Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

poczytaj wÂątek telewizja tutaj albo u mnie to siĂŞ dowiesz wiĂŞcej ciekawostek :]
albo siĂŞgnij do brukowcĂłw :D

UDANEGO SYLWESTRA Âżycze :D i Nowego roku bez Kaczek :evil2: za to z AnitÂą ;)
Android <3
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Oj to byÂły czasy.
Fr. FaktĂłw z AnitÂą
MoÂże siĂŞ dÂługo ÂściÂągaĂŚ, ale to kosztem jakoÂści. w rozszerzeniu *.rar
Nie radze sÂściÂągaĂŚ przez Mozille(sprawdzone na wÂłasnym przykÂładzie). Tu Explorer siĂŞ lepiej sprawdzi.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Jeszcze na chwilkĂŞ przed wyjazdem wpadÂłem na forum, Âżeby sprawdziĂŚ, czy sytuacja siĂŞ nie rozjaÂśniÂła... widzĂŞ, Âże nie... trudno :D
NajwyÂżej trzeba bĂŞdzie siĂŞ taÂśmami poratowaĂŚ :wink: MyÂślami, do kiedy bĂŞdĂŞ myÂślaÂł :wink: na pewno bĂŞdĂŞ z AnitÂą :D i Wami wszystkimi, naturalnie :D

SzampaĂąskiej zabawy :!: :D
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

I byÂło miÂło? :D Jeszcze nie doszliÂście do siebie po imprezkach sylwestrowych? :wink:

Anita chyba jeszcze nie, bo jak jej nie byÂło, tak jej nie ma :/ :sad:
Dzisiaj bĂŞdzie jedna z nielicznych okazji, by zobaczyĂŚ naszÂą gwiazdĂŞ telewizyjnÂą w telewizorze :? Przypominam, Âże o 21:30 Mamy ciĂŞ z udziaÂłem Anity.
Tak siê wspólnie z Black'ym zastanawialiœmy, czy to tylko przypadek, ¿e akurat ten odcinek powtarzaj¹, czy to kwestia kolejnoœci, czy mo¿e chodzi o coœ wiêcej, np. jak¹œ promocjê, maj¹c¹ na celu przypomnienie. I rzeczywiœcie o coœ takiego mo¿e chodziÌ, tylko nie oczywiœcie w kontekœcie Anity, a chodziÌ mo¿e o niejak¹ Chmielowsk¹-Olech, która to podobno jest w ci¹¿y, a która równie¿ w Mamy ciê wystêpuje.
To oczywiÂście tylko moje daleko idÂące przypuszczenia :wink:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Ja juÂż doszÂłam do siebie :D
nawet wstaÂłam na poranek :] ale Anity nie byÂło :(
Funcky nie bardzo rozumiem z tÂą ChmielowskÂą Olech... co ma Anita wspĂłlnego ;)
Android <3
Stingulasz (PIĘ KNA ONA)
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: środa 23 lis 2005, 23:14
Kontakt:

Post autor: Stingulasz (PIĘ KNA ONA) »

Dopiero teraz sobie przypomnia³em ,¿e gdy ogl¹da³em Mamy ciê' z Anit¹ pierwszy raz a wtedy jeszcze nie wiedzia³em ,i¿ ale¿ to ona od razu urzek³a mnie swoim wygl¹dem.Zafascynowany by³em niezmiernie i wptrywa³em siê w szklanke niemilosiernie.ByÌ mo¿e by³ to nawet mój pierwszy raz kiedy j¹ ujrza³em a dopiero póŸniej zacz¹³em ogl¹daÌ fakty aby j¹ tam dojrzeÌ.Jeszcze póŸniej obejrza³em S³odko-gorzki kwadrans po pó³nocy albo o 23.xx nie pamiêtam.
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

a dopiero póŸniej zacz¹³em ogl¹daÌ fakty aby j¹ tam dojrzeÌ
I co? UdaÂło Ci siĂŞ jÂą tam dojrzeĂŚ? :evil2: Tak siĂŞ skÂłada, Âże Anita pojawiÂła siĂŞ ostatni raz w Faktach dokÂładnie w tĂŞ samÂą niedzielĂŞ, w ktĂłrÂą wystÂąpiÂła w Mamy CiĂŞ :sad: To byÂł poczÂątek wrzeÂśnia, ale nie pamiĂŞtam dokÂładnie :roll:

Kamuii :wink: chodzi mi o to (przypuszczalnie, jako, ¿e w przyrodzie nic siê nie dzieje przypadkiem), ¿e Mamy Ciê nie jest powtarzane ze wzglêdu na ci¹¿ê Chmielowskiej, ¿eby j¹ trochê ,,popromowaÌ'' :D Ale mniejsza z tym :wink:

Faktycznie Anity nie byÂło w Poranku, nie byÂło teÂż w Faktach :/
MartwiĂŚ siĂŞ zaczniemy dopiero, gdy ÂśrodĂŞ nie bĂŞdzie jej w Poranku :roll: :sad:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Nie ma ,,edit'' to piszĂŞ dwa posty pod rzÂąd - w ramach protestu :twisted: :wink:

ChciaÂłam tylko zlikwidowaĂŚ ,,nie'' w tym zdaniu :
,, ¿e Mamy Ciê jest powtarzane ze wzglêdu na ci¹¿ê Chmielowskiej, ¿eby j¹ trochê ,,popromowaÌ'' .'' :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(


CHOLERA!

Czemu nie ma Wernerki w Poranku... Porada zapiernicza juz chyba z miesiÂąc. Czy A.W. byÂła w poranku po tej "chorobie"??

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Ach ta Pochanke. Chyba maila ze skargÂą napiszĂŞ.
Żartowałem.
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

No i Mamy CiĂŞ juÂż za nami. Oj zapomniaÂłem jak ona cudownie wyglÂąda na wizji. O jej poczuicu humoru teÂż moÂżna dÂługo pisaĂŚ. Tylko Anitka mi przypomniaÂła o jednej rzeczy:
Anita Werner pisze:(...)Ono tak w weeekend Fakty :( :( :( :(
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Funcky dziĂŞki za wyhaÂśnienie :D

MiaÂła byc maÂła niespodzianka dla fanĂłw :] niestety :( nie da siĂŞ tych obrazkĂłw dodaĂŚ nie wiem czemu :/ niemniej jednak zapraszam tutaj :D
anita-werner.tv.pl (mamy ciĂŞ)

PS... Black jeszcze nie doszedÂł do siebie po Sylwestrze ?
PS2 Co siĂŞ dzieje z YoTomaszem ? szkoda ze juÂż sie nie udziela mimo Âże odwiedza oba fora :>
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Jestem, juÂż jestem :D

MiaÂłem nie oglÂądaĂŚ ''Mamy ciĂŞ'' (i tak mam nagrane), bo program mi siĂŞ bardzo przykro kojarzy ;(
Premiera odcinka z Anit¹ mia³a miejsce dok³adnie 4 wrzeœnia 2004 roku, a wiêc Ci bardziej zorientowani wiedz¹, ¿e tego te¿ dnia Anita po raz ostatni pojawi³a siê faktach g³ównych. To by³ wielki czas wielkich paradoxów: z jednej strony Anita jest strasznie mocno promowana, poza ''Mamy Ciê'', ukaza³ siê tak¿e piêkny, wielki i nios¹cy nadziejê artyku³... a tu nagle, 9 wrzeœnia dochodz¹ do nas wieœci o tym, ¿e tvn emituje reklamê nowych faktów, w których nie ma Anity, nastêpnego dnia widzimy j¹ ponownie, po d³ugiej przerwie w popo³udniowych ;( ;( ;(
ale obejrza³em (¿eby nabiÌ ogl¹dalnoœÌ na 2 telewizory :evil2: ).
MiÂło byÂło powspominaĂŚ czasy, kiedy o Anicie mĂłwiÂło siĂŞ, Âże jest tak zapracowana, Âże brakuje jej czasu na przyjemnoÂści (okrutne podejÂście fana :wink: ), miÂło byÂło patrzeĂŚ na jej promienny uÂśmiech, ktĂłrego teraz tak bardzo nam brakuje ;(
¯eby zdo³owaÌ siê jeszcze bardziej, wczoraj - nie mog¹c zasn¹Ì - poogl¹da³em sobie stare nagrania, z czasów, kiedy Anita prowadzi³a g³ówne... :placze: Bo¿e... có¿ to by³y za piêkne czasy.... ;( zapowiedŸ jednego materia³u trwa³a tyle co wszystkie zapowiedzi z popo³udniowych razem wziête i pomno¿one przez 2 :!: To by³y piêkne, sk³adne, rzeczowe i treœciwe mini referaty :!:

A teraz... sami widzicie... nawet w porankach jej nie ma... od ponad miesiÂąca... :!: WmĂłwiono jej z pewnoÂściÂą, Âże jest stworzona do robienia reportaÂży, ktĂłre przepadajÂą w odchÂłani medialnej, jak kamieĂą rzucony w wodĂŞ ;(

Jestem zaÂłamany :zalamany: :zalamany:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Ehhh dobijajÂące sÂą teÂż wyniki ankiety na mojej stronie :/
1550 osĂłb uznaÂło ze dobrze Âże Anite przesunĂŞli :(
Ale to jest raczej jakiœ wa³ek bo na stronie by³o tylko 750 wejœÌ wiêc :> ktoœ nie¿yczliwy siê dobral do g³osowania...

A wiĂŞc Ankiete usunĂŞÂłam :] i daÂłam na nowo :D
Android <3
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

kamuii pisze:Ehhh dobijajÂące sÂą teÂż wyniki ankiety na mojej stronie :/
1550 osĂłb uznaÂło ze dobrze Âże Anite przesunĂŞli :(
Ale to jest raczej jakiœ wa³ek bo na stronie by³o tylko 750 wejœÌ wiêc :> ktoœ nie¿yczliwy siê dobral do g³osowania...

A wiĂŞc Ankiete usunĂŞÂłam :] i daÂłam na nowo :D
A teraz jest oddanych ³¹cznie 2005 g³osów: 2 na NIE a 2003 na TAK. :| :| :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Warto dodaĂŚ, Âże w prezencie Anita otrzymaÂła klamkĂŞ z tabliczkÂą "wyjÂście ewakuacyjne". WyjÂście ewakuacyjne podkreÂśliÂł nawet Majewski. No i mieliÂśmy ewakuacjĂŞ z 19. I to nie byÂło 4 wrzeÂśnia, a 5 wrzeÂśnia. :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości