Anna Kalczyńska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Sylwinka
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: środa 29 cze 2005, 19:52
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Sylwinka »

Ja te¿ trzymam kciuki za karierê Ani, za karierê Anity i za mój komputer, aby szybko wróci³ do normalnoœci, a najlepiej ¿eby zamieni³ siê na lepszy model, a mój monitor, aby wyleczy³ siê z "¿ó³taczki".Trudno mu siê dziwiÌ - on ma ju¿ chyba z 8 lat i wiele przeszed³...
A ja jestem od niego 5 lat starsza i mam biednych rodzicĂłw i chytrÂą babciĂŞ i ona mi nie chce kupiĂŚ nowego. Nie mam zaÂłoÂżonej neostrady , poniewaÂż ten komputer nie ma nawet portu USB...Ale to juÂż niedÂługo siĂŞ zmieni, bo mĂłj ojciec postanowiÂł inwestowaĂŚ w mĂłj talent i kupi mi komputer, nowy na styczniowych wyprzedaÂżach.

Tyle o mnie.
Black chce widzieĂŚ Anie w popoÂłudniowych...Mi jednak ani ona, anie Anita w tej niebieskiecj popoÂłudniĂłwce nie pasuje...MyÂślĂŞ, Âże Ania pasowaÂłaby do Magazynu 24h o 21, a Anita w ....to chba kaÂżdy wie...

Niestety widzĂŞ Je w tych programach tylko oczami wyobraÂźnie, a Âżeby widzieĂŚ je wogĂłle w TV muszĂŞ siĂŞ napociĂŚ przekonujÂąc mojÂą babciĂŞ, aby zamĂłwiÂła sobie np. CyfrĂŞ+, Âżeby ona mogÂła oglÂądaĂŚ TV Trwam (czyt. Âżebym ja mogÂła oglÂądaĂŚ TVN 24, bo ona mieszka w tym samym domu co ja) Babcia jest faknkÂą o.Rydzyka...I caÂłyczas sÂłucha jego radia...Oj, Kamuii rozmumiem twojÂą niechĂŞĂŚ do mocherĂłw...
_______________

WesoÂłych ÂŚwiÂąt dla wszystkich, ktĂłrzy piszÂą posty na forum serwisu tvn.tivi.pl
W poniedziałek, o godz.21:45 w telewizji TVN wystapi oficjalnie Ossama bin Laden w programie "Wybacz mi". Czy Busch junior przyjmie kwiaty? Juz wkrotce na TVN...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Cholera jasna :mad: Anka byÂła w serwisach a ja musiaÂłem mĂŞczyĂŚ siĂŞ na ''barbĂłrkowej'' imprezie :/
Ale jeÂśli pamiĂŞĂŚ mnie nie myli, to po 21-szej sÂą jeszcze serwisy :?:
tobi pisze:rewelacyjna, profesjonalna, szybka a precyzyjna
boska Ania
Ja dodam jeszcze: energiczna, excytujÂąca... no i jeszcze coÂś, ale to zachowam dla siebie :lol: :wink:
Kobieta mĂłwisz tobi... ja myÂślĂŞ, Âże Ania wolaÂłaby, Âżeby o niej mĂłwiono dziewczyna :wink:


PS WidaĂŚ Sylwinko, Âże nie znasz ''logiki'' tvn-u :?
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
niss
Początkujący
Początkujący
Posty: 70
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 11:46
Lokalizacja: śląsk

Post autor: niss »

Kto wie, moÂże niedÂługo zobaczymy AniĂŞ w roli prowadzÂącej fakty (na poczÂątek popoÂłudniowe oczywiÂście)
...albo jako reporterkê g³ównego wydania faktów? Z tego co pamiêtam, to nawet podczas relacji z £om¿y w rêku trzyma³a mikrofon z logiem tvn'u ;) Ale tak szczerze, to wala³bym ¿eby z Faktami nie mia³a zbyt wiele wspólnego.
a w tvn to co innego - tutaj mogÂłyby jÂą podziwiaĂŚ miliony...
Miliony, miliony... i jakby siĂŞ tÂłoczno na forum zrobiÂło od nowych fanĂłw Ani... ;)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

niss pisze:
Kto wie, moÂże niedÂługo zobaczymy AniĂŞ w roli prowadzÂącej fakty (na poczÂątek popoÂłudniowe oczywiÂście)
...albo jako reporterkê g³ównego wydania faktów? Z tego co pamiêtam, to nawet podczas relacji z £om¿y w rêku trzyma³a mikrofon z logiem tvn'u ;) Ale tak szczerze, to wala³bym ¿eby z Faktami nie mia³a zbyt wiele wspólnego.
teÂż bym wolaÂł, ona pasuje do charakteru/profilu TVN24
i tam powinno siĂŞ jej osobe wykorzystaĂŚ jak najlepiej i jak najczĂŞÂściej
taka nowa twarz, kiedyÂś Pochanka dziÂś KalczyĂąska Kuligowska Kondratowicz :lol:
choĂŚ jak na razie to jeszcze chyba za mÂłoda za wczeÂśnie....
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Jeeeezzzzuuuu! ale dziÂś Ania KalczyĂąska Âładnie wyglÂądaÂła!

Rozmowa z goÂściem porannym byÂła smerfastyczna :D Tematyka dla KalczyĂąskiej wprost wymarzona - budÂżet UE - wiĂŞc pytania byÂły bardzo dobre, Âświetnie przemyÂślane, dziĂŞki czemu caÂła rozmowa z Syriuszem-Wolskim byÂła bardzo ale to bardzo interesujÂąca i myÂślĂŞ, Âże jakby potrwaÂła jeszcze z 30 minut to niktby nawet tego nie zauwaÂżyÂł.
I do tego tak jak pisaÂłem na poczÂątku, Jej dzisiejszy wyglÂąd :D - prawie niewidoczny makijaÂż i ten cudny seledynowy(?) golfik - miodzio!

Nie ogl¹dam ww. programu zbyt czêsto, jedynie w poniedzia³ek i wtorek nie mam zajêÌ na uczelni w tym czasie, wiêc nie wiem czy ktoœ oprócz G. Miecugowa i K. K.-Zalewskiej, no i oczywiœcie oprócz A. Kalczyùskiej prowadzi t¹ audycjê, w miarê, regularnie ale mimo wszystko, uwa¿am, ¿e powinni zmieniÌ czo³ówkê programu i dodaÌ tam zajawki z Ani¹! Przecie¿ Ona ostatnimi czasy ma co najmniej jedn¹ rozmowê tygodniowo :D

WracajÂąc do dzisiejszego GP mam pytanie do tych co oglÂądali poranek trochĂŞ dÂłuÂżej niÂż ja - przed rozmowÂą byÂła 'tradycyjna' zapowiedÂź i jeÂśli tak jak wypadÂły waszym zdaniem wzajemne relacje Porady z KalczyĂąskÂą?
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Maciekw pisze:Nie ogl¹dam ww. programu zbyt czêsto, jedynie w poniedzia³ek i wtorek nie mam zajêÌ na uczelni w tym czasie, wiêc nie wiem czy ktoœ oprócz G. Miecugowa i K. K.-Zalewskiej, no i oczywiœcie oprócz A. Kalczyùskiej prowadzi t¹ audycjê, w miarê, regularnie ale mimo wszystko, uwa¿am, ¿e powinni zmieniÌ czo³ówkê programu i dodaÌ tam zajawki z Ani¹! Przecie¿ Ona ostatnimi czasy ma co najmniej jedn¹ rozmowê tygodniowo :D

spiesze wyjaÂśniaĂŚ
Ania Kalczyùska zaczyna³a w wakacje rozmowami po18, wtedy w pozycji o tej samej formie co od zawsze do dziœ po9 tylko GoœÌ wieczorny siê zwa³o. I bardzo czêsto, jak nie tydzieù w tydzieù by³y to w³aœnie poniedzia³ki. A Ania by³a i w sobote i w niedziele, wczoraj to w³aœnie mia³a doœÌ wyrazisty makija¿, wiêc licze, ¿e przynajmniej ona siê wyspa³a skoro makija¿u nie mia³a prawie...mniej czasu spêdzi³a przed lusterkiem lustereczkiem :wink: szkoda, ¿e nie ma ju¿ powtórek rozmów porannych jak kiedyœ, no ale teraz mamy zupe³nie inny uk³ad programu, wiêc.... ale Macku rozumia³eœ o czym rozmawiali :lol:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Tobi doskonale wiem, ze tak by³o, przecie¿ czêsto ogl¹da³em program 'goœÌ wieczorny' w wakacje :D Wiadomo chyba dlaczego... :P
Ale ja pytaÂłem siĂŞ raczej o to czy, ktoÂś poza wymienionÂą 3-kÂą prowadzi jeszcze 'goÂścia porannego' i zawĂŞziÂłem te pytanie tylko do osĂłb prowadzÂących ten program, stosunkowo regularnie, bo wiem, Âże np. Marciniakowi czy nawet JĂŞdrzejowsiej teÂż zdarzaÂło siĂŞ prowadziĂŚ ww. goÂścia porannego, ale nie znaczy to, Âże sÂą oni w 'gronie prowadzÂących' program.
Macku rozumiaÂłeÂś o czym rozmawiali
OczywiÂście, Âże zrozumiaÂłem, tematyka UE jest bardzo interesujÂąca choĂŚ przyznam, Âże te wszystkie gierki dyplomatyczne sÂą bardzo zawiÂłe i dla wielu pewnie nie zrozumiaÂłe jednak wÂłaÂśnie po to sÂą takie programy, aby zwykÂłemu Âśmiertelnikowi wytÂłumaczyĂŚ o co w tym wszystkim chodzi :)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Maciekw pisze:Tobi doskonale wiem, ze tak by³o, przecie¿ czêsto ogl¹da³em program 'goœÌ wieczorny' w wakacje :D Wiadomo chyba dlaczego... :P
..dla kogo :wink:


Maciekw pisze:Ale ja pytaÂłem siĂŞ raczej o to czy, ktoÂś poza wymienionÂą 3-kÂą prowadzi jeszcze 'goÂścia porannego' i zawĂŞziÂłem te pytanie tylko do osĂłb prowadzÂących ten program, stosunkowo regularnie, bo wiem, Âże np. Marciniakowi czy nawet JĂŞdrzejowsiej teÂż zdarzaÂło siĂŞ prowadziĂŚ ww. goÂścia porannego, ale nie znaczy to, Âże sÂą oni w 'gronie prowadzÂących' program.
chyba nie ma, K.Kolenda-Zaleska i Grzegorz Miecugow to czoÂłowi prowadzÂący porannÂą rozmowe.
NajczĂŞÂściej wÂśrĂłd 'trzecich' prowadzÂących sÂą Ania KlaczyĂąska potem JĂŞdrzejowska, Werner, Marciniak.




Macku rozumiaÂłeÂś o czym rozmawiali
OczywiÂście, Âże zrozumiaÂłem, tematyka UE jest bardzo interesujÂąca choĂŚ przyznam, Âże te wszystkie gierki dyplomatyczne sÂą bardzo zawiÂłe i dla wielu pewnie nie zrozumiaÂłe jednak wÂłaÂśnie po to sÂą takie programy, aby zwykÂłemu Âśmiertelnikowi wytÂłumaczyĂŚ o co w tym wszystkim chodzi :)

moim zdaniem wci¹¿ na antenie TVN24 pwoinien goœciÌ codzienny program europejski, króki i zwiêz³y, ale pomagajacy objaœniaj¹cy widzom pl tematyke europejsk¹. Takei romzowy co jakiœ czas niewiele wnosz¹ mysle, ja na przyk³ad o tej porze nie mia³em przyjemnoœÌ poos³uchaÌ.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Maciekw pisze:ten cudny seledynowy(?) golfik(...)
Hmmm... a to dobre, u mnie w telewizorze ten golf mia³ kolor niebieski w odcieniu b³êkitno-morskim :? :lol:
No i to dlatego tak piĂŞknie Ania w nim wyglÂądaÂła, bo miaÂł kolor jej oczu :D :spoko:
RozmowĂŞ, niestety, widziaÂłem tylko w jej pierwszych 10-ciu minutach :sad:
A wczoraj miaÂła Âświetne ''kulczyki'' :lol: Nie wiedziaÂłem, Âże tvn24 moÂżna obnosiĂŚ siĂŞ z takÂą biÂżuteriÂą :zdziwko: :D
tobi pisze:NajczĂŞÂściej wÂśrĂłd 'trzecich' prowadzÂących sÂą Ania KlaczyĂąska potem JĂŞdrzejowska, Werner(...)
Werner :roll: To byÂło chyba ze sto lat temu... nawet nie pamiĂŞtam kiedy... bodaj w wakacje, ale z kim ostatnio Anita rozmawiaÂła w tym studio, nie pamiĂŞtam :roll: Chyba z KrzemiĂąskim...
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Black pewnie masz racje odnoœnie koloru golfiku :) Nigdy nie ukrywa³em, ¿e u mnie z kolorami nie jest najlepiej, kiedyœ nawet czyta³em, ¿e normalny facet rozró¿nia tylko 16 kolorów i ja siê z tym zgadzam! Co nie zmienia oczywiœcie faktu, ¿e Ania wygl¹da³a cudnie :)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Black Jack '62 pisze:A wczoraj miaÂła Âświetne ''kulczyki'' :lol: Nie wiedziaÂłem, Âże tvn24 moÂżna obnosiĂŚ siĂŞ z takÂą biÂżuteriÂą :zdziwko: :D

ta, teÂż zwrĂłciÂły ma uwage, Âświetnie dobrane
byÂł czerwone Macku, dÂługie bÂłyskotki zakoĂączone czerwieniÂą
ma gust Ania, zreszto o tym to juÂż wiedziaÂłem wczeÂśniej
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Tobi, kolor czerwony jeszcze rozró¿niam :P

Natomiast co do kolczykĂłw to nie pierwszy raz Ania KalczyĂąska pozwoliÂła sobie na tak odwaÂżne dodatki :)

O to dowĂłd:

Obrazek
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Krytyczny to, Âże Ci siĂŞ KalczyĂąska nie spodobaÂła nie znaczy, Âże innym teÂż by siĂŞ nie spodobaÂła jakby JÂą kiedyÂś na ulicy spotkali :) Prawda Black? ;)

MakijaÂż jak go okreÂśliÂłeÂś telewizyjny wcale aÂż tak bardzo nie poprawia urody, ba czasami jÂą nawet pogarsza!

I jeszcze jedno, piĂŞkno zewnĂŞtrzne to nie wszystko, ja przynajmniej nie oglÂądam Jej programĂłw tylko po to aby sobie na NiÂą popatrzeĂŚ, ja po prostu podziwiam JÂą za to jakÂą jest dziennikarkÂą :)
krytyczny
Początkujący
Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 16:46

Post autor: krytyczny »

DziennikarkÂą... Aha, to w zasadniczej kwestii siĂŞ nie rozumiemy :wink:
NIE SPODOBAÂŁA by siĂŞ, Wam, uwierzcie.
MakijaÂż to dla niej ostatnia deska ratunku. I pewni te wÂąskie usta niedÂługo zoperuje, bo nawet pomalowane ledwo widaĂŚ. Brr!
krytyczny
Początkujący
Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 16:46

Post autor: krytyczny »

P.S. A w niedzielĂŞ, to dopiero wyglÂądaÂła, jak ruska laleczka. JĂŞdrzejowska nie ma szans! :lol:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości