniki niÂż "Rozmowy w toku".
Zmiana pory nadawania serialu dokumentalnego "W-11 - WydziaÂł ÂŚledczy" i talk-show "Rozmowy w toku" znaczÂąco poprawiÂła wynik TVN - wynika z danych AGB Nielsen Media Research.

Od wrzeœnia b.r. roku "W-11 - Wydzia³ Œledczy", który mo¿na teraz ogl¹daÌ od poniedzia³ku do pi¹tku od 18.25, ogl¹da œrednio 2,4 mln widzów* (udzia³ w rynku na poziomie 23,5 proc.). Rok temu, gdy program rozpoczyna³ siê o 17.15, œrednia ogl¹dalnoœÌ wynosi³a 1,1 mln widzów** (udzia³ w rynku 14 proc.).

W jesiennej ramĂłwce TVN serial "W-11 - WydziaÂł ÂŚledczy" zastÂąpiÂł program "Rozmowy w toku". Talk show Ewy Drzyzgi (emisja od poniedziaÂłku do piÂątku od 17.25), ktĂłry oglÂąda mniej widzĂłw niÂż rok temu, poprawiÂł wyniki TVN w tym paÂśmie o ok. 150 tys. widzĂłw.
No i git :D Dobre wyniki tylko ze ja na poczatku myslalem ze "W11" o 18:25 bedzie mial caly czas ok 3 mln :) ale dobrze ze ma lepsze niz "Rozmowy..." :D
barvsson
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: czwartek 01 wrz 2005, 12:38
Lokalizacja: Stalingrad

Post autor: barvsson »

Kubs... Ale te informacje s¹ ogólnodostêpne :) Ka¿dy mo¿e na nie wpaœÌ kupuj¹c choÌby Gazete Wyborcz¹ - Niczym nadprzyrodzonym siê nie wykaza³em :)
pozdrawiam.
"Co z ideą ? Co z programem?
Gdzie kierunek co wskazany był na zawsze zachwalany?"
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości