Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

Aleksandra pisze:powinni, ale tylko dopĂłki trzyma Kazia pewien poziom. To sprawy pÂłynne, ale wg mnie wg mnie "Maraton uÂśmiechu" jest juÂż poniÂżej tego poziomu.
nie chodzi o zgrywanie waÂżniaczki, ale szacunek do siebie. Bo we pewnym momencie moÂżesz siĂŞ ockÂąc w "Ciao darwin" obok Mandaryny i Tadeusza Drozdy ;-)
Bardzo czêsto myœlê tak samo, zadro.. Ale potem uœwiadamiam sobie, ze wierz¹c w si³ê intelektu Ka, absurdem jest mysleÌ w taki sposób..[/quote]

ale to nie chodzi o to jak wypada Kazia, tylk ogdize jest i co siĂŞ dzieje poza niÂą, kto jest obok itp. Kazia moÂże byĂŚ Âświetna, ale obok np. Drozdy, i Pietrzaka to i tak bĂŞdzie obciach :!:
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

kazimiera szczuka

Post autor: salladyn »

ALARM

Nowy filmik z KaziÂą na stronie http://www.najslabszeogniwo.onet.pl :!:

CaÂłkiem fajny z resztÂą :D
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: kazimiera szczuka

Post autor: pawell »

salladyn pisze:ALARM

Nowy filmik z KaziÂą na stronie http://www.najslabszeogniwo.onet.pl :!:

CaÂłkiem fajny z resztÂą :D
:D DziĂŞki Âże napisaÂłeÂś... :D Ooo tam sÂą juÂż 4 filmiki, a ja nie widziaÂłem rzadnego. :? :|
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Re: kazimiera szczuka

Post autor: Aleksandra »

salladyn pisze:ALARM

Nowy filmik z KaziÂą na stronie http://www.najslabszeogniwo.onet.pl :!:

CaÂłkiem fajny z resztÂą :D
Ju¿ go widzia³am miesi¹Ì temu :P http://www.najslabszeogniwo.onet.pl to jest moja strona startOwa ;)
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

Kazia jest rewelacyjna w "szansie na sukces"...nie moge powstrzymac smiechu:) :D :D :D :D :D :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

:brawo: za wystĂŞp w Szansie !! JakaÂż fantastyczna i inteligentna rozmowa z Wojciechem Mannem :wink: Jejciu !! Super byÂła ta rozmowa - nie to co poprzedzajÂąca wystĂŞp Kazimiery ÂżaÂłosny"pokaz" Prokopa !!
:wink: :!: :!: :D :brawo::brawo:


Je¿eli chodzi o wystêp...có¿...nie zna³em Kazimiery z tej strony :D Tak to powiem :wink:
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Bardzo, bardzo fajne :brawo: :brawo: :D Ciekawe dlaczego nie powiedziaÂła Âże prowadzi "NajsÂłabsze Ogniwo" ?? :| Tylko o "Wydaniu drugim poprawionym". :roll: A wyspĂŞp - fajnie nawet zaÂśpiewaÂła... :lol: :lol: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

jak to dlaczego?, przeciez ognia juz nie prowdzi
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Kazimiera wygraÂła SzansĂŞ na Sukces !! !! !! !! !! :brawo:

:D
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Aleksandra pisze:jak to dlaczego?, przeciez ognia juz nie prowdzi
A no tak zapomniaÂłem...
TVN_FAN pisze:Kazimiera wygraÂła SzansĂŞ na Sukces !! !! !! !! !! :brawo:
Hehe nie spodziewaÂłem siĂŞ tego zresztÂą sama Kazia teÂż nie wilekie :brawo: dla niej :!: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

kazimiera szczuka

Post autor: salladyn »

ZaprzeczyÂła temu ze feministki nie majÂą humoru :D Ona jest genialna.To samo w Maratonie UÂśmiechu.Po prostu byÂła Âświetna.Brawo :!: :!: :!: :jupi: :jupi: :jupi: :brawo: :brawo: :brawo:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

DziÂś w "Teleexpressie" Kazia zostaÂła poproszona Âżeby powiedziaÂła coÂś o swoim najgorszym Sylwestrze. A ona odpowiedziaÂła Âże w jej Âżyciu byÂły same najgorsze Sylwestry... :lol: :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
blupopx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: sobota 26 lis 2005, 19:38

Post autor: blupopx »

Szczuka jest ostatnio wyraŸnie promowana przez media. Najpierw "Szymon Majewski Show" (jako goœÌ programu i rozmów w t³oku), potem dyskusja w "Teraz My" i "Maraton Uœmiechu" w rodzimym TVN-ie. U konkurencji widzieliœmy j¹ w "Szansie na sukces"i "Teleexpressie". Dosz³o nawet do tego, ¿e Pani Kazimiera zatwardzia³a feministka udziela wywiadu jakimœ kobiecym pisemkom-tytu³u niestety nie pamiêtam. Czy to celowe, czy przypadkowe- nie wiem. Dobry marketing, wró¿y nieŸle ewentualnemu nowemu programowi Szczuki w TVN. Wydaje mi siê , ¿e stacja nie zmarnuje takiej okazji. Ja widzia³bym Szczukê w jakimœ kontrowersyjnym talk-show, ewentualnie nowym teleturnieju.
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

pawell pisze:DziÂś w "Teleexpressie" Kazia zostaÂła poproszona Âżeby powiedziaÂła coÂś o swoim najgorszym Sylwestrze. A ona odpowiedziaÂła Âże w jej Âżyciu byÂły same najgorsze Sylwestry... :lol: :D :D
BYÂŁA SUPERRR!!!!!! PozdrowiÂła wszystkie siostry w feminizmie ;) I rodzinĂŞ oczywiÂście ;) To siĂŞ nawet czujĂŞ pozdrowiona!! :))
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

blupopx pisze:Szczuka jest ostatnio wyraŸnie promowana przez media. Najpierw "Szymon Majewski Show" (jako goœÌ programu i rozmów w t³oku), potem dyskusja w "Teraz My" i "Maraton Uœmiechu" w rodzimym TVN-ie. U konkurencji widzieliœmy j¹ w "Szansie na sukces"i "Teleexpressie". Dosz³o nawet do tego, ¿e Pani Kazimiera zatwardzia³a feministka udziela wywiadu jakimœ kobiecym pisemkom-tytu³u niestety nie pamiêtam. Czy to celowe, czy przypadkowe- nie wiem. Dobry marketing, wró¿y nieŸle ewentualnemu nowemu programowi Szczuki w TVN. Wydaje mi siê , ¿e stacja nie zmarnuje takiej okazji. Ja widzia³bym Szczukê w jakimœ kontrowersyjnym talk-show, ewentualnie nowym teleturnieju.
Kazia zawsze pojawiaÂła sie w rĂłznych pismach kobiecych, przed laty byÂł jej gÂłoÂśny wywiad w "Wysokich obcasach", teraz ma tam staa rubrykĂŞ. Od czasu pojawiaÂła siĂŞ w "Marie Claire" czy "Elle". Zaskoczeniem byÂł raczej jej wywiad dla "PLayboya", ale poniewaÂż wypadÂła tam Âświetnie ma moje rozgrzesznie :-)

Natomiast "Maraton usmiechu" mogÂła sobie darowaĂŚ! :!:
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości