Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Co Wam odbi³o z tymi g³ównymi :?:
Cholera jasna, przegapiÂłem zajawkĂŞ faktĂłw :/ Ale Anita na pewno bĂŞdzie o 16.25 - widziaÂłem jÂą na stanowisku :!:
Ale za to widziaÂłem teÂż reklamĂŞ ''Damy Pik'' :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Black Jack '62 pisze: Ale Anita na pewno bĂŞdzie o 16.25 - widziaÂłem jÂą na stanowisku :!:
No i jest Anita w "Faktach" popoludniowych... :P :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Hehe ciesze siĂŞ Âże wam siĂŞ stronka podoba ;)
czekam Black na szczeguÂłowa ocene ;) w poniedzxiaÂłek update

NO I :jupi: :D:D ANITKA WRÓCI£A

nie mogÂłam oglÂądaĂŚ ale i tak siĂŞ ciesze ;]
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

:jupi: Jest, jest, jest Anita w caÂłej okazaÂłoÂści :super: MiaÂłem racjĂŞ - rano to nie byÂły zwidy :jupi: WiĂŞc wszystko ze mnÂą w porzÂądku :wink:
Nie widaĂŚ ani (nie sÂłychaĂŚ) po niej ÂśladĂłw choroby i bardzo dobrze :wesoly: Nawet nie mam najmniejszego zamiaru snuĂŚ podejrzeĂą typu: a moÂże ona wcale nie byÂła chora... :D :D MoÂże byÂła trochĂŞ blada :roll: ale to mogÂła byĂŚ''zasÂługa'' ÂświateÂł, bÂądÂź zbyt jasny make up :D I wydawaÂło mi siĂŞ, Âże jest jeszcze szczuplejsza w talii..., ale to moÂże tylko moje przewraÂżliwione oko tak widziaÂło :roll: NajwaÂżniejsze, Âże jest :D
By³a ju¿ od samego pocz¹tku rzeœka, energiczna i dynamiczna, zapowiedzi dedukowa³a expresowo, ale z wyczuciem. Raz zaci¹³ siê Anicie prompter, ale oczywiœcie nie okaza³a ¿adnego zdenerwowania. A jak s³odko informowa³a o odchudzaniu pingwinów :P

To paradox, bo kiedy jej nie byÂło, mĂłwiÂłem, Âże wystarczyÂłyby mi chociaÂż te marne popoÂłudniowe z udziaÂłem Anity, a kiedy juÂż siĂŞ w nich pojawiÂła, odczuwam oczywiÂście straszny niedosyt :/ Ale to chyba nic dziwnego :wink: W moim przypadku to normalne :D ChciaÂłbym AnitĂŞ oglÂądaĂŚ non stop, no moÂże z godzinnÂą przerwÂą :wink:

Ile znowu przyjdzie nam na niÂą czekaĂŚ... :roll: ;(
Anita wrĂłciÂła do zdrowia... :jupi: wrĂłciÂła do telewizji... :jupi: wrĂłciÂła do nas... :jupi: :wesoly:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
daniel33
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: środa 16 lut 2005, 14:01
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: daniel33 »

Mam capsy z AnitÂą (od poniedziaÂłku bĂŞdÂą w lepszej jakoÂści :D )
ObrazekObrazek
Obrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
ObrazekObrazek
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Wow! Lepszej jakoÂści capsy, super, Black siĂŞ ucieszy :D ÂŻebyÂś tylko mĂłgÂł jak najczĂŞÂściej AnitĂŞ fotografowaĂŚ :D
:jupi: Jest, jest, jest Anita w caÂłej okazaÂłoÂści :super:
Nie da siĂŞ ukryĂŚ :jupi:
Black Jack pisze:MiaÂłem racjĂŞ - rano to nie byÂły zwidy :jupi:
UwierzyÂł, Âże Anita jest w Faktach dopiero, jak jÂą tam zobaczyÂł na wÂłasne oczy i usÂłyszaÂł na wÂłasne uszy :D Mnie nie wierzyÂł, kiedy go informowaÂłam, jako Âże, gdy wychodziÂł rano z domu, nie miaÂł stu procentowej pewnoÂści, czy widziaÂł rano AnitĂŞ w studio :D
ByÂła juÂż od samego poczÂątku rzeÂśka, energiczna i dynamiczna, zapowiedzi dedukowaÂła expresowo
ZupeÂłnie jak gdyby wrĂłciÂła z dwutygodniowego urlopu :evil2:
MoÂże byÂła trochĂŞ blada :roll: ale to mogÂła byĂŚ''zasÂługa'' ÂświateÂł, bÂądÂź zbyt jasny make up :D I wydawaÂło mi siĂŞ, Âże jest jeszcze szczuplejsza w talii...,
Make-up? Mnie siĂŞ wydawaÂło, Âże Anita nie miaÂła Âżadnego make-up :? Fakt blada byÂła, szczuplejsza chyba teÂż - niestety :sad: Na capsach to widaĂŚ :? MoÂże Anita chce wrĂłciĂŚ do tej wagi, ktĂłrÂą miaÂła bĂŞdÂąc nastolatkÂą? :D
odczuwam oczywiÂście straszny niedosyt :/ Ale to chyba nic dziwnego :wink: W moim przypadku to normalne :D
Nie Black, to nie jest normalne, Âżeby odczuwaĂŚ tak silny niedosyt obecnoÂści najlepszej i ulubionej dziennikarki :[ to jest chora sytuacja, przeÂżarta koteryjÂą i nepotyzmem :mad:
Pewnie tylko moÂżemy pomarzyĂŚ, Âże w przyszÂłym tygodniu zobaczymy AnitĂŞ odrabiajÂącÂą aktualno-tygodniowe dyÂżury :[
Zobaczymy, co zarzÂądzi dyrektorowa. Ale to jest raczej do przewidzenia, przynajmniej w kontekÂście Anity!
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Wed³ug Medialinku pierwszy (pierwszy d³ugi) odcinek Damy Pik ogl¹da³o prawie pó³ miliona osób. Gdy do tego dojdzie drugie tyle, które obejrza³o powtóki, to bardzo dobry wyniki, jak na t¹ porê!

Mo¿e to naiwne, ale ta pora mo¿e wcale nie jest taka z³a. Wtedy w telewizji nie ma nic ciekawego, wiêc czêœÌ tych, którzy ogl¹daj¹ wtedy telewizjê mog¹ wybraÌ "Damê Pik" i jak widaÌ wybieraj¹.

Np. dla porĂłwnania PrzeÂświetlenie oglÂądaÂło Âśrednio 200 tys. To grubo ponad 2 razy tyle.

Chyba moÂżemy byĂŚ zadowoleni, bo z takimi wynikami TVN24 teÂż pewnie bĂŞdzie zadowolona, a co to moÂże oznaczaĂŚ moÂżemy siĂŞ tylko domyÂślaĂŚ. :)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Marcin pisze:Wed³ug Medialinku pierwszy (pierwszy d³ugi) odcinek Damy Pik ogl¹da³o prawie pó³ miliona osób(...)
A gdyby program prowadziÂła p. Pochanke byÂłoby conajmniej 3 razy tyle :wink:
tvn24 nigdy nie bĂŞdzie zadowolona dobrymi wynikami Anity, to tylko moÂże Anicie paradoxsalnie zaszkodziĂŚ :]

Hmmm... faktycznie interesujÂące... gdybym wierzyÂł w te wyniki oglÂądalnoÂści podawane w sondaÂżach i nie tylko w sondaÂżach :wink:

Ale przypuœÌmy, ¿e w te pó³ miliona uwierzê... tak na minutkê :wink: Po pierwsze gratulacje dla Anity :brawo: ¿e przy tak lichej, ¿eby nie napisaÌ znikomej, czy ¿adnej promocji i emisji w tvn24, uda³o jej siê te pó³ miliona ludzi przy telewizorach utrzymaÌ :D I to w sobotnie popo³udnie, kiedy wszyscy albo na dzia³ce, albo w supermarkecie, albo w odwiedzinach... Brawo, brawo :D
Pewnie tylko moÂżemy pomarzyĂŚ, Âże w przyszÂłym tygodniu zobaczymy AnitĂŞ odrabiajÂącÂą aktualno-tygodniowe dyÂżury
Oby tylko znowu siĂŞ nie rozchorowaÂła :!: to po pierwsze, ciekawe, czy Patrycja juÂż w poniedziaÂłek zakoĂączy urlop, jeÂśli nie, to Anita w popoÂłudniowych, inaczej czeka nas 1 poranek i 2 razy fakty :? Na wiĂŞcej chyba nie mamy co liczyĂŚ, najwyÂżej na mniej :?
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

A moÂże Porada na urlop pĂłjdzie? :D Ostatnio trochĂŞ popracowaÂł. :P Ale wÂątpiĂŞ, to pracocholik - jak sam o sobie mĂłwi. :D
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Kto wie, kto wie, co tam za tymi szklanymi murami dla Anity i dla nas szykujÂą :roll:
Dobrze, Âże stacja umoÂżliwia Poradzie przyjemne spĂŞdzanie ''naÂłogu''. Anita o pracoholizmie juÂż tylko pomarzyĂŚ moÂże :?
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

NieŸle, Anita ma pó³ miliona fanów :D :wink: Nie spodziewa³am siê takiej widowni :zdziwko: Mimo i¿ program jest rewelacyjny, to wiadomo :gwizd: - ogl¹dalnoœÌ TVN24 pozostawia wiele do ¿yczenia, a tu nagle wyskakuje pó³ miliona :zdziwko:
tvn24 nigdy nie bĂŞdzie zadowolona dobrymi wynikami Anity, to tylko moÂże Anicie paradoxsalnie zaszkodziĂŚ
Samo Âżycie :? SkÂąd ja to znam :dobani: ,,Marnotrawcy'' talentu Anity dÂługo z piekÂła nie wyjdÂą :wink:

PS Panu Poradzie Âżyczymy urlopu :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
KaMil
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: niedziela 27 cze 2004, 19:01

Post autor: KaMil »

Ze storny biura reklamy tvn24:

"Program (Dama Pik) prowadzi Anita Werenr, znana dziennikarka TVN24, prezenterka FaktĂłw ale przede wszystkim kobieta z klasÂą.
Ka¿dy odcinek to inteligentna i interesuj¹ca rozmowa przeplatana reporterskimi materia³ami pokazuj¹cymi przesz³oœÌ i dorobek rozmówczyù."

co tu wiĂŞcej pisaĂŚ....
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

ÂŁadnie jÂą okreÂślili...
''Dama Pik'' swojÂą drogÂą, ale faktem jest, Âże tutaj AnitĂŞ, widujemy na wizji najczĂŞÂściej, tyle, Âże z drugiego profilu:
Obrazek
Obrazek
:? :? :?

*********
Obrazek
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

"Program (Dama Pik) prowadzi Anita Werenr, znana dziennikarka TVN24, prezenterka FaktĂłw ale przede wszystkim kobieta z klasÂą.
UczÂą siĂŞ, uczÂą.
Tylko Anicie pogratulowaÌ, jednak ciekawi mnie jaka bedzie gol¹dalnoœÌ w wigiliê. Tu mo¿e byc gorzej ;/ Du¿o gorzej. Raczej nie wierze w to ¿e pó³ miliona osób przed wigili¹ nie bedzie mia³o nic innego do robienia ni¿ ogl¹danie Damy(czyt. Anity)
Na odrabianie raczej nie licze, na urlop Porady te¿ nie. Marzeniami œciêtej g³owy jest to, ¿eby Anita za Piotra g³ówne poprowadzi³a. Chocia¿ ja bym nie mia³ nic przeciwko :D
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Hehe bardzo Âładnie na tych capsach wyglÂąda :]
Musze koniecznie od poniedzia³ku w³¹czyÌ tv na poranke choÌ pewnie nie uda mi siê wstaÌ :(

Co do DP to ta ogl¹dalnoœÌ jest raczej wynikiem nowoœci i ciekawoœci... nie chce byÌ z³ym prorokiem ale raczej bêdzie spadac bo i kaliber Dam ;) siê zmniejszy

Bardzo cieszy mnie powrĂłt Anity i to w tak dobrej formie !!! :D

Black czekam.... :>
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Klaus i 26 gości