Justyna Pochanke

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

DziÂś zmiana - szary (popielaty) Âżakiet. Banajmniej taki StyÂśka ubraÂła do zapowiedzi ;)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

:: Kamil pisze:DziÂś zmiana - szary (popielaty) Âżakiet. Banajmniej taki StyÂśka ubraÂła do zapowiedzi ;)
Uffff...nareszcie !! Justyna w popielatym Âżakiecie !! No ciekawe czego to zasÂługa :P moÂże dzisiejszego gorÂącego politycznie dnia, a moÂże znuÂżenia kolorem czarnym u Justyny, a moÂże jeszcze czegoÂś innego ?? Nie wiem !! Ale waÂżne jest to, Âże wreszcie nie ma czarnego kubraczka !! Super !! A forma Justyny dziÂś jak zwykle wystrzaÂłowa :lol: No ale to, to juÂż jest normalka wrĂŞcz :wink:
ZIMA
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

:: Kamil pisze:DziÂś zmiana - szary (popielaty) Âżakiet. Banajmniej taki StyÂśka ubraÂła do zapowiedzi ;)
Sory za literĂłwkĂŞ - powinno byĂŚ 'bynajmniej'.
TVN_FAN pisze:Uffff...nareszcie !! Justyna w popielatym Âżakiecie !! No ciekawe czego to zasÂługa :P moÂże dzisiejszego gorÂącego politycznie dnia, a moÂże znuÂżenia kolorem czarnym u Justyny, a moÂże jeszcze czegoÂś innego ??
A mo¿e przeczyta³a Wasze (nasze) wypowiedzi?;) A jeœli nie ona to mo¿e ktoœ inny ze wspó³pracowników i przekaza³ jej :)

Odmiana naprawdĂŞ byÂła potrzebna. Teraz Justyna wyglÂąda tak 'nowo' ;)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Fajnie wyglada w tym zakiecie, ale jednak miala cos z czerni - bluzke :) no i na zapowiedzi bylo widac czarne spodnie :)
dwa capsy z dzis :D :
Obrazek
Obrazek
Normalnie nie moge oczu oderwac :lol: :lol:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

No có¿, ograniczê siê tylko do stwierdzenia: nareszcie :!:
TVN_FAN pisze:No ciekawe czego to zasÂługa Razz moÂże dzisiejszego gorÂącego politycznie dnia
Lepper marszaÂłkiem- czarny byÂłby na miejscu :evil2:

Caps nr 1- fajna mina :wink:
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

terraX pisze: Lepper marszaÂłkiem- czarny byÂłby na miejscu :evil2:
Nio :D na szczĂŞÂście tylko wice- ale to i tak !! No ale z drugiej strony ?? Znowu bĂŞdzie ciekawie i Âśmiesznie :D jak zawsze w naszym piĂŞknym kraju :D No ale to tylko taka maÂła dygresyjka :D

Co do Justyny...odmiana byÂła niezbĂŞdna i dobrze, Âże nastÂąpiÂła :P MoÂże faktycznie pod wpÂływem naszych komentarzy :wink: Kto wie, kto wie...
ZIMA
quantrix
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: piątek 14 paź 2005, 00:10

Post autor: quantrix »

Archiwalne capsy :D
Obrazek Obrazek
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No i dzis Znow swietna Justyna w "Faktach" :D :
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Pieknie dzis Styska wyglada zreszta jak zwykle, ale znow czern :? no i widac kawalek bialej bluzki. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

No i có¿ !! D³ugo nie nacieszyliœmy siê innym kolorem ¿akietu Justyny ni¿ czarny :? No i dzisiejsze Fakty te¿ jakieœ dziwne-brakuje w nich czegoœ :? Justyna jakaœ wyciszona, zbyt wyciszona jak dla mnie :?
No i to bêdzie chyba na ten tydzieù tyle je¿eli chodzi o obecnoœÌ Justyny P. w "Faktach". Jutro pewnie, zgodnie z tradycj¹ Piotr Marciniak.
Pozostaje mieĂŚ nadziejĂŞ, Âże w Magazynie od poniedziaÂłku Justyna zaprezentuje inny strĂłj.
ZIMA
Bamboocha
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek 31 paź 2005, 01:23

Post autor: Bamboocha »

Witam,

OglÂądajÂąc czwartkowe "Fakty", a wÂłaÂściwie koĂącĂłwkĂŞ uÂświadomiÂłem sobie, Âże jestem jej fanem. OglÂądaÂłem JÂą codzienie przez kilka lat, ale dopiero sobie to teraz uÂświadomiÂłem ! ! ! Jak siĂŞ ÂżegnaÂła na weekend to myÂślaÂłem, Âże siĂŞ pochlastam, ale ze mnie psychol :))) Jak widaĂŚ jestem
nowym fanem Justyny, czy jak Wy jÂą nazywacie StyÂśkÂą. Tyle zwierzeĂą.

OczywiÂście czekam na dzisiejsze "Fakty" :) Nie wiem kto bĂŞdzie je prowadziÂł bo niedzielnych niestety nie oglÂądaÂłem :(

Pozdro dla wszystkich forumowiczĂłw i oczywiÂście StyÂśki ;)
quantrix
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: piątek 14 paź 2005, 00:10

Post autor: quantrix »

A wiĂŞc Witaj na forum psycholi StyÂśki :D

Dobra rada na przysz³oœÌ: Strzesz siê "nepotyzmu" :evil2:
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Bamboocha pisze:
OczywiÂście czekam na dzisiejsze "Fakty" :) Nie wiem kto bĂŞdzie je prowadziÂł bo niedzielnych niestety nie oglÂądaÂłem :(
Mam dla Ciebie bardzo zÂłe wieÂści - ten tydzieĂą w Faktach naleÂży do Rymanowskiego a Justyna w Magazynie 24 godziny :?: powinna :?: byĂŚ.
ZIMA
Bamboocha
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek 31 paź 2005, 01:23

Post autor: Bamboocha »

DoœÌ ju¿ p³ci mêskiej w faktach Rymanów i Kajdanów :evil: Tylko ¿eby by³a dziœ w tym magazynie :D

Co do faworyzowania to juÂż nie bĂŞdĂŞ tego robiÂł, chociaÂż to wÂątek o StyÂśce to siĂŞ napewno nie powstrzymam :twisted:
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Bamboocha pisze:Witam,

OglÂądajÂąc czwartkowe "Fakty", a wÂłaÂściwie koĂącĂłwkĂŞ uÂświadomiÂłem sobie, Âże jestem jej fanem. OglÂądaÂłem JÂą codzienie przez kilka lat, ale dopiero sobie to teraz uÂświadomiÂłem ! ! ! Jak siĂŞ ÂżegnaÂła na weekend to myÂślaÂłem, Âże siĂŞ pochlastam, ale ze mnie psychol :))) Jak widaĂŚ jestem
nowym fanem Justyny, czy jak Wy jÂą nazywacie StyÂśkÂą. Tyle zwierzeĂą.

OczywiÂście czekam na dzisiejsze "Fakty" :) Nie wiem kto bĂŞdzie je prowadziÂł bo niedzielnych niestety nie oglÂądaÂłem :(

Pozdro dla wszystkich forumowiczĂłw i oczywiÂście StyÂśki ;)
Rydzyk powiĂŞksza armiĂŞ moherowych beretĂłw,a my powiĂŞkszamy armiĂŞ psycholi na punkcie Justyny Pochanke :D
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Dawno siĂŞ nie odzywaÂłem wsiĂŞc podsumuje:

Justyna w ostatnich dniaj jak zwykle cudowna mam nadzieje, Âż eteraz w magazynie. Napewno bĂŞdÂą w spaniaÂłe rozmowy w zwiÂązku z powoÂłanioem rzadu.
Wróciłem!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości