Shizofrenia medialna

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Shizofrenia medialna

Post autor: kamuii »

JakiÂś czas temu dodawaÂłam w innym temacie :evil2: pewnien spis wypadkĂłw pod tytuÂłem "o co q***a chodzi ?
i tutaj taki spis by siĂŞ przydaÂł
Niech mi to ktoÂś wyjaÂśni.
KaÂżdy komu tematyka medialna jest bliska powie wam ze kampanie prezydenckÂą i wynik wyborĂłw uksztaÂłtowaÂły media o to prawda.KaÂżdy kto popieraÂł PiS powie Âże media byÂły caÂły czas po stronie PiS i odwrotenie, kaÂżdy platformy wyborca powie Âże sprzyjaÂły PiSowi.
Kazdy w tym temacie ma inne zdanie, kaÂżdy teÂż tutaj moje zdanie zna i wie iÂż uwaÂżam Âże sprzyjali PiS. Ale teraz do rzeczy...
Jesli przyj¹Ì ze media rzeczywiscie PiS sprzyja³y ( co potwierdzaj¹ socjologowie twierdz¹c ze to media ukszta³towa³y te wybory). To co siê w tym kraju dzieje ?
Z jednej strony widzimy z³oœliwe komentarze w serwisach informacyjnych.Krytyczne wobec nowego rz¹du materia³y. Pó³ uœmiechy Pochanke, z³oœliwoœci Sianeckiego, Kunicy czy Wajdy.
Z drugiej strony dlaczego podczas kampanii zostaÂła praktycznie pominiĂŞta sprawa atrap bomb w Warszawie ktĂłra ewidentnie mogÂła zaszkodziĂŚ Kaczce ? Poza tym dlaczego sprawa z Lisem i Kurskim wypÂłynĂŞÂła dopiero po wyborach mimo iÂż caÂłe zajÂście zostaÂło ujawnione w czasie kampanii ? PrzecieÂż ewidentnie zostaÂło to uciszone ?Czy np. WaramoÂści podaÂły informacjie o rzÂądowym samolocie ktĂłrym za nasze pieniÂądze poleciaÂł na wakacje nasz Prezio elekt ? (Sumeryjczyku uprzedzam abyÂś zanim siĂŞ wypowiesz obejrzaÂł swojÂą ukochanÂą HaneczkĂŞ ). Fakty i Wydarzenia to odnotowaÂły...
Wiêc o co tu drodzy dziennikarze chodzi. Czy¿byœcie jak wiêkszoœÌ spo³eczeùstwa wstydzili siê przyznaÌ do poparcia nowego rz¹du i pod p³aszczykiem oœmieszania go, popierali ???

MĂłj komentarz w tej sprawie Hipokryzja (trudne sÂłowo) Etyka dziennikarksa (jeszcze trudniejsze sÂłowo) Jak widaĂŚ... !!!
Ostatnio zmieniony sobota 19 lis 2005, 13:21 przez kamuii, łącznie zmieniany 1 raz.
Android <3
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Shizofrenia medialna

Post autor: pawell »

kamuii pisze:Dlaczego do ciĂŞÂżkiej cholery tylko Fakty i WaramoÂści nie podaÂły informacji o rzÂądowym samolocie ktĂłrym za nasze pieniÂądze poleciaÂł na wakacje nasz Prezio elekt ? (Sumeryjczyku uprzedzam abyÂś zanim siĂŞ wypowiesz obejrzaÂł swojÂą ukochanÂą HaneczkĂŞ ). jedynie Wydarzenia to odnotowaÂły...
Przeciez w "Faktach" o tym bylo. :!: :| :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

wczoraj ??? jakoÂś nie zauwaÂżyÂłam w takim razie zwracam honor i tym bazrdziej siĂŞ cieszĂŞ bo prowadziÂła je Justyna !!! (jak ktoÂś jeszcze potwierdzi to edytuje od razu z radoÂściÂą posta)
tak czy inaczej to niczego nie zmienia 1 incydent. OgĂłlna tendencja jest taka by wyÂśmiaĂŚ nowy rzÂąd ale podczas caÂłej kampanii, wiĂŞcje w tv byÂło KaczyĂąskiego itp...
Android <3
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

kamuii pisze:wczoraj ??? jakoÂś nie zauwaÂżyÂłam w takim razie zwracam honor i tym bazrdziej siĂŞ cieszĂŞ bo prowadziÂła je Justyna !!!
Nie wczoraj, w ktoryms wydaniu, ktore prowadzil Ryman (sroda lub czwartek). :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

a tjuÂż edytuje wiĂŞc moze i w waramosciach byÂło kiedys tam ale tutaj siĂŞ pewnie tego nie dowiemy :D Ciesze sie ze nie mam zwidĂłw :D bo juÂż sie baÂłam ze wczoraj przegapiÂłam :D

Pytanie pozostaje otwarte... O co chodzi ? z jednej strony krytyka i wyÂśmiewanie z 2 ciche poparcie w trakcie kampanii
Android <3
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

to Aniu NIESTETY dowodzi, Âże nie ma w Polsce niezaleÂżnego medium informacyjnego. Moze jeszcze w eterze jest radio TOKfm. Z przykroÂściÂą stwierdzam, ale w moich oczach TVN24 nie jest juÂż, jak byÂło rok czy dwa lata temu, a z pewnoÂściÂą na poczÂątku istnienia i zgodnie z zaÂłoÂżeniem tworzenia tej stacji.
Pytanie, czy tak ciĂŞÂżko jest informowaĂŚ rzetelnie nie wyraÂżajÂąc (choĂŚby mimikÂą, w tej kwestii juÂż dawno straciÂł w moich oczach Lis, Rymanowski, Pochanke) bez uÂśmieszkĂłw, komentarzy!PrzecieÂż to od razu jest jasne i widz wie co sÂądzi prowadzÂący, a tym samym stacja bardzo czĂŞsto.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

I znowu mamy przykÂład upokityczniania i spryjania PiS w telewizjach... chodzi mimianowicie o ten caÂły cyrk z moherowymi beretami.
Ka¿dy myœl¹cy cz³owiek wie co mia³ na myœli Tusk...i ¿e nie obra¿a³ ¿adnych starszych ludzi. ALe od wczoraj we wszystkich tv mamy okazje ogl¹daÌ jak¹œ babê z Olsztyna która zapewnia Tuska ¿e ona dok³adnie ogl¹da³a i Tusk mówi³ o Moherowych beretach a nie koalicji. A potem on j¹ przprasza.Wiadomo jaki jest tego wydzwiêk...
A fakty posunĂŞÂły siĂŞ wrecz do manipulacji.
Bo puœci³y tylko kawa³ek jak przprasza i ca³¹pyskowke ale ju¿ ewidentnej propagandy Rydzyka czyli kawa³ka o MB nie puœci³y...
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości